Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Brutal Gainer 3632 g - Brutal Nutrition

Brutal Gainer 3632 g od Brutal Nutrition je najideálnejší prípravok na zvýšenie kvalitnej svalovej hmoty.
Dlhodobo nedostupný

Brutal Gainer


Čakali sme dlho, ale oplatilo sa ... Vyvinutím Brutal Gainera zvyšovanie objemu sa dostalo do novej dimenzie. Skončilo sa zvyšovanie objemu hamburgermi, a snívanie o získaní masívnej svalovej hmoty zo zmrzliny. Ak chceš získať miesto v elite, zvyšovanie objemu musíš brať takisto vážne, ako rysovanie. Brutal Gainer je prvý stupeň na to, aby si sa stal obrovským. Už ani nie človek, ale jednoducho obrovské zviera. Zvyšovanie objemu na 6 stupňoch naraz. Rôzne technológie, ktoré sú použité v Brutal Gaineri navzájom zvyšujú efektivitu. Konečne taký výrobok, ktorý obsahuje dokonalú kombináciu esenciálnych základných kameňov tvrdého, kvalitného svalstva, aby si sa stal skutočne tým, prečo si sa narodil... Brutal Gainer je najideálnejší prípravok na zvýšenie kvalitnej svalovej hmoty.
Dlhá, tŕnistá cesta skúseností, ktorá je vydláždená obeťami a experimentovaním, viedla k tej výbornej bielkovine z mliečnej srvátky, ktorá tvorí 33 % Brutal Gaineru. Určenie pomeru je takisto dôležité, ako bezkompromisne kvalitné suroviny. Nešetrili sme ani na ostatných kľúčových komponentoch. Bohato sme aplikovali BCAA, a mysleli sme aj na prémiovú dávku glutamínu pre regeneráciu svalstva po extrémnom zaťažení a tréningu.


Zvyšovanie objemu bez kreatínu? Znie to nepredstaviteľne, že? Nie náhodou sa stal kreatín jedným najpopulárnejším a najžiadanejším výživovým doplnkom. Obstál už na nespočetných testoch a prieskumoch, a vyhovel aj našim očakávaniam. Samozrejme ani v tomto prípade sme nenasadili latku nižšie od dokonalej, a takto sa zrodila technológia Creatine Blast™ , ktorá obsahuje unikátnu zmes dokonalej kreatínovej kompozície.
Že čo sú to stimulátory testosterónu? Je to patentovaná kombinácia účinných látok, ktorá vedľa kreatínu, ako druhé srdce bije v ohromujúcom anabolickom motore nezastaviteľného Brutal Gainera. Nie je možné prestať ani na okamih. Byť prvým, ostať silným, len to je doležité. Táto výnimočná anabolická a anti-katabolická formula garantuje taký výsledok, ktorý prevyšuje všetky predstavy.


K čomu je hmota, ak si zavodnený, a výsledok nadľudskej práce zhltne telesný tuk a voda? Nepriatelia. Je ich neúrekom: lenivosť, maškrtenie, výhovorky a zoznam je nekonečný. Patrí sem aj ten nepotrebný sklad tukov a vody, v ktorom niekde je ukrytý gladiátor, tvrdý ako oceľ. Mysleli sme aj na tento problém, a vložili sme do profilu technológiu Brutal Herbal Factor™.
Nitric Oxide. Jedna z najnovších inovácií na trhu s výživovými doplnkami. Dnes je už takou neodmysliteľnou základnou zložkou doplnkov, ako sú bielkoviny alebo vitamíny. V Gaineri za zásobenie s N.O. zodpovedá Brutal Nitric Matrix. V procesoch koncentrácie, v rozvíjaní spojenia mozog-svaly a vo výnimočnom zvyšovaní výkonu nemá páru. Nitrox nenechá, aby sa hocijaký slabý bod vyskytol v Brutal Gaineri.
Teraz je už jednoznačné, prečo musíš vyskúšať Brutal Gainer pre získanie brutálnej hmoty, a nebudeš nechápavo pozerať, keď niekto, kto ho už vyskúšal, jednoducho ti povie len toľko, s úsmevom na tvári: Tento produkt si hľadal.


Dávkovanie Brutal gaineru


Zmiešajte 1,5 odmerky (50 g) prípravku s 300 ml odtučneného mlieka alebo vody. Užívajte 3 nápoje denne (medzi jedlami, dve hodiny pred tréningom a večer).Tabuľka nutričných hodnôt:

Recenzie od zákazníkov

Brutal Gainer 3632 g - Brutal Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Brutal Gainer 3632 g - Brutal Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Brutal Gainer 3632 g - Brutal Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď