Amino Liquid - Mammut Nutrition

Výrobca: Mammut

Amino Liquid je tekutý koncentrát s obsahom hydrolyzovaného kolagénu. Ten je zdrojom širokého spektra aminokyselín, z ktorých sa v tele tvoria dôležité bielkoviny. Tie podporujú rast a ochranu svalovej hmoty. Kolagén je tiež kľúčovým stavebným prvkom kože, kostí a chrupaviek. Vďaka pridanému vitamínu B6 Amino Liquid prispieva aj k zníženiu únavy.

Amino Liquid je tekutý koncentrát s obsahom aminokyselín, ktoré v tele slúžia ako stavebný materiál bielkovín

Amino Liquid je tekutý koncentrát obsahujúci 11,9 g bielkovín v jednej porcii. Je zdrojom hydrolyzovaného kolagénu, ktorý vznikol procesom hydralýzy. Pri nej dochádza k rozštiepeniu kolagénových vlákien na tzv. kolagénové peptidy, čo sú menšie reťazce aminokyselín. Vďaka týmto drobnejším častiam je kolagén pre telo lepšie vstrebateľný, a tak môžete jeho potenciál využiť na maximum. Obsahuje široké spektrum aminokyselín, z ktorých sa v tele tvoria bielkoviny. Tie potom podporujú rast a ochranu svalovej hmoty. Kolagén je rovnako kľúčovým stavebným prvkom pre kosti, chrupavky a kožu. V poslednej dobe sa taktiež zvyšuje jeho popularita medzi jedincami, ktorí sa usilujú o maximálnu podporu kĺbov a celého pohybového aparátu.

Tento produkt je pre ešte lepší účinok obohatený o vitamín B6. Prispieva tak k zníženiu únavy a vyčerpania, podporuje funkciu imunitného systému a metabolizmu bielkovín. Vďaka tomu je ideálny pre všetkých silových aj vytrvalostných športovcov. Amino Liquid má osviežujúcu príchuť a užíva sa samostatne alebo zriedený s vodou. Je ideálny pred alebo po tréningu, ale aj v dňoch voľna.

Amino Liquid a jeho výhody

• je zdrojom dôležitých aminokyselín
  • obsahuje hydrolyzovaný kolagén
  • v jednej porcii má 11,9 g bielkovín
  • podporuje rast a ochranu svalovej hmoty
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • má osviežujúcu príchuť
  • je vhodný pred alebo po tréningu

Voda, hydrolyzovaný kolagén (41 %), fruktóza, kyselina (kyselina citrónová), aróma, emulgátor (glycerín), konzervačná látka (sorbát draselný, benzoát sodný), sladidlo (cyklamát sodný, acesulfam K, sacharín), pyridoxín hydrochlorid.

Užívajte 25 ml Amino Liquid samostatne alebo zriedené s vodou. Vhodný čas na užívanie je pred alebo po tréningu. V dňoch bez tréningu užívajte jednu dávku hneď ráno. Nikdy neprekračujte odporúčané dávkovanie v priebehu 24 hodín.

Nutričné hodnoty 1 dávka (25 ml)
Energetická hodnota 233 kJ (54,9 kcal)
Tuky  < 0,1 g
    z toho nasýtené mastné kyseliny  < 0,1 g
Sacharidy 1,2 g
    z toho cukry 1,1 g
    z toho polyoly 0,1 g
Bielkoviny 11,9 g
Soľ 0,010 g
Vitamín B6 1,75 mg
Aminokyselinový profil1 dávka (25 ml)
L- Alanín 1,07 mg
L- Arginín  0,90 mg
Kyselina L-asparágová 0,67 mg
L-cysteín 0,01 mg
Kyselina L-glutámová 1,22 mg
L-glycín 2,69 mg
L-histidín 0,07 mg
L-izoleucín 0,15 mg
L-leucín 0,34 mg
L-lyzín 0,47 mg
L-metionín 0,09 mg
L-fenylalanín 0,27 mg
L-prolín 1,56 mg
L-serín 0,37 mg
L-treonín 0,21 mg
L-tryptofán 0,01 mg
L-tyrozín 0,04 mg
L-valín 0,28 mg

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí.

Skupina príchute ovocie
Hlavná kategória Komplexné aminokyseliny