Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

AAKG Xtra - ActivLab

Výrobca: ActivLab

AAKG je arginín, ktorý je veľmi populárny u športovcov, ktorí aktívne a intenzívne trénujú. Arginín zlepšuje svalové prekrvenie a napumpovanie svalov a môže pomôcť v lepšiu distribúciu energie. Napomáha k nárastu sily, vytrvalosti a po tréningu k rýchlejšej regenerácii organizmu. Konečným efektom je nárast svalovej hmoty.

Dlhodobo nedostupný

AAKG Xtra podporuje rast sily, vytrvalosti a urýchľuje regeneráciu

AAKG Xtra je arginín, a ten prispeva k vyššej efektivite práce svalov, ktorá v priebehu cvičenia napomáha k nárastu sily, vytrvalosti a po tréningu k rýchlejšej regenerácii organizmu. Konečným efektom je nárast svalovej hmoty. Táto formula tiež zvyšuje sexuálnu výkonnosť mužov. Arginín je aminokyselina v tele, ktorá spĺňa mnoho biochemických funkcií, súčasťou je aj uvoľňovanie oxidu dusnatého (NO).

  AAKG Xtra

 

AAKG Xtra a jeho výhody

  • zvyšuje prietok krvi vo svaloch
  • inhibuje katabolizmus
  • urýchľuje regeneráciu

 

Zloženie

Alfa-ketoglutarát L-arginín (AAKG), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aromatické látky, sladidlá: aspartam, protispekavé činidlo oxid kremičitý, farby: košenila červená A - môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí, brilantná modrá FCF ,

 

Dávkovanie

6 g (1 čajová lyžička) rozmiešajte v 250 ml vody. Užívajte denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (6 g)
AAKG5000 mg
Recenzie od zákazníkov

AAKG Xtra - ActivLab

Write Your Own Review
Prezeráte si:AAKG Xtra - ActivLab
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
EU
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

AAKG Xtra - ActivLab

Napíšte otázku
Napísať odpoveď