Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Carniform Shot + Carnilife Shot ZADARMO - Nutrend

Výrobca: Nutrend
Carniform je maximálne efektívny stimulant fyzického výkonu a spaľovač tuku, ktorý uvoľňuje energiu pre výkon z tukového tkaniva. Carnilife je synergickou kombináciou látok, ktoré maximálne efektívne podporujú spaľovanie zásobných tukov.
Dlhodobo nedostupný

Popis Carniform Shot


Hlavné výhody:

  • - Maximálna stimulácia a nabudenie na fyzický výkon alebo inú aktivitu
  • - Ideálny doplnok pre znižovanie nadváhy
  • - Stimuláciu organizmus na fyzický výkon
  • - Podpora vytrvalostného výkonu a regeneráciu
  • - Vysoké využitie tukového tkaniva pre výrobu tepelnej energie - maximálne efektívny
  • - Odbúravanie tukového tkaniva po celý deň
  • - Vysoké využívanie tukového tkaniva ako zdroj energie pre výkon
  • - Celková energizácia a vitalizácia organizmu

Nutrend CARNIFORM je maximálne efektívny stimulant fyzického výkonu a spaľovač tuku, ktorý uvoľňuje energiu pre výkon z tukového tkaniva. Vysoká koncentrácia účinných látok L-Carnitinu a Synefrinu vrátane vitamínov urýchli energetické metabolické pochody a premení telo v továreň na energiu. Pre maximálnu stimuláciu na výkon, znižovanie nadváhy - podporu vytrvalostného výkonu a regeneráciu, odbúravanie tukového tkaniva po celý deň.


Charakteristika účinných látok

Základnou zložkou produktu Nutrend CARNIFORM je L-Carnitín. Táto účinná látka v ľudskom tele pôsobí ako prenášač mastných kyselín do mitochondrií, miesta ich spaľovania (premena na energiu). Jej zvýšený príjem do organizmu podporuje tvorbu energie práve z tukového tkaniva. Súčasne pozitívne ovplyvňuje hladinu cholesterolu, zlepšuje nervosvalovú činnosť, a zvyšuje schopnosť regenerácie. Spoločne s L-Carnitine sa na regulácii metabolizmu tukov podieľa aminokyselina L-Arginín. Napomáha využívaniu tukov pre získavanie energie a súčasne napomáha udržiavať pozitívny pomer medzi tukovým a svalovým tkanivom.
L-Arginín napomáha aj rýchlejšej eliminácii potréningových metabolických splodín - urýchľuje regeneráciu. Na zvýšenom využívaní tukov má svoj podiel aj prítomnosť cholínu, ktorý sa súčasne zúčastňuje aj na procesoch, ktoré vedú k zvýšeniu hladiny energie pre svalovú prácu. Pre okamžitú stimuláciu na fyzický výkon je pridaný kofeín, ktorý sa tiež významnou mierou podieľa na stimulácii energetických metabolických pochodov.
Pre stimuláciu metabolizmu (urýchlenie látkovej výmeny) je pridaný extrakt z Citrus Aurantium, ktorý obsahuje adrenergnú látku - synefrín, ktorá spoločne s kofeínom napomáha zvýšiť metabolický obrat a zvýšiť produkciu tepelnej energie (termogenezie), čo oboje má za následok zvýšené využívanie energie z tukov.
Pre správnu funkciu celého organizmu je pridaná zmes vitamínov, ktoré súčasne napomáhajú aj regenerácii po fyzickom výkone


Dávkovanie

Vypite 1 ampulku Nutrend CARNIFORM 30 – 45 minút pred fyzickou aktivitou. Pokiaľ fyzická aktivita trvá dlhšie ako 90 minút, môžete dávku rozdeliť na dve polovice a druhú dávku Nutrend CARNIFORM vypite v polovici fyzickej aktivity. Neužívajte na lačný žalúdok.


Tabuľka nutričných hodnôt:

 100 mlDávka – 60 ml
Energetická hodnota165 kJ/39 kcal99 kJ/23 kcal
Bielkoviny7,6 g4,6 g
Sacharidy0 g0 g
Cukry0 g0 g
Tuky0 g0 g
Nasýtené mastné kyseliny0 g0 g
Vláknina0 g0 g
Sodík0 g0 g
L-arginin3333 mg2000 mg
L-karnitin1667 mg1000 mg
Cholin333 mg200 mg
Kofein167 mg100 mg
Extrakt z Citrus aurantium83 mg50 mg
Vitamin B325 mg = 156 % ddd15 mg = 94 % ddd
Vitamin B217 mg = 1214 % ddd10 mg = 714 % ddd
Vitamin B517 mg = 283 % ddd10 mg = 167 % ddd
Biotin42 μg = 84 % ddd25 μg = 50 % ddd
ddd...doporučená denná dávka

Doplňujúce informácie o produkte

Ak výrobok obsahuje príchute, môže sa nutričné zloženie mierne líšiť v závislosti od príchute. Skladujte na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť výrobku je vyznačená na obale (EXP, mesiac, rok). Výrobok je vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy. Pred užívaním konzultujte so svojim telovýchovným lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt nie je náhradou vyváženej pestrej stravy.


Carnilife Shot


Hlavné výhody:

  • 2000 mg vysoko kvalitného L-karnitínu v jednej dávke
  • 20 jednorazových ampuliek

Vysoko koncentrované synergické zloženie L-karnitínu a koenzýmu Q10 v tekutej forme
Prídavok vitamínov B5 a B6 pre lepšiu využiteľnosť L-karnitínu.
Nutrend CARNILIFE 2000 je úplne nový pomocník pre starostlivosť o Vašu figúru v praktickom balení, ktoré vám umožní mať ho vždy pri sebe. CARNILIFE 2000 je synergickou kombináciou látok, ktoré maximálne efektívne podporujú spaľovanie zásobných tukov. Spolupôsobenie L-Carnitinu, koenzýmu Q10 a vitamínov B5 a B6 Vám pomôže získať dokonalú figúru.


Nutrend CARNILIFE 2000 je horúca novinka na trhu, ktorá prináša nový impulz medzi L-carnitinové spaľovače. Vďaka vzájomnej kombinácii L-Carnitinu, koenzýmu Q10 a vitamínov B5 a B6 získate efektívneho pomocníka na podporu spaľovania tukov v praktickom balení.
Charakteristika účinných látok:
L-CARNITIN je funkčná látka, ktorá je prirodzene prítomná takmer v každej bunke ľudského tela. Zúčastňuje sa energetického metabolizmu mastných kyselín tým, že ich prenáša do tzv bunkovej spaľovne = mitochondrie. Zlaté pravidlo, že bez L-Carnitinu nespálite ani gram tuku je pravdivé, ale my v tomto tvrdení ideme ešte ďalej. Nielen, že je potreba mastné kyseliny dopraviť do mitochondrie, ale je potreba dodanú energiu správne a efektívne využiť, a toto je funkcia koenzýmu Q10. Koenzým Q10 je prírodný biokatalyzátor metabolizmu - premeny energie z mastných kyselín a sacharidov. Koenzým Q10 urýchľuje látkovú výmenu, ktorá je komplexným reťazcom chemických reakcií, počas ktorých sa potrava premieňa na energiu využiteľnú organizmom. Jednoducho sa dá povedať, že L-Carnitín dodá mitochondrii energiu a koenzým Q10 zabezpečí jej efektívne využitie.

KOENZÝM Q10
- Silný antioxidant
- Prirodzene sa v tele vyskytujúce antioxidant, rozpustný v tukoch
- Pomáha chrániť organizmus pred voľnými kyslíkovými radikálmi, ktoré sú zodpovedné za bunkové starnutie
- Podporuje výrobu energie
- Koenzým Q10 je nevyhnutný pre energetický metabolizmus
- Hrá dôležitú úlohu pri produkcii ATP
- Pomáha udržiavať zdravé srdce a odolnú centrálnu nervovú sústavu
- Podporuje normálny krvný tlak
Komplex vitamínov B5 a B6 sa zúčastňuje na metabolizme tukov a sacharidov. Nie ste so svojím telom spokojný? Chcete s tým konečne niečo urobiť? Potom ste našli ideálneho pomocníka, ktorý podporí vašu snahu – Nutrend CARNILIFE 2000.Kombinujte s pravidelnou aeróbnej pohybovou aktivitou a získate maximálny výsledok.


Dávkovanie

Užívajte 1 ampulka Nutrend CARNILIFE 2000 denne, 30 minút pred výkonom alebo ráno nalačno.
Maximálna denná dávka 25 ml. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.


Tabuľka nutričných hodnôt:

 100 ml25 ml
Energetická hodnota110 kJ/26 kcal28 kJ/7 kcal
Bielkoviny4,4 g1,1 g
Sacharidy1 g0,25 g
Cukry0,2 g0,05 g
Tuky0,05 g0,01 g
Nasýtené mastné kyseliny0,05 g0,01 g
Vláknina0 g0 g
Sodík0 g0 g
L-karnitin8000 mg2000 mg
Koenzym Q10120 mg30 mg
Vitamín B525 mg = 417 % ddd6,3 mg = 105 % ddd
Vitamín B68 mg = 571 % ddd2 mg = 143 % ddd
ddd...doporučená denní dávka

 

Doplňujúce informácie o produkte

Ak výrobok obsahuje príchute, môže sa nutričné zloženie mierne líšiť v závislosti od príchute. Skladujte na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť výrobku je vyznačená na obale (EXP, mesiac, rok). Výrobok je vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy. Pred užívaním konzultujte so svojim telovýchovným lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt nie je náhradou vyváženej pestrej stravy.

Recenzie od zákazníkov

Carniform Shot + Carnilife Shot ZADARMO - Nutrend

Write Your Own Review
Prezeráte si:Carniform Shot + Carnilife Shot ZADARMO - Nutrend
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
EU
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Carniform Shot + Carnilife Shot ZADARMO - Nutrend

Napíšte otázku
Napísať odpoveď