Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Aminokyseliny Amino 1 Black 384 g - MusclePharm

Výrobca: Muscle Pharm
Hodnotenie:
55 %

Amino 1 Black™ je all-in-one zmes, plná najnovších a vedecky overených zložiek, ktoré doplnia energiu, hydratujú telo a urýchlia regeneráciu svalov po tréningu. Pomáha tlmiť bolesť, zvyšovať vytrvalosť a dodávať energiu, a to bez obsahu cukru a kalórií. Posuň svoje hranice s Amino 1 Black™!

Dlhodobo nedostupný

Amino 1 Black: doplnenie energie, hydratácia a rýchla regenerácia svalov

Amino 1 Black™ je all-in-one zmes, predtréningový stimulant, nabitý najnovšími a vedecky overenými zložkami pre doplnenie energie, hydratáciu tela a urýchlenie regenerácie svalov po tréningu. Zloženie Amino 1 Black™ je jednoznačné a neskrýva sa za žiadne patentované zmesi. Športovcom pomáha počas tréningu tlmiť bolesť a zároveň zvyšovať vytrvalosť a dodávať energiu, a to bez obsahu cukru a kalórií. Posuň svoje hranice s Amino 1 Black™!

  Amino 1 Black

 

Amino 1 Black™ a jeho kľúčové zložky:

 • BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín): Leucín s izoleucínom a valínom predstavujú okamžitý zdroj energie, pretože sú využiteľné priamo z krvného obehu, odkiaľ prechádzajú do svalových buniek, ktoré chránia a zväčšujú ich objem. Ďalej urýchľujú čas potrebný pre regeneráciu a pôsobia protiúnavovo.
 • Prášok z kokosovej vody: Kokosová voda obsahuje kompletnú rovnováhu elektrolytov (minerálov v krvi), čo môže maximalizovať absorpciu a hydratáciu tela lepšia ako voda, alebo typický športový nápoj.
 • Aminokyseliny: Amino 1 Black™ obsahuje viac ako 10000 mg aminokyselín (rozštiepené bielkoviny). Aminokyseliny slúžia ako "stavebné kamene" na opravu a rast svalov. Aminokyseliny môžu byť taktiež použité ako zdroj energie.
 • Elektrolyty: Potením sa stráca nielen voda, ale aj niektoré minerálny (elektrolyty), ako je draslík a sodík, ktoré umožňujú normálne fungovanie organizmu. Elektrolyty pomáhajú udržať telesné tekutiny v rovnováhe, čím zabraňujú kŕčom a iným nepriaznivým následkom.
 • Glutamín: Glutamín predstavuje neesenciálnu aminokyselinu, ktorá tvorí podstatnú časť voľných aminokyselín vo svalových bunkách. Podporuje správne fungovanie svalových buniek a imunitného systému, tlmí katabolizmus bielkovín a zlepšuje dusíkovú bilanciu. Predstavuje dôležitý substrát pre biele krvinky. Jeho zníženie po náročnom dlhšie trvajúcom zaťažení môže viesť k jeho deficitu a zhoršeniu funkčnej zdatnosti bielych krviniek. Glutamín je dôležitým prostriedkom pre nárast, ochranu a regeneráciu svalovej hmoty. Podávanie glutamínu podporuje tvorbu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav. Užívanie glutamínu je zvlášť užitočné počas redukčnej diéty pri obmedzení sacharidov.
 • L-karnitín: L-karnitín je látka, ktorá zintenzívňuje premenu tukov tým, že na seba viaže mastné kyseliny obsiahnuté v tukoch a umožňuje ich prechod cez mitochondrionálnu membránu bunky, kde sa z nich tvorí energia. L-karnitín môže podporovať spaľovanie tukov (oxidáciu), čo vedie k vyššiemu výkonu a vytrvalosti. Bolo tiež preukázané, že znižuje markery poškodenia svalov.
 • Kofeín bezvodý: Kofeín bezvodý je silný stimulant, ktorý môže byť použitý na zlepšenie fyzického výkonu a vytrvalosti.
 • TeaCrine™: TeaCrine spolupracuje s prírodnými metabolickými procesmi v tele pre doplnenie energie, zvýšenie sústredenosti, zlepšenie nálady a motivácie.

  amino 1 black

 

Amino 1 Black a jeho výhody

 • doplní energiu a dodá vyrtvalosť
 • podporuje hydratáciu a regeneráciu
 • obsahuje dôležité elektrolyty a 10 g aminokyselín
 • neobsahuje cukor
 • neobsahuje žiadne kalórie

 

Zloženie

Kyselina jablčná, prírodné a umelé arómy, sukralóza, prášok z červenej repy (farbivo), acesulfam draselný, oxid kremičitý.

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (12,8 g) s 350 - 470 ml vody a užite pred, počas alebo po tréningu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (12,8 g)
Kalórie 0 kcal
Sacharidy <1 g
   z toho cukry 0 g
Vápnik (ako kremičitan vápenatý) 18 mg
Fosfor (ako fosforečnan draselný a fosforečnan sodný) 60 mg
Horčík (ako oxid horečnatý) 200 mg
Sodík 40 mg
Draslík 100 mg
Cellular Energy & ATP Fueler
L-glutamín 3 g
L-glycín 2 g
Taurín 2 g
BCAA 3:1:2
L-leucín 1,5 g
L-valín 1 g
L-izoleucín 500 mg
Energy Blend
Kofeín 100 mg
Extrakt zo zeleného čaju (45% EGCG), 98% Polyfenoly 50 mg
Panax ženšen (8% Ginsenosidy) 50 mg
Theacrine (ako TeaCrine™) 25 mg
Amino Hydration System
Prášok z kokosovej vody 100 mg

 

Upozornenie

Alergénové upozornenie: Obsahuje orechy (kokos). Produkt vyrábaný v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, vajcia, sója, kôrovce, ryby, orechy, pšenica a arašidy.

Skladujte pri izbovej teplote. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Vhodné len pre osoby staršie ako 18 rokov. Nepoužívajte ak máte vysoký/nízky krvný tlak, srdcovú arytmiu, ochorenie pečene, obličiek, alebo štítnej žľazy, psychické ťažkosti, cukrovku, alebo problémy s močením (prostatou). Prestaňte používať 2 týždne pred operáciou. V prípade nežiadúcich účinkov okamžite prestaňte užívať a poraďte sa s lekárom. Obsahuje kofeín. Nepoužívajte v spojení s: alkoholom, dusičnanmi, pri extrémnom teple, dehydratácií, problémami so spánkom. Neprekračujte odporúčanné denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Recenzie od zákazníkov

Aminokyseliny Amino 1 Black 384 g - MusclePharm

Globálne hodnotenie produktu

55%
55%
Priemer z 3 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

40 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

80.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Taktiež veľmi chválim a oceňujem zloženie produktu. Koľko ľudí, toľko chutí. Mne to naopak veľmi chutí. :)

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

Všetky recenzie Aminokyseliny Amino 1 Black 384 g - MusclePharm

 1. 80%

  Paťo

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  :)
  Taktiež veľmi chválim a oceňujem zloženie produktu. Koľko ľudí, toľko chutí. Mne to naopak veľmi chutí. :)
 2. 60%

  Andrej

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Neodporucam
  Zlezenim je produkt velmi dobry, no chut je otrasna, strasne praskove , nechuti dobre, neda sa pit. Oproti inym Bcaa ktore som uzival rozhodne horsia kvalita. Dlho som sa na produkt tesil, no velke sklamanie, radsej si vyberte iny produkt.
Write Your Own Review
Prezeráte si:Aminokyseliny Amino 1 Black 384 g - MusclePharm
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Aminokyseliny Amino 1 Black 384 g - MusclePharm

Napíšte otázku
Napísať odpoveď