Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kre-Alkalyn 1500 120 kaps - Olimp

Hodnotenie:
100 %
V jednej kapsuli nájdete až 750 mg tejto veľmi účinnej, anabolickej zmesi.
Dlhodobo nedostupný

KRE-ALKALYN

Od roku 1992, kedy bol keratín oficiálne vypustený do sveta športovej suplementácie, uplynulo už veľa času. Kreatín sa stal takmer okamžite nenahraditeľný vo všetkých športoch. Využívajú ho amatérski aj profesionálni športovci v atletike, futbale, hokeji, silových športoch a kulturistike. Vrcholom v kategórii kreatínov je nepochybne aj Olimp Kre-Alkalyn


Prečo práve Olimp Kre-Alkalyn?

Najväčším problémom pri kreatínových doplnkoch je samotná využiteľnosť a absorpcia kreatínu do svalov. Patentovaná zmes kreatínu Kre-Alkalyn od spoločnosti Olimp sa vyznačuje absolútne unikátnou schopnosťou absorpcie a transportu kreatínu priamo do svalov. Kľúčom k úspechu je 100% stabilita v tekutinách, s čím mávajú bežné kreatíny problém. Je to dané ich nízkym pH, ktoré sa v čistej vode pohybuje okolo 6.5. Oproti tomu, Kre-Alkalyn je špeciálne vyrobený so zvýšeným pH vo vode na hranici okolo 12.
Zloženie doplnku 1 dávka = 2 kps 2 kps = 1500 mg (Kre-Alkalyn)


Dávkovanie doplnku KRE-ALKALYN

Odporúčané dávkovanie je 2 kps denne. Jednu tabletku užite pred tréningom a druhú po tréningu. Pre maximálnu účinnosť kreatínu odporúčame dodržiavať pitný režim a zabezpečiť telu dostatok tekutin.
Pokročilí cvičenci môžu dávkovanie mierne zvýšiť.


Upozornenie

Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Recenzie od zákazníkov

Kre-Alkalyn 1500 120 kaps - Olimp

Write Your Own Review
Prezeráte si:Kre-Alkalyn 1500 120 kaps - Olimp
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Kre-Alkalyn 1500 120 kaps - Olimp

Napíšte otázku
Napísať odpoveď