Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Xtreme H.P. Protein 2000 g - Fitness Authority

Hodnotenie:
100 %

Xtreme H.P. Protein je vysokokvalitný proteín s najvyššou biologickou hodnotou, veľmi nízkym obsahom cukru a tuku. Obsahuje 86% bielkovín, pričom kombinuje hydrolyzovaný srvátkový proteín a hydrolyzovaný kazeín s postupným uvoľňovaním. Vysoko moderný vzorec  s hydrolyzovanými bielkovinami Optipep, obohatený o hydrolyzovaný kazeín PeptoPro.

Dlhodobo nedostupný

Xtreme H.P. Protein: špecifický 86%-ný proteín s veľmi nízkym obsahom cukru a tuku

Xtreme H.P. Protein predstavuje najvyššiu kvalitu bielkovín na trhu, s najvyššou biologickou hodnotou, veľmi nízkym obsahom cukru a tuku. Silná dávka bielkovín v každej dávke, vyrobená zo špeciálnej kombinácie hydrolyzované srvátkového proteínu a hydrolyzovaného kazeínu pre uvoľnenie osobitého systému. Úplne inovatívna, vysoko efektívna proteínová formula najvyššej kvality a stráviteľnosti.

 

Najvyššia kvalita výrobku je zaistená pridaním PeptoPro, hydrolyzovaným kazeínom z mlieka, ktorý telu dodáva bielkoviny s postupným uvoľňovaním. Tajomstvo HP Xtreme Protein obsahuje proprietárne enzýmy, ktoré katalyzujú hydrolýzu peptidov bielkovín, ktoré znižujú typickú horkú chuť hydrolyzátov. HP Xtreme Protein ľahko vstrebáva di-a tripeptidy a ďalšie aminokyseliny, ktoré zaistia pozitívnu dusíkovú bilanciu po dobu niekoľkých hodín po jedle, umožňujú telu zvýšenú syntézu proteínov a znižujú svalový katabolizmus.

  xtreme h.p. protein

 

HP Xtreme Protein konzumovaný ihneď po tréningu posilňuje imunitný systém, svaly môžu účinne regenerovať a tým sa zmierňuje ich bolestivosť. HP Xtreme Protein je najlepší proteín pre profesionálnych športovcov a fyzicky aktívnych ľudí, ktorí chcú zabezpečiť optimálne fungovanie svalov a rýchlu adaptáciu počas obdobia zvýšenej záťaže a intenzívneho tréningu.

 

Xtreme H.P. Protein a jeho výhody

  • Jediný svojho druhu na trhu 
  • Najlepší proteín najvyššej biologickej hodnoty
  • Rýchla absorbcia vďaka izolátu srvátkovej bielkoviny
  • Dlhodobé a postupné uvoľňovanie proteínov pomocou PeptoPro
  • Vysoký obsah bielkovín – cez 30 g v každej dávke
  • Urýchľuje svalovú syntézu proteínov
  • Bez pridaného cukru s nízkym obsahom tuku
  • Posilňuje a zlepšuje odolnosť organizmu
  • Vysoko moderný vzorec  s hydrolyzovanými bielkovinami  Optipep, obohatený o hydrolyzovaný kazeín PeptoPro

 

Čo sú peptidy?

Peptidy sa skladajú z reťazcov aminokyselín. Ak sa spoja dve aminokyseliny do reťazca, vznikne tzv. dipeptid, tri aminokyseliny tzv. tripeptid a pokiaľ sa jedná o celý rad aminokyselín, jedná sa o tzv. polypeptid, nazývaný tiež proteín čiže bielkovina. Všetky proteíny, ktoré konzumujeme každý deň, sú polypeptidy, ktoré musia byť v našom zažívacom trakte najprv rozložené na jednotlivé aminokyseliny. Aminokyseliny sú stavebnými prvkami proteínov a peptidov, a tým teda aj základnou súčasťou všetkého života na tejto planéte.

 

Aké pozitíva majú malé peptidy oproti normálnym peptidom?

Veľká časť aminokyselín obsiahnutých v potravinách sa pri trávení stráca. Peptidy obsiahnuté v H.P. Proteíne - najmä dipeptidy a tripeptidy - sú naproti tomu také malé, že organizmus ich môže vstrebať a spracovať priamo po požití bez akejkoľvek straty času a energie. Telo tak získava väčšie množstvo aminokyselín a môže ich spracovať rýchlejšie, než by mohlo pri normálnom prísune proteínu prostredníctvom bežnej stravy. Vďaka H.P. Proteínu sa do organizmu dostávajú všetky esenciálne, tj. životne nevyhnutné aminokyseliny - ale bez tuku, cholesterolu, purínu, mliečneho cukru (laktózy) a iných alergénov, ktoré sa do tela môžu dostať s bežnou potravou bohatou na bielkoviny.

  xtreme h.p. protein

 

Čo je Optipep®?

Optipep® je rad hydrolyzátu bielkovín pôvodom zo srvátkovej bielkoviny. V prípade hydrolyzátu z izolátu srvátkovej bielkoviny, obsahuje 90% bielkovín. Proces hydrolýzy enzymaticky trávi (štiepi) bielkoviny na Mans frakcie (di-tri peptidy). Optipep® sa vyrába bez GMO potravinárskych enzýmov, ktoré sú vyberané s osobitným dôrazom na zníženie horkosti. Po hydrolýze sú tieto enzýmy tepelne inaktivované. Hydrolyzát srvátkového izolátu obsahuje menej ako 0,1% laktózy!

 

Čo je PeptoPro®?

PeptoPro® je hydrolyzovaný proteín odvodený z kazeínu (mliečne bielkoviny). Vďaka unikátnej technológii výroby, tzv. riadená hydrolýza, bola eliminovaná horká chuť, ktorá je typická pre ostatné hydrolyzované zdroje bielkovín. Vďaka riadenej hydrolýze má PeptoPro® neutrálnu chuť. PeptoPro® obsahuje di a tripeptidy.

 

Zloženie

Hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát Optipep, hydrolyzovaný kazeín PeptoPro, aróma, tráviace enzýmy (Aminogen).

 

Dávkovanie

Pre lepšiu syntézu bielkovín 3-4 porcií denne (po raňajkách, 60-90 minút pred tréningom, ihneď po tréningu a 30-60 minút pred spaním). Pre lepšiu regeneráciu  1 dávku bezprostredne po tréningu a ďalšiu 30 až 60 minút pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť killer kiwi)1 odmerka (35 g)
Energetická hodnota530 kJ / 125 kcal
Bielkoviny30 g
Sacharidy0 g
Tuky0 g

 

Upozornenie

Nepoužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku prípravku. Obsahuje mlieko. Výrobok by nemal byť používaný pre tehotné ženy a dojčiace ženy. Skladujte na chladnom, suchom mieste mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Recenzie od zákazníkov

Xtreme H.P. Protein 2000 g - Fitness Authority

Write Your Own Review
Prezeráte si:Xtreme H.P. Protein 2000 g - Fitness Authority
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Xtreme H.P. Protein 2000 g - Fitness Authority

Napíšte otázku
Napísať odpoveď