Aminokyseliny Amino 1 Black 384 g - MusclePharm

Výrobca: Muscle Pharm
Hodnotenie:
70 %

Amino 1 Black™ je all-in-one zmes, plná najnovších a vedecky overených zložiek, ktoré doplnia energiu, hydratujú telo a urýchlia regeneráciu svalov po tréningu. Pomáha tlmiť bolesť, zvyšovať vytrvalosť a dodávať energiu, a to bez obsahu cukru a kalórií. Posuň svoje hranice s Amino 1 Black™!

Nie je na sklade

Amino 1 Black: doplnenie energie, hydratácia a rýchla regenerácia svalov

Amino 1 Black™ je all-in-one zmes, predtréningový stimulant, nabitý najnovšími a vedecky overenými zložkami pre doplnenie energie, hydratáciu tela a urýchlenie regenerácie svalov po tréningu. Zloženie Amino 1 Black™ je jednoznačné a neskrýva sa za žiadne patentované zmesi. Športovcom pomáha počas tréningu tlmiť bolesť a zároveň zvyšovať vytrvalosť a dodávať energiu, a to bez obsahu cukru a kalórií. Posuň svoje hranice s Amino 1 Black™!

 Amino 1 Black

 

Amino 1 Black™ a jeho kľúčové zložky:

 • BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín): Leucín s izoleucínom a valínom predstavujú okamžitý zdroj energie, pretože sú využiteľné priamo z krvného obehu, odkiaľ prechádzajú do svalových buniek, ktoré chránia a zväčšujú ich objem. Ďalej urýchľujú čas potrebný pre regeneráciu a pôsobia protiúnavovo.
 • Prášok z kokosovej vody: Kokosová voda obsahuje kompletnú rovnováhu elektrolytov (minerálov v krvi), čo môže maximalizovať absorpciu a hydratáciu tela lepšia ako voda, alebo typický športový nápoj.
 • Aminokyseliny: Amino 1 Black™ obsahuje viac ako 10000 mg aminokyselín (rozštiepené bielkoviny). Aminokyseliny slúžia ako "stavebné kamene" na opravu a rast svalov. Aminokyseliny môžu byť taktiež použité ako zdroj energie.
 • Elektrolyty: Potením sa stráca nielen voda, ale aj niektoré minerálny (elektrolyty), ako je draslík a sodík, ktoré umožňujú normálne fungovanie organizmu. Elektrolyty pomáhajú udržať telesné tekutiny v rovnováhe, čím zabraňujú kŕčom a iným nepriaznivým následkom.
 • Glutamín: Glutamín predstavuje neesenciálnu aminokyselinu, ktorá tvorí podstatnú časť voľných aminokyselín vo svalových bunkách. Podporuje správne fungovanie svalových buniek a imunitného systému, tlmí katabolizmus bielkovín a zlepšuje dusíkovú bilanciu. Predstavuje dôležitý substrát pre biele krvinky. Jeho zníženie po náročnom dlhšie trvajúcom zaťažení môže viesť k jeho deficitu a zhoršeniu funkčnej zdatnosti bielych krviniek. Glutamín je dôležitým prostriedkom pre nárast, ochranu a regeneráciu svalovej hmoty. Podávanie glutamínu podporuje tvorbu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav. Užívanie glutamínu je zvlášť užitočné počas redukčnej diéty pri obmedzení sacharidov.
 • L-karnitín: L-karnitín je látka, ktorá zintenzívňuje premenu tukov tým, že na seba viaže mastné kyseliny obsiahnuté v tukoch a umožňuje ich prechod cez mitochondrionálnu membránu bunky, kde sa z nich tvorí energia. L-karnitín môže podporovať spaľovanie tukov (oxidáciu), čo vedie k vyššiemu výkonu a vytrvalosti. Bolo tiež preukázané, že znižuje markery poškodenia svalov.
 • Kofeín bezvodý: Kofeín bezvodý je silný stimulant, ktorý môže byť použitý na zlepšenie fyzického výkonu a vytrvalosti.
 • TeaCrine™: TeaCrine spolupracuje s prírodnými metabolickými procesmi v tele pre doplnenie energie, zvýšenie sústredenosti, zlepšenie nálady a motivácie.

 amino 1 black

 

Amino 1 Black a jeho výhody

 • doplní energiu a dodá vyrtvalosť
 • podporuje hydratáciu a regeneráciu
 • obsahuje dôležité elektrolyty a 10 g aminokyselín
 • neobsahuje cukor
 • neobsahuje žiadne kalórie

 

Zloženie

Kyselina jablčná, prírodné a umelé arómy, sukralóza, prášok z červenej repy (farbivo), acesulfam draselný, oxid kremičitý.

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (12,8 g) s 350 - 470 ml vody a užite pred, počas alebo po tréningu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (12,8 g)
Kalórie 0 kcal
Sacharidy <1 g
   z toho cukry 0 g
Vápnik (ako kremičitan vápenatý) 18 mg
Fosfor (ako fosforečnan draselný a fosforečnan sodný) 60 mg
Horčík (ako oxid horečnatý) 200 mg
Sodík 40 mg
Draslík 100 mg
Cellular Energy & ATP Fueler
L-glutamín 3 g
L-glycín 2 g
Taurín 2 g
BCAA 3:1:2
L-leucín 1,5 g
L-valín 1 g
L-izoleucín 500 mg
Energy Blend
Kofeín 100 mg
Extrakt zo zeleného čaju (45% EGCG), 98% Polyfenoly 50 mg
Panax ženšen (8% Ginsenosidy) 50 mg
Theacrine (ako TeaCrine™) 25 mg
Amino Hydration System
Prášok z kokosovej vody 100 mg

 

Upozornenie

Alergénové upozornenie: Obsahuje orechy (kokos). Produkt vyrábaný v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, vajcia, sója, kôrovce, ryby, orechy, pšenica a arašidy.

Skladujte pri izbovej teplote. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Vhodné len pre osoby staršie ako 18 rokov. Nepoužívajte ak máte vysoký/nízky krvný tlak, srdcovú arytmiu, ochorenie pečene, obličiek, alebo štítnej žľazy, psychické ťažkosti, cukrovku, alebo problémy s močením (prostatou). Prestaňte používať 2 týždne pred operáciou. V prípade nežiadúcich účinkov okamžite prestaňte užívať a poraďte sa s lekárom. Obsahuje kofeín. Nepoužívajte v spojení s: alkoholom, dusičnanmi, pri extrémnom teple, dehydratácií, problémami so spánkom. Neprekračujte odporúčanné denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Recenzie od zákazníkov

Aminokyseliny Amino 1 Black 384 g - MusclePharm

Write Your Own Review
Prezeráte si:Aminokyseliny Amino 1 Black 384 g - MusclePharm
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 27,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 384 g