Xtreme Anticatabolix 125 tab - Fitness Authority

Antikatabolix napomáha anabolizmu, obmedzuje pocit únavy, podporuje syntézu bielkovín, zvyšuje výdrž, zlepšuje regeneráciu.

18,00 €

13,5

Dlhodobo nedostupné

 

ANTICATABOLIX obsahuje precízne stanovené množstvo aminokyselín pre namáhaný organizmus športovca. Obsahuje kľúčové vetvené aminokyseliny BCAA, ďalej L-glutamín, ktorý sa v organizme nachádza zo všetkých aminokyselín v najvyššom množstve. Tieto dôležité aminokyseliny podporujú vlastnú syntézu bielkovín a tiež pôsobia antikatabolicky. To je veľmi dôležité, pri tvrdých tréningoch slúžia tieto glykogéne aminokyseliny ako náhradný energetický zdroj. Ochraňujú tak nadobudnutú svalovú hmotu pred jej zničením. O užitočnosti BCAA a L-glutamínu bolo už napísaných množstvo článkov a štúdií. Teraz máte možnosť si tieto aminokyseliny zakúpiť v čistej podobe a reálnej cene.

Výhody:

  • Napomáha anabolizmu
  • Obmedzuje pocity únavy
  • Podporuje syntézu bielkovín. 
  • Zvyšuje výdrž. 
  • Zlepšuje regeneráciu
  • Pomer vetvených aminokyselín 2:1:1
  • 5000 mg L-glutamínu v jednej dávke.

L-luecín – podporuje tvorbu inzulínu, najsilnejšieho anabolického hormónu v ľudskom tele. Obmedzuje rozklad bielkovín. Pomáha udržiavať pozitívnu dusíkovú bilanciu. Vytvára optimálne prostredie na spaľovanie tukov a reguluje hladinu cukru v krvi.

L-izileucín – je ľahko premeniteľný telom na energiu. Podporuje regeneráciu organizmu po fyzickej námahe. Udržuje stály príjem energie regulovaním hladiny cukru v krvi. Zvyšuje výdrž.

L-valín – Obmedzuje únavu. Telo si ho nevie vytvoriť samo, preto musí byť telu dodaný stravou. Udržuje pozitívnu dusíkovú bilanciu. Podporuje regeneráciu tkaniva. Rovnako ako leucín a izoleucín je ľahko premenený na energiu.

Nutričné hodnoty:

Zloženie jednej dávky: 5 tabliet

Počet dávok v balení 25/50
L-leucín            1250 mg
L-izoleucín        625 mg
L-valín            625 mg
L-glutamín        2500 mg

Ostatné zložky:

mikrokryštalická celulóza, silica, stearát horečnatý.

Dávkovanie:

Jednu dávku (5 tabliet) zapite 150 ml vody, alebo vášho obľúbeného nápoja, 30-40  minút pred tréningom, alebo ihneď  po tréningu.  Pre lepšie výsledky užívajte 2 dávky a zapite ich 300 ml nápoja rovnakým spôsobom ako jednu dávku. Doplnky výživy neslúžia ako náhrada pestrej stravy.

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí v suchu a chlade. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Pred zahájením akéhokoľvek diétne-tréningového programu sa poraďte s vašim lekárom. Prípravok by nemali užívať ľudia so zdravotnými problémami, tehotné, alebo dojčiace ženy.

Ďalšie informácie

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Xtreme Anticatabolix 125 tab - Fitness Authority

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Xtreme Anticatabolix 125 tab - Fitness Authority

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code