Anabolic HALO Performance Series 1100g - MuscleTech

Nový a vylepšený Anabolic Halo je silná "all-in-one" formula navrhnutá tak, aby už jedna dávka denne podporila svalový rast, silu a regeneráciu po ťažkom tréningu.

45,00 €

36

Nie je na sklade

 

Anabolic HALO Performance Series - MuscleTech

Nový a vylepšený Anabolic Halo je silná "all-in-one" formula navrhnutá tak, aby už jedna dávka denne podporila svalový rast, silu a regeneráciu po ťažkom tréningu. Anabolic Halo je vytvorený tak, aby eliminoval počet doplnkov, ktoré musíme užívať niekoľkokrát denne pre splnenie daného cieľa. Tie totiž vytvárajú len zmätky v dávkovaní a užívaní. žiadne plnivá, žiadne zakázané látky (WADA), žiadne znížené dávky kľúčových látok, žiadna klamlivá reklama, skvelá chuť!
Nahrádza proteínový nápoj: Obsahuje 40 gramov bielkovinovej zmesi obsahujúcej ako rýchlo, stredne a tak aj pomaly sa vstrebávajúce proteíny. Táto dávka nahradí Vašu potrebu prijať proteíny v ďalších doplnkoch výživy.

Nahrádza regeneračný nápoj

"All-in-one" formula obsahuje ovocný čerešňový koncentrát (tart cherry), ktorý obsahuje množstvo silných fytonutrientov. Novovzniknuté štúdie uvádzajú, že tieto fytonutrienty podporujú zlepšenie svalovej regenerácie po tréningu tým, že znižujú potréningovú bolesť svalov.
Nahrádza kreatínový nápoj:Niektoré nápoje s obsahom kreatínu dodávajú telu v jednej dávke tak malo kreatínu, že nepostačuje k podpore svalového rastu a zvýšenie sily. Preto Anabolic Halo dodáva celých 5 gramov klinicky testovanej dávky, ktorá preukázateľne v krátkej dobe zvyšuje svalovú silu a rast svalov.
Nahrádza iontový nápoj:Anabolic Halo formula dodáva tiež nevyhnutné elektrolyty, ako je vápnik a horčík. Nemusíte teda kupovať ďalší nápoj s prídavkom týchto látok.
Nahrádza aminokyselinový nápoj:Okrem toho Anabolic Halo dodáva organizmu 6 gramov BCAA, ktoré pomáhajú dodať palivo Vášmu svalstvu, podporujú tvorbu svalového glykogénu. Anabolic Halo tiež poskytuje v jednej dávke 2 gramy L-alanínu. L-alanín je druhá najdôležitejšia aminokyselina po L-leucíne v syntéze bielkovín. Nová formula tiež dodáva odporúčané 2 gramy taurínu, ktorý napomáha zväčšeniu buniek.
Nahrádza glutamínový nápoj:Anabolic Halo zásobuje svaly 5 gramami glutamínu a kyseliny glutámovej pre doplnenie hladiny glutamínu v tele. Tá môže byť po intenzívnom tréningu znížená.
Nahrádza sacharidový nápoj:Obsahuje zmes rýchlych a pomalých sacharidov. Anabolic Halo tak podporuje doplňovanie svalového glykogénu do buniek. Nemusíte si teda kupovať zvlášť samotný sacharidový nápoj.

 

Výhody

  • jedna dávka obsahuje 40 g bielkovín
  • zlepšuje regeneráciu
  • obsahuje kreatín, BCAA, glutamín
  • obsahuje komplexné sacharidy

 

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku Anabolic HALO s 3 dcl vody a užite hneď po tréningu.
Pre lepšie výsledky užite 2 odmerky Anabolic HALO zmiešané s 6 dcl vody hneď po tréningu.

 

Zloženie

Nutričné hodnoty1 dávka (34 g)
Kalórie130 kcal
   kalórie z tuku10 kcal
Tuky1 g
   z toho nasýtené0,5 g
Cholesterol15 mg
Sacharidy10 g
   z toho vláknina1 g
   z toho cukry1 g
Bielkoviny20 g
Vitamín C (ako kyselina askorbová)30 mg
Vápnik175 mg
Magnézium (ako oxid horečnatý)47,5 mg
Sodík140 mg
Draslík (ako hydrogénfosforečnan draselný)27,5 mg
Glutamín / zmes BCAA aminokyselín
L-glutamín a kyselina L-glutámová2,5 g
(ako L-glutamín, srvátkový koncentrát, koncentrát mliečnej bielkoviny, kazeinát vápenatý, hydrolyzovaný srvátkový izolát, vaječný bielok a ModCarb™)
L-Leucín1,4 g
(ako L-leucín, srvátkový koncentrát, koncentrát mliečnej bielkoviny, kazeinát vápenatý, hydrolyzovaný srvátkový izolát, vaječný bielok a ModCarb™)
L-valín0,8 g
(ako L-valín, srvátkový koncentrát, koncentrát mliečnej bielkoviny, kazeinát vápenatý, hydrolyzovaný srvátkový izolát, vaječný bielok a ModCarb™)
L-izoleucín0,8 g
ako L-izoleucín, srvátkový koncentrát, koncentrát mliečnej bielkoviny, kazeinát vápenatý, hydrolyzovaný srvátkový izolát, vaječný bielok a ModCarb™)
Multi-Phase Carb System ModCarb Slow-Digesting Carbohydrates3 g
Ovos (Avena sativa) ako (jadrá), Amaranth (ako Amaranthus retroflexus) (zrno), Quinoa (ako Chenopodium Quinoa) (zrno), Pohánka (ako Fagopyrum esculentum) (zrno), proso (Panicum Ako miliaceum) (zrno), šalvia (Salvia Ako Hispanica) (zrno)
Zložky pre rast svalov a regeneráciu
Kreatín monohydrát2,5 g
Koncentrát z čerešne (ako Prunus cerasus) (ovocná šťava)250 mg
Cell-Volumizing Compounds
L-alanín1 g
(ako L-Alanín, srvátkový koncentrát, koncentrát mliečnej bielkoviny, kazeinát vápenatý, hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, vaječný bielok a ModCarb™)
Taurín1 g
Glycín0,75 g
(ako glycín, srvátkový koncentrát, koncentrát mliečnej bielkoviny, kazeinát vápenatý, hydrolyzovaný srvátkový izolát, vaječný bielok a ModCarb™)
Aktívne tráviace enzýmy
Papaín25 mg
Amyláza25 mg

 

Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Recenzie od zákazníkov

vzdy spokojny overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Tomas dňa 13.3.2016
mal som ich viac a vzdy spokojny...dneska us aj problem zohnat a ta cena je asi minus
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
regeneracia
Recenziu zaslal(a) Marsel dňa 29.1.2015
s vyrobkom som nad mieru spokojny sila bola hned viditelna regeneracia okamzita,hned po vypití ja osobne som bo nadmieru spokojny
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokjny som
Recenziu zaslal(a) eRo dňa 6.1.2015
vsetky potrebne zlozky v jednej davke proteinu , velmi dobry produtk..
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
zlozenie
Recenziu zaslal(a) Matus dňa 10.12.2014
nevyhodou je vyssia cena, avsak ma vynikajuce zlozenie , vsetko co telo po treningu potrebuje tento produkt ma vsetko,nemusim to kupovat samostatne a brat vela veci naraz,ma v sebe aminokyseliny,kreatin glutamin,takze ja som maximalne spokojny
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
komplexny protein
Recenziu zaslal(a) Milan dňa 11.11.2014
jedna sa o komplexny protein a aj chutovo je velmi dobry, uz som ho raz bral a nabral som s toho svalovu hmotu
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
sila
Recenziu zaslal(a) Kiko dňa 10.11.2014
pozitívu je rýchle naberanie sily, rýchly rast svalovej hmoty, dobrá chuť, škoda že sa rýchlo minie, odporúčam teda väčšie balenie
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Anabolic HALO Performance Series 1100g - MuscleTech

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Anabolic HALO Performance Series 1100g - MuscleTech

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
1.
čokoláda
5
1 x
2.
vanilla
5
1 x