Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Xtreme Napalm Loaded with Vitargo 1000 g - Fitness Authority

Hodnotenie:
73 %

Xtreme Napalm® loaded with Vitargo® je ďalšou generáciou predtréningových produktov určených na vyvolanie nabudenia a svalovej pumpy pri extrémnych tréningoch.

Dlhodobo nedostupný

Xtreme Napalm Loaded with Vitargo - Fitness Authority

Xtreme Napalm loaded with Vitargo z radu Xtreme je predtréningový stimulant novej generácie navrhnutý za účelom vyvolania silného stimulačného efektu fungujúceho na princípe "svalovej pumpy" počas vysoko náročných tréningových seáns.

Loaded with Vitargo Banner

Xtreme NO-Volumizing Complex spolu s Xtreme Power & Focus Complex sú vďaka rôznym mechanizmom fungovania presne tým, čo zefektívni váš tréning na maximum. Optimálne množstvo arginín alfa-ketoglutarátu s citrulínom zvyšuje endoteliálne vylučovanie oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy a významne posilňuje transport živín, vrátane anabolických stimulátorov, priamo k pracujúcim svalom. Ako ukazuje výskum, citrulín obsiahnutý v zmesi Xtreme Power & Focus Complex tiež znižuje množstvo kyseliny mliečnej vo svaloch, čím sa výrazne obmieňajú tréningové možnosti. Tento efekt je tiež podporovaný prítomnosťou beta-alanínu, ako súčasť karnozínu, najvýznamnejšie látky zodpovedné za vnútrobunkovú rovnováhu. Vďaka Napalmu Vitargo môžete počas krátkej doby zintenzívniť svoje tréningy až nad hranicu ľudských možností!

Xtreme Power & Focus Complex spoločne s vitamínovým komplexom skupiny B zaručuje maximálnu sústredenosť, minimálnu svalovú únavu a schopnosť vydržať aj tréningové,, maratóny ". Táto zmes dodá aj tým najťažším tréningom nádych prechádzky ružovým sadom a pomôže úplne zužitkovať rezervnú energiu bez akejkoľvek ujmy.

Xtreme Napalm loaded with Vitargo dodáva najdôležitejšie antioxidanty a minerálne látky. Optimálne dávky antioxidantov "ničí" voľné radikály vznikajúce pri cvičení a tým zabraňujú mikropoškodeniu vznikajúcemu počas tvrdých tréningov; znižujú tempo nežiaducich katabolických procesov, ku ktorým dochádza vo svalových tkanivách.

Navyše obsahuje zmes Delivery & Electrolite Complex s kľúčovými elektrolytmi, ktoré spôsobujú optimálnu hydratáciu organizmu a acidobázickú rovnováhu svalového tkaniva, vďaka čomu máte istotu, že všetky metabolické procesy prebiehajú kvalitne so zodpovedajúcou rýchlosťou.

 

Výhody

 • silný predtréningový stimulant
 • skvele pripraví telo na extrémne namáhavý tréning
 • zlepšuje koncentráciu
 • výrazne zvyšuje vytváranú energetickú hladinu
 • bez prídavku cukru

 

Odporúčané dávkovanie

Dospelí: rozpustite 1 dávku (2 odmerky) v 300-450 ml vody, alebo džúsu a vypite 30 minút pred tréningom. Neprekračujte 1 dávku denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť pomaranč)1 dávka (10 g)
Vitamín C100 mg
Niacín10 mg
Vitamín B64 mg
Vitamín B125 mcg
Selén27,5 mcg
Napalm Proprietary Formula
Xtreme NO-Volumizing Complex3000 mg
Beta-alanín2000 mg
Arginín AKG1000 mg
Xtreme Power & Focus Complex1550 mg
Citrulin malát750 mg
Taurín500 mg
Kofeín anhydrát200 mg
Glukuronolakton100 mg
Delivery & Electrolite Complex5255 mg
Škrob5000 mg
Hydrogénuhličitan sodný90 mg
Fosfát draselný90 mg
Fosfát horečnatý50 mg
Hydrolyzovaný kazeín25 mg

 

Zloženie

Škrob Vitargo, beta-Alanín (CarnoSyn), Arginín AKG, citrulín malát, taurín, kofeín anhydrát, Glukuronolakton, kyselina L-askorbová, hydrogénuhličitan sodný, fosfát horečnatý, fosfát draselný, prírodná aróma pomaranč, kazeínový hydrolyzát (PeptoPro), regulátor kyslosti(kyselina citrónová), nikotínamid, sladidlo (sukralóza ), pyridoxín hydrochlorid, protispekavé látky(oxid kremičitý, fosforečnan vápenatý), farbivo E110 (môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť u detí), seleničitan sodný, kyanokobalamín.

 

Upozornenie

Kontraindikácie a varovanie:
Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku prípravku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním sa poraďte so svojim praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Vysoký obsah kofeínu (200 mg/dávka). Vzhľadom k vysokému obsahu kofeínu môže byť nebezpečný pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy, diabetikov, osoby citlivé na kofeín, osoby, ktoré majú problémy s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi ochoreniami.

Skladovanie:
Výrobok skladujte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Chráňte pred svetlom.

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!!
Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.
Recenzie od zákazníkov

Xtreme Napalm Loaded with Vitargo 1000 g - Fitness Authority

Globálne hodnotenie produktu

73%
73%
Priemer z 6 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

60 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Vyskusal som uz viacero roznych pump ale tato mi na 100% zabrala asi ako jedina z vyskusanych. Ja ju mozem len a len doporucit a urcite si ju budem kupovat aj v buducnosti. Co sa tyka prichute tak bola OK - nehovorim ze to bolo ako keby som jedol kiwi ale chut uplne v pohode. Davam o jednu hviezdicku menej lebo na kiwi sa to moc nepodobalo :)

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

20.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
neodporucam mal som stoho dost vazne kozne a hematologicke problemi je to riadny sairat ! a to fakt ! ...

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Všetky recenzie Xtreme Napalm Loaded with Vitargo 1000 g - Fitness Authority

 1. 100%

  Slim228

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Velmi odporucam
  Vyskusal som uz viacero roznych pump ale tato mi na 100% zabrala asi ako jedina z vyskusanych. Ja ju mozem len a len doporucit a urcite si ju budem kupovat aj v buducnosti.
  Co sa tyka prichute tak bola OK - nehovorim ze to bolo ako keby som jedol kiwi ale chut uplne v pohode. Davam o jednu hviezdicku menej lebo na kiwi sa to moc nepodobalo :)
 2. 100%

  norisa35

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  super vec
  odporucam
 3. 20%

  Matúš

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 1

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  kozne problemy
  neodporucam mal som stoho dost vazne kozne a hematologicke problemi je to riadny sairat ! a to fakt ! ...
 4. 100%

  chabi

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  odporúčam
  Mal som príchuť pomaranč,chuť super+ nabudenie účinkovalo super.Odporúčam a samozrejme ako píše slečna/pani lula,treba dať aj pauzu pri bratí tejto pumpy pretože potom je samozrejme že telo si zvykne a neúčinkuje až tak ako niekto čaká :)
 5. 20%

  lula

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  nič moc
  Chuť fajn, rozpustnosť super, účinok sklamanie a veľké, ani nabudenie, ani energia ani sila
 6. 100%

  Jozef

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 10

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Odporúčam
  Rozpustnosť výborná, chu´t pomaranč taktiež . Účinok to splnilo váha išla hore + nabudenie. Odporúčam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Xtreme Napalm Loaded with Vitargo 1000 g - Fitness Authority
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Xtreme Napalm Loaded with Vitargo 1000 g - Fitness Authority

Napíšte otázku
Napísať odpoveď