Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Brutal Anadrol 90 kaps. - Brutal Nutrition

Hodnotenie:
80 %
Brutal Anadrol od Brutal Nutrition, je prerazením ďalšej hranice porušením pravidiel vo svete výživových doplnkov.
Dlhodobo nedostupný

Brutal Anadrol


Brutal Anadrol. Je prerazením ďalšej hranice porušením pravidiel vo svete výživových doplnkov. Prenasledovali ho, zakázali, aby sa zrodil. Uzavreli pred ním brány zákona, ale my sme zdolali všetky prekážky, a napriek všetkým zákazom sme ho vytvorili. Nás nezaujímajú ostatní, nezaujímajú ich pravidlá. Nás zaujímajú výsledky. Čisté, hmatateľné a očami viditeľné výsledky. Výhovorky a slabé produkty necháme iným. Brutal Anadrol je najsilnejším stimulátorom testosterónu, ktorý existuje.

Stimulátory testosterónu tvoria relatívne mladú skupinu výživových doplnkov. Lídrom tejto skupiny je Brutal Anadrol. Testosterón je primárnym mužským pohlavným hormónom. Tento hormón je zodpovedný za vývin svalstva, za mužnosť, ale aj za agresivitu. Podnecovanie testosterónu prírodnou cestou je najefektívnejším sposobom, ktorý može atlét spraviť v záujme svalového rastu. Nedávno objavili techniku, ako je možné stimulovať vlastnú, prirodzenú produkciu testosterónu športovcov rôznymi rastlinnými extraktmi. Tento objav priniesol obrovské výsledky vo vývoji. Je aspoň takým veľkým krokom, ako v deväťdesiatych rokoch bol kreatín. Hovoríme o doplnkoch, ktoré stimulujú najsilnejšie anabolické procesy. Medzi stimulátormi testosterónu poznáme mnoho slabých pokusov. Podľa nás ale nadišiel čas, aby sme vytvorili niečo také, čo prinese výsledky, ktoré prekonajú všetky očakávania. Zažiješ neuveriteľnú silu a ohromujúci svalový rast. Tento výrobok je najdrsnejším stimulátorom testosterónu, s akým si sa kedysi
stretol. Budeš mať také výsledky, ktorým ani ty neuveríš. Od toho budeš skutočne Brutal, roztrháš všetkých a všetko. Ak musíš poraziť stovky, alebo prekladať tony, tak ľahko ti to pojde, že si ani nevšimneš. Staneš sa strojom, brutálnym netvorom. Tvoje telo sa prerodí, chceš sa roztrhnúť od sily, a jednoducho nebude nikto, kto by ťa zastavil.
Áno ! Toto je nová hra. Ak ty si prvý, všetko je tvoje. Odtiaľ už je len nižšie, sivá anonymita a dav bez tváre. Význam tvrdého tréningu odteraz bude inak interpretovaný. Takými anabolickými faktormi sme naplnili Brutal Anadrol, akými nikto iný. Motivovala nás len jediná vec. Vykonštruovať taký výrobok, ktorý naozaj udrie. Ak medzi svoje doplnky výživy zaradíš aj Brutal Anadrol, tak o tvojom osude bude rozhodnuté. Úspech. Nemáš na výber, musíš ísť ďalej po svojej ceste, ale odteraz v 7-míľových čižmách...
Po toľkom obetovaní a bolestiach, prekonaní prekážok, kde je tá hranica,
ktorú nebudeš schopný prekročiť? Možno, o tom je život, aby si túto hranicu našiel. Veď si sa narodil pre výzvy a nestrpíš protirečenie. Zavolaj si na pomoc najlepších, aby si vypadal aj z vonka taký, aký si z vnútra. Nebyť prvým je neprijateľné. Brutal Anadrol sme vytvorili preto, aby tvoj výživový doplnok urobil pre teba toľko, koľko ty bojuješ za dosiahnutie svojich cieľov.

 

Dávkovanie

Užívajte 3 kapsuly denne s 250 ml vody, v tréningové dni 30 minút pred tréningom, v netréningové dni počas dňa. Vypite denne najmenej 3 litre vody. Neužívajte dlhšie, ako 30 dní. Potom treba urobiť prestávku v užívaní aspoň 60 dní.


Tabuľka nutričných hodnôt:

anadrol tabulka

Recenzie od zákazníkov

Brutal Anadrol 90 kaps. - Brutal Nutrition

Globálne hodnotenie produktu

80%
80%
Priemer z 1 hodnotenia
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
1 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
doplnek po ktorom su vidiet a citit vysledky, super cena a super kvalita

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

Všetky recenzie Brutal Anadrol 90 kaps. - Brutal Nutrition

 1. 100%

  elmo

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  super
  doplnek po ktorom su vidiet a citit vysledky, super cena a super kvalita
Write Your Own Review
Prezeráte si:Brutal Anadrol 90 kaps. - Brutal Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Brutal Anadrol 90 kaps. - Brutal Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď