VitarGo Crea-X 2000 g - Amix

Vitargo® je patentovaná forma sacharidov. Vitargo ® bolo vyvinuté za účelom poskytnúť športovcom maximálnu možnú úroveň športového výkonu. Molekula Vitargo je takmer identická s molekulárnou štruktúrou svalového cukru glykogénu v ľudskom organizme.

43,63 €

34,9

Nie je na sklade

 

VitarGo Crea-X 2000 g - Amix

Vitargo® je patentovaná forma sacharidov. Vitargo ® bolo vyvinuté za účelom poskytnúť športovcom maximálnu možnú úroveň športového výkonu. Molekula Vitargo je takmer identická s molekulárnou štruktúrou svalového cukru glykogénu v ľudskom organizme. Obnovuje teda rýchlejšie zásoby glykogénu a vďaka svojej molekulárnej hmotnosti prechádza rýchlejšie žalúdkom ako väčšina iných sacharidov. V kombinácii s kreatínom tvorí takmer dokonalý transportný systém. Vitargo ® vďaka svojej molekulárnej hmotnosti vytlačí kreatin zo žalúdka až 8x rýchlejšie ako iné transportné látky a vďaka tomu sa omnoho väčšie množstvo nepoškodeného kreatínu dostáva do svalov. Neobsahuje aspartam! Prisladené značkovou sukralózou Splenda ®.

Zloženie

Škrob (Vitargo ®), kreatín monohydrát, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aróma, farbivo (u príchuti pomaranč - kurkumín a extrakt z červenej repy) sladidlá: sukralóza (Splenda ®) a acesulfam K.

Odporúčané dávkovanie

Jedna odmerka obsahuje cca 37,5 g prášku. Doporučené dávkovanie je 1 odmerka namiešaná v 300ml studenej vody asi 30 min pred fyzickým výkonom a ďalšia odmerka v priebehu dlhšie trvajúceho výkonu.

Upozornenie

Nie je určené pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone, s príchuťou a sladidlom.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: VitarGo Crea-X 2000 g - Amix

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte VitarGo Crea-X 2000 g - Amix

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code