Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Cre-ATP 120 kaps. - Brutal Nutrition

Hodnotenie:
70 %
Cre-ATP od Brutal Nutrition, prednosťou kreatín fosfátovej formuly je, že k výrobe energie nepotrebuje vodu.
Dlhodobo nedostupný

Cre-ATP


Cre-ATP patrí do najnovšej generácie kreatínu, ktoré je možno dnes nájsť na trhu, s najefektívnejšími formulami a objavmi. Dnes už nie je otázne, že kreatín fosfát je oveľa účinnejší, ako kreatín monohydrát. Príčinu toho musíme hľadať v chemickom zložení kreatínu. Fosfátová formula je niečo celkom vražebné a jedinečné. Ale vzáujme zvyšovania efektívnosti sme zmenili systém fungovania fosfátu. S touto celkom novou chemickou štruktúrou, fosfátová formula počas vstrebávania sa nerozpadne na elementy. Táto patentovaná formula je veľkým prerazením, ktorá zvýši efektívnosť dnes dostupných kreatín fosfátových formúl na desaťnásobok.
Kvôli väčšej svalovej sile a výkonu budeš potrebovať viac energie. Ako vlastne funguje výroba energie v organizme? Svaly potrebujú pre svoju činnosť energiu vo forme ATP (adenozin trifosfát). Počas výroby energie z ATP bude ADP (adenozin difosfát). V záujme toho, aby organizmus zase vedel získať energiu z ADP, potrebuje jednu fosfátovú molekulu. Ale odkiaľ pochádza táto fosfátová molekula? Odpoveďou na túto otázku je zložka Cre-ATP kreatín fosfátu! Z iných kreatínových formúl organizmus musí najprv odvodiť fosfát, aby vedel získať energiu. Ale ak použiješ kreatín s fosfátovou formulou, tento krok sa vynechá, a tak nie je potrebné plytvať časom ani energiou na tento zbytočný proces. Z Cre-ATP získa tvoj organizmus čistú fosfátovú molekulu, z ktorej je možné hneď vytvoriť energiu.
Ďalšou prednosťou kreatín fosfátovej formuly je, že k výrobe energie nepotrebuje vodu, ako ostatné kreatínové formuly. Tak teda tvoje svaly nebudú zaliaté vodou, rast svalovej hmoty nebude len na pohľad, ale budeš budovať ozajstné svaly. Len číročistú svalovú hmotu. Žiadne viazanie vody. Len tvrdý, hardcore, intenzívny tréning, vysoká motivačná úroveň. Nie sú prekážky, ktoré ťa zastavia. V záujme čo najväčšieho výkonu, sme Cre-ATP doplnili uhľohydrátmi (glukóza a fruktóza). Číročistý zdroj energie. Kreatín fosfát je najčistejší výrobok, ktorý sa najľahšie vstrebáva a zabezpečí spojenie medzi nervami a svalom, ktoré je potrebné pre zmršťovanie svalov. Kreatín fosfát zvyšuje produkciu ATP. Ak používaš Cre-ATP, vďaka rastu číročistých svalových buniek budeš pozorovať dramatický rast svalovej hmoty.
Prečo je to jedinečné? Pozri sa na štítok! Cre-ATP obsahuje aj viac takých zložiek, ktoré stupňujú efektivitu kreatín fosfátu. Cyklus kyseliny citrónovej (Szentgyörgyi-Krebs cyklus) je rad chemických reakcií, kontrolovaných enzýmami, ktoré v každej živej bunke hrajú centrálnu dôležitosť vo výmene kyslíka na úrovni buniek. V tomto dôležitom cyklickom procese na výrobu energie, sa odohrávajú aj anabolické a katabolické procesy.
Všetky komponenty Brutal Cre-ATP (Pyruvate, NADH, Citrullin malát, Arginin alfaketoglutarát) zrýchľujú anabolické procesy, ktoré zabezpečujú pre vytúženú energiu ďalšie zdroje. Viac komponentov, viac ATP, viac energie, rýchlejší rast svalovej hmoty.
Máš ešte otázky? Nemyslím si. Je jednoducho najlepší.


Dávkovanie

Užívajte 30 minút pred tréningom 2 kapsuly.
Tabuľka nutričných hodnôt:
Výživová hodnota: 2 kapsuly obsahujú:
Creatine Factor:
kreatín fosfát 1000mg
glukóza 100mg
ATP factor
pyruvát vápenatý 150mg
tyrozín 50mg
citrulín malát 50mg
arginín AKG 20mg
NADH 10µg
BCAA
Izoleucín 10mg
Valín 5mg
Leucín 5mg

 

Zloženie Cre-ATP

Ostatné zložky: srvátka, dikalcium fosfát, želatína, stearan horečnatý (E470/b), farbivá: FD&C modrá č.1 (E133), FD&C červená č.40 (E129).

Upozornenie: Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy. Nevhodný pre jedincov do 14 rokov. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Vyrobené v závode, kde spracovávajú aj mlieko, sóju, vajce, oriešky.

Recenzie od zákazníkov

Cre-ATP 120 kaps. - Brutal Nutrition

Globálne hodnotenie produktu

70%
70%
Priemer z 1 hodnotenia
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Najprínosnejšia kritická recenzia

40.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
bral som 1 tabletu po obede a 2 tablety 40 min pred treningom a žiadne velké zmeny takže nedoporučujem

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Všetky recenzie Cre-ATP 120 kaps. - Brutal Nutrition

 1. 40%

  Filip

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  nezaberá
  bral som 1 tabletu po obede a 2 tablety 40 min pred treningom a žiadne velké zmeny takže nedoporučujem
Write Your Own Review
Prezeráte si:Cre-ATP 120 kaps. - Brutal Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Cre-ATP 120 kaps. - Brutal Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď