Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Gainer Compress B.I.G. + amino BCAA mega strong + šejker ZADARMO - Nutrend

Výrobca: Nutrend
COMPRESS B.I.G. je určený pre športovcov usilujúcich sa o nárast svalovej hmoty a sily, a to i v prípadoch, keď bežné doplnky stravy nepomáhajú. AMINO BCAA MEGA STRONG po tréningu má funkciu ľahko dostupného „predpripraveného“ stavebného materiálu pre regeneráciu a novotvorbu svalovej hmoty.
Dlhodobo nedostupný

NUTREND COMPRESS B.I.G.

COMPRESS B.I.G. je určený pre športovcov usilujúcich sa o nárast svalovej hmoty a sily, a to i v prípadoch, keď bežné doplnky stravy nepomáhajú.
Základom produktu COMPRESS B.I.G. je špeciálna zmes bielkovinových zdrojov: NitroPeptide Protein Blend (NPPB), ktorá vznikla na základe výskumu spoločnosti Nutrend. Zmes obsahuje optimálny pomer a kombinácie frakcií špičkových bielkovín spracovaných najkvalitnejšími technológiami (napr. nechemická technológia výroby metódou CFM).

NitroPeptide Protein Blend zabezpečuje maximálne a dlhodobé zásobenie svalov aminokyselinami (nárast svalovej hmoty a sily). Zmes je navrhnutá tak, aby jej jednotlivé zložky boli v tráviacom trakte a v krvnom riečisku spracovávané a využívané postupne.
Základom sacharidovej zložky COMPRESS B.I.G.je sacharid Isomaltulóza (Palatinose™), , ktorá má rovnakú energetickú hodnotu ako glukóza (tzn. Dodá telu nevyhnutný cukor pre maximálnu obnovu energie), ale nespôsobuje nežiaduce zvýšenie glykémie (tzv. hyperglykémiu).

Extrémnymi 6000 mg aminokyselín BCAA a 3000 mg L-Glutamínu v každej dávke COMPRESS B.I.G., získavate skutočne silný predtréningový nápoj umožňujúci dosiahnutie väčších výkonov bez negatívnej bielkovinovej bilancie. V prípade zaradenia po tréningu nápoj garantuje rýchle naštartovanie regeneračných procesov nevyhnutných pre svalový rast.

NitroPeptide Protein Blend je multisynergická kombinácia 3 zložiek v špecificky významnom pomere:

Zložka PeptoPro® predstavuje špičkové di-a tripeptidové hydrolyzované frakcie kazeínu, ktoré bezproblémovo a rýchle vstupujú cez tráviaci trakt do krvného obehu. Vďaka jedinečnej technológii výroby a vysokej využiteľnosti sú tieto malé peptidy rýchlo vstrebateľné v krvnom riečisku, tzn. Sú pripravené nastoliť anabolický (svaly budujúci) proces.

Srvátkový proteín (WPI a WPC), ktorého vstrebávanie prebieha v tráviacom trakte pomalšie, pretože musí byť rozložený na jednotlivé peptidy a aminokyseliny. Srvátkový proteínový izolát a koncentrát sa do krvného riečiska dostávajú s oneskorením vo chvíli, keď je PeptoPro® už využívaný svalovými bunkami pre žiadaný anabolický proces. Vďaka postupnej využiteľnosti jednotlivých zložiek NitroPeptide Protein Blend je zabezpečené dlhodobé a vyrovnané zásobenie svalov maximálnou možnou dávkou potrebných aminokyselín. Srvátkový proteín v zmesi NitroPeptide Protein Blend obsahuje ako WPC, tak aj WPI.

Srvátkový proteínový izolát (WPI) je spracovaný revolučnou technológiou výroby CFM (Cross Flow Microfiltration), ktorá bráni denaturácii bielkovín.Proteínové spektrum je v COMPRESS B.I.G. navyše doplnené o kolostrum (prvotné mlieko cicavcov), ktoré obsahuje rastové faktory, ktoré stimulujú anabolické procesy v organizme.
Sacharidová zložka je v COMPRESS B.I.G. zastúpená sacharidom novej generácie Isomaltulózou (Palatinose™). Vďaka ochrannej známke, ktorá je overená dlhoročnými výskumami Vám ponúkame to najlepšie, čo môžete na trhu získať. Palatinose™ je jedinečný nízkoglykemický sacharid s predĺženou energizáciou vo forme glukózy.

Palatinose™ je revolučný sacharid:

• Vysoký energetický potenciál
• Nízky glykemický index

Balenie

2100 g

Dávkovanie

1 dávka = 70 g (1 odmerka=28 g). Odporúčame konzumovať 20 – 30 min po ukončení tréningu silového typu. Pomer riedenia je 70 g na 450 ml vody.

Príchuť

banán, čokoláda + kakao, jahoda, vanilka

Zloženie

Maltodextrín, NitroPeptide Protein Blend, Kakao, Isomaltulóza, L-Glutamín, Dextróza, L-Leucín, Emulgátor sójový lecitín, L-Isoleucín, L-Valín, Inulín, Kolostrum, Zahusťovadlo Xantánová guma, Zmes ZMA, Protispekavé látky Fosforečnan vápenatý a Oxid kremičitý, Sladidlá Acesulfám K a Sukralóza, Vitamíny B1, B2, B6.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty:100 g1 dávka/70 g
Kcal376,6263,5
Bielkoviny27,9 g19,5 g
Sacharidy57,8 g40,4 g
  z toho Cukry15,8 g11,0 g
Tuky3,7 g2,6 g
Nasýtené mastné kyseliny0,7 g0,5 g
Vláknina3,8 g2,7 g
Sodík0,1 g0,07 g
Inulín1000 mg700 mg
Zmes ZMA285 mg200 mg
Vitamín B11 mg0,7 mg
Vitamín B21 mg0,7 mg
Vitamín B61 mg0,7 mg

Amino BCAA Mega Strong 500ml

Obsahuje vetvené esenciálne aminokyseliny v čistej forme L-Valin, L-Isoleucin, L-Leucin a vitamin B6.

•Užívanie AMINO BCAA MEGA STRONG 30 minut pred tréningom chráni svalovú hmotu.
•AMINO BCAA MEGA STRONG po tréningu má funkciu ľahko dostupného „predpripraveného“ stavebného materiálu pre regeneráciu a novotvorbu svalovej hmoty.
•Pridaný vitamín B6 je základným vitamínom potrebným pre metabolizmus bielkovín.

AMINO BCAA MEGA STRONG obsahuje esenciálne BCAA - L-Valin, L-Isoleucin, L-Leucin.

Esenciálny BCAA (Branched Chain Amino Acids - aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) sú aminokyseliny, ktoré si telo nedokáže samo vytvoriť z iných zdrojov a je odkázané na ich príjem stravou. BCAA sú dôležité v tréningovom procese pre ochranu svalovej hmoty. Suplementácia 30 minút pred trénigom je vhodná pre všetky druhy fyzických aktivít. Či už chceme, alebo nechceme 10-15% energetickej spotreby v priebehu intenzívnej pohybovej aktivity je hradené rozkľadom telesných bielkovín (metabolizáciu aminokyselín).

Ako funguje BCAA ako ochrana svalovej hmoty?

Vďaka tomu že doplníme (odtadiaľ potravinové doplnky) najviac využívané aminokyseliny z externých zdrojov nadobudneme telo k metabolizácií (rozkladu) alternatív – BCAA a organizmus miesto vlastných aminokyselín „strávi“ aminokyseliny doplnené…
„Potréningový“ účinok spočíva v dodaní „predpripravených“ voľných aminokyselín v období regenerácie k rýchlemu zabudovaniu do trénigom poškodených, alebo novovytvorených bielkovinových štruktúr (svalov)…

AMINO BCAA MEGA STRONG
Amino BCAA Mega strong je Mega silné BCAA bez cukru a bez aspartamu s vitamínom B6.
Amino BCAA Mega strong to je 80 000 mg BCAA v 1 litru rýchlo vstrebateľnej tekutej forme.

Balenie

500 ml

Príchuť

pomaranč

Svojím účinkom je vhodné pre

•obnovu energetických zásob
•podporu svalovej sily
•podporu novotvorby svalovej hmoty
•ochranu svalovej hmoty pred poškodením namáhavým fyzickým výkonom
•ochranu svalovej hmoty pred devastáciou v priebehu znížovania nadváhy
•urýchluje regeneráciu po záťaži.

Doporučené dávkovanie

pre ochranu svalovej hmoty a pre oddialenie vyčerpania – najskôr 30 – 60 minút pred výkonom 40 ml pre úrychlenie regenerácie a podporu tvorby svalovej hmoty – ihneď po výkone 40 ml

Použitie

pred použitím mierne pretraste a podľa doporučeného dávkovania odmerajte. Podávajte zriedením obsahu odmerky do vody alebo športového nápoja. Pre prípravu nie sú vhodné mliečné a alkoholické nápoje. Po otvorení dôkladne uzatvorte, skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 2 mesiacov.

Upozornenie

Potravina určená pre zvláštnú výživu. Vhodné pre športovcov. Nie je určený pre deti. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Skladujte mimo dosah detí! Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Recenzie od zákazníkov

Gainer Compress B.I.G. + amino BCAA mega strong + šejker ZADARMO - Nutrend

Write Your Own Review
Prezeráte si:Gainer Compress B.I.G. + amino BCAA mega strong + šejker ZADARMO - Nutrend
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
EU
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Gainer Compress B.I.G. + amino BCAA mega strong + šejker ZADARMO - Nutrend

Napíšte otázku
Napísať odpoveď