Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Anabolic HALO Performance Series 1100g - MuscleTech

Výrobca: muscletech
Hodnotenie:
97 %

Anabolic HALO je silná all-in-one formula, ktorá poskytuje dôležité látky a živiny pre rast svalovej hmoty, sily a regeneráciu. Jedna dávka obsahuje 40 g viaczložkových bielkovín, ktoré sú vstrebávané postupne, 5 g kreatínu na zlepšenie sily a podporu rastu, 6 g BCAA a 5 g glutamínu na zvýšenie hladiny energie a potlačenie odbúravania svalovej hmoty.

Anabolic HALO: komplexný all-in-one doplnok, ktorý poskytuje dôležité látky pre rast svalovej hmoty, sily a zlepšenie regenerácie

Anabolic HALO je silná all-in-one formula a komplexný doplnok výživy, ktorý poskytne užívateľovi tie najdôležitejšie látky a živiny pre rast svalovej hmoty, sily a zlepšenie regenerácie po náročnom tréningu. Jedna dávka obsahuje 40 g viaczložkových bielkovín, ktoré sú vstrebávané postupne (rýchlo, stredne a pomaly), čo znamená, že nepotrebujete žiadny iný proteín. Taktiež obsahuje 5 g kreatínu na zlepšenie sily a podporenie rastu. Anabolic HALO® navyše poskytuje vápnik a magnézium. 6 gramov BCAA a 5 g glutamínu zabezpečuje energiu a potláča odbúravanie svalovej hmoty. Nenájdete v ňom žiadne plnivá, žiadne zakázané látky (WADA) a žiadne znížené dávky kľúčových látok. 

  anabolic halo performance muscletech all in one

 

Anabolic HALO a jeho výhody

  • komplexný a all-in-one doplnok výživy
  • dodáva kritické živiny
  • obsahuje 40 g bielkovín a komplexné sacharidy
  • podporuje rast svalovej hmoty a regeneráciu
  • podporuje rast sily
  • dopĺňa glykogén
  • obsahuje kreatín, BCAA a glutamín

 


Zloženie

Srvátkový koncentrát, koncentrát mliečnej bielkoviny, kazeinát vápenatý, hydrolyzovaný srvátkový izolát, vaječný bielok, maltodextrín, kakový prášok, prírodné a umelé príchute, slnečnícový olej, kukuričný sirup, kazeinát sodný, mono a diglyceridy, hydrogénfosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, sójový lecitín, tokoferoly, celulóza, xantán, karagenán, acesulfam draselný, sukralóza, sójový lecitín.


Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku Anabolic HALO s 3 dcl vody a užite hneď po tréningu. Pre lepšie výsledky užite 2 odmerky zmiešané s 6 dcl vody hneď po tréningu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (34 g)
Kalórie130 kcal
   kalórie z tuku10 kcal
Tuky1 g
   z toho nasýtené0,5 g
Cholesterol15 mg
Sacharidy10 g
   z toho vláknina1 g
   z toho cukry1 g
Bielkoviny20 g
Vitamín C (ako kyselina askorbová)30 mg
Vápnik175 mg
Magnézium (ako oxid horečnatý)47,5 mg
Sodík140 mg
Draslík (ako hydrogénfosforečnan draselný)27,5 mg
Glutamín / zmes BCAA aminokyselín
L-glutamín a kyselina L-glutámová2,5 g
(ako L-glutamín, srvátkový koncentrát, koncentrát mliečnej bielkoviny, kazeinát vápenatý, hydrolyzovaný srvátkový izolát, vaječný bielok a ModCarb™)
L-Leucín1,4 g
(ako L-leucín, srvátkový koncentrát, koncentrát mliečnej bielkoviny, kazeinát vápenatý, hydrolyzovaný srvátkový izolát, vaječný bielok a ModCarb™)
L-valín0,8 g
(ako L-valín, srvátkový koncentrát, koncentrát mliečnej bielkoviny, kazeinát vápenatý, hydrolyzovaný srvátkový izolát, vaječný bielok a ModCarb™)
L-izoleucín0,8 g
ako L-izoleucín, srvátkový koncentrát, koncentrát mliečnej bielkoviny, kazeinát vápenatý, hydrolyzovaný srvátkový izolát, vaječný bielok a ModCarb™)
Multi-Phase Carb System ModCarb Slow-Digesting Carbohydrates3 g
Ovos (Avena sativa) ako (jadrá), Amaranth (ako Amaranthus retroflexus) (zrno), Quinoa (ako Chenopodium Quinoa) (zrno), Pohánka (ako Fagopyrum esculentum) (zrno), proso (Panicum Ako miliaceum) (zrno), šalvia (Salvia Ako Hispanica) (zrno)
Zložky pre rast svalov a regeneráciu
Kreatín monohydrát2,5 g
Koncentrát z čerešne (ako Prunus cerasus) (ovocná šťava)250 mg
Cell-Volumizing Compounds
L-alanín1 g
(ako L-Alanín, srvátkový koncentrát, koncentrát mliečnej bielkoviny, kazeinát vápenatý, hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, vaječný bielok a ModCarb™)
Taurín1 g
Glycín0,75 g
(ako glycín, srvátkový koncentrát, koncentrát mliečnej bielkoviny, kazeinát vápenatý, hydrolyzovaný srvátkový izolát, vaječný bielok a ModCarb™)
Aktívne tráviace enzýmy
Papaín25 mg
Amyláza25 mg

 

Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované

Recenzie od zákazníkov

Anabolic HALO Performance Series 1100g - MuscleTech

Write Your Own Review
Prezeráte si:Anabolic HALO Performance Series 1100g - MuscleTech
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Anabolic HALO Performance Series 1100g - MuscleTech

Napíšte otázku
Napísať odpoveď