Brutal Anadrol 90 kaps. - Brutal Nutrition

Brutal Anadrol od Brutal Nutrition, je prerazením ďalšej hranice porušením pravidiel vo svete výživových doplnkov.

23,09 €

21,81

Dlhodobo nedostupné

 

Brutal Anadrol


Brutal Anadrol. Je prerazením ďalšej hranice porušením pravidiel vo svete výživových doplnkov. Prenasledovali ho, zakázali, aby sa zrodil. Uzavreli pred ním brány zákona, ale my sme zdolali všetky prekážky, a napriek všetkým zákazom sme ho vytvorili. Nás nezaujímajú ostatní, nezaujímajú ich pravidlá. Nás zaujímajú výsledky. Čisté, hmatateľné a očami viditeľné výsledky. Výhovorky a slabé produkty necháme iným. Brutal Anadrol je najsilnejším stimulátorom testosterónu, ktorý existuje.

Stimulátory testosterónu tvoria relatívne mladú skupinu výživových doplnkov. Lídrom tejto skupiny je Brutal Anadrol. Testosterón je primárnym mužským pohlavným hormónom. Tento hormón je zodpovedný za vývin svalstva, za mužnosť, ale aj za agresivitu. Podnecovanie testosterónu prírodnou cestou je najefektívnejším sposobom, ktorý može atlét spraviť v záujme svalového rastu. Nedávno objavili techniku, ako je možné stimulovať vlastnú, prirodzenú produkciu testosterónu športovcov rôznymi rastlinnými extraktmi. Tento objav priniesol obrovské výsledky vo vývoji. Je aspoň takým veľkým krokom, ako v deväťdesiatych rokoch bol kreatín. Hovoríme o doplnkoch, ktoré stimulujú najsilnejšie anabolické procesy. Medzi stimulátormi testosterónu poznáme mnoho slabých pokusov. Podľa nás ale nadišiel čas, aby sme vytvorili niečo také, čo prinese výsledky, ktoré prekonajú všetky očakávania. Zažiješ neuveriteľnú silu a ohromujúci svalový rast. Tento výrobok je najdrsnejším stimulátorom testosterónu, s akým si sa kedysi
stretol. Budeš mať také výsledky, ktorým ani ty neuveríš. Od toho budeš skutočne Brutal, roztrháš všetkých a všetko. Ak musíš poraziť stovky, alebo prekladať tony, tak ľahko ti to pojde, že si ani nevšimneš. Staneš sa strojom, brutálnym netvorom. Tvoje telo sa prerodí, chceš sa roztrhnúť od sily, a jednoducho nebude nikto, kto by ťa zastavil.
Áno ! Toto je nová hra. Ak ty si prvý, všetko je tvoje. Odtiaľ už je len nižšie, sivá anonymita a dav bez tváre. Význam tvrdého tréningu odteraz bude inak interpretovaný. Takými anabolickými faktormi sme naplnili Brutal Anadrol, akými nikto iný. Motivovala nás len jediná vec. Vykonštruovať taký výrobok, ktorý naozaj udrie. Ak medzi svoje doplnky výživy zaradíš aj Brutal Anadrol, tak o tvojom osude bude rozhodnuté. Úspech. Nemáš na výber, musíš ísť ďalej po svojej ceste, ale odteraz v 7-míľových čižmách...
Po toľkom obetovaní a bolestiach, prekonaní prekážok, kde je tá hranica,
ktorú nebudeš schopný prekročiť? Možno, o tom je život, aby si túto hranicu našiel. Veď si sa narodil pre výzvy a nestrpíš protirečenie. Zavolaj si na pomoc najlepších, aby si vypadal aj z vonka taký, aký si z vnútra. Nebyť prvým je neprijateľné. Brutal Anadrol sme vytvorili preto, aby tvoj výživový doplnok urobil pre teba toľko, koľko ty bojuješ za dosiahnutie svojich cieľov.

 

Dávkovanie

Užívajte 3 kapsuly denne s 250 ml vody, v tréningové dni 30 minút pred tréningom, v netréningové dni počas dňa. Vypite denne najmenej 3 litre vody. Neužívajte dlhšie, ako 30 dní. Potom treba urobiť prestávku v užívaní aspoň 60 dní.


Tabuľka nutričných hodnôt:

anadrol tabulka

Ďalšie informácie

Príchuťunflavored

Recenzie od zákazníkov

výsledky potom
Recenziu zaslal(a) doctorstein dňa 7.5.2014
tento produkt som vyberal podla popisu.ci aj v skutocnosti taky bude to ukaze cas.teraz je este prilis skoro hodnotit.dodrziavam davkovanie tak uvidim.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
super
Recenziu zaslal(a) elmo dňa 30.4.2014
doplnek po ktorom su vidiet a citit vysledky, super cena a super kvalita
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Brutal Anadrol 90 kaps. - Brutal Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Brutal Anadrol 90 kaps. - Brutal Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code