Recenzie - Arašidové maslo - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Arašidové maslo zo 100 % arašidov si zamilujete vďaka jeho lahodnej orieškovej chuti a krémovej konzistencii. V zložení nenájdete žiadny pridaný cukor, soľ, palmový olej ani ďalšie zbytočné aditíva. Naopak, je skvelým zdrojom bielkovín, nenasýtených tukov a vlákniny. Pridajte si ho do obľúbenej kaše, dezertu alebo stavte na typické americké PB&J.

2,60 €(7,65 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať streda 24. 6.
Popis
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Arašidové maslo - GymBeam

4.8
Priemer z 4861 hodnotení
(4266 hodnotení)
(336 hodnotení)
(120 hodnotení)
(53 hodnotení)
(69 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Recenzie na 100 % arašidové maslo sú prevažne veľmi pozitívne, pričom väčšina zákazníkov vyzdvihuje výraznú arašidovú chuť, čistý zoznam ingrediencií bez pridania cukru a uspokojivú krémovú konzistenciu. Mnohí spomínajú prirodzené oddelenie oleja a že po premiešaní je všetko dokonalé. Niektorí zákazníci uvádzajú, že hladké alebo crunchy verzie sa hodia na rôzne preferencie. Menší podiel zdôrazňuje, že novšie balenie sa používa ťažšie a že občasné šarže môžu chutiť alebo vyzerať inak.

  • Výnimočne výrazná chuť arašidov
    |
  • Bez pridania cukru
    |
  • Krémovo-hladká konzistencia
    |
  • Prirodzené oddelenie oleja
    |
  • Jednoduché použitie po premiešaní
    |
  • Chrumkavá verzia s kúskami

Vygenerované pomocou AI z 4861 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Catalin R.

Overený nákup
aj keď je v skutočnosti tekutejší, ako hovoria moji predchádzajúci rečníci, chutí 100% po arašidoch a neobsahuje cukor (môžete ho ochutnať). V tradičnom obchode nájdete maximálne 85% arašidov (cukor a
Najprínosnejšia kritická recenzia

Tereza

Overený nákup
Objednávala som toto maslo pravidelne. Teraz mi prišlo nové balenie a nestačím sa čudovať. Mala som ešte zvyšok z predchádzajúceho balenia a videla som neskutočný rozdiel. 1.farba - tmavá, asi
Podľa príchute

Recenzie slovenské (1111)
Overené nákupy (4247)
Pozitívne (4720)
Negatívne (139)
Recenzie v ostatných krajinách (3750)
  • Daniela

    Overený nákup

    20. 2. 2018

    crunchy je neskutocne.veeeela kuskov arasidkov???? konzistentne redsie ale mne to vyhovuje do kase a nemusim to z kyblika pacit.prvy krat sa mi zdalo trochu preprazene ale zvykla som si na jeho chut a ine uz nechem.cena nepotrebuje koment.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Sorin Saru

    Neoverený nákup

    18. 2. 2018

    Zatiaľ najlepšie vyskúšané maslo! V porovnaní s komerčnými verziami vidíte, že táto je 100% arašidová, pretože má navrchu ten olej. Ľutujem, že som to neobjavil skôr, keď som bol na keto diéte...
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Corina

    Neoverený nákup

    6. 2. 2018

    Dnes mi prišlo arašidové maslo.Veľmi sa mi páči, konzistencia aj chuť.Odporúčam.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Ivettke88

    Neoverený nákup

    2. 2. 2018

    Jeho zloženie je 100% lieskový orech. Takže je to zdravé a dokonca chutné. Jediná vec, ktorú by som poznamenal k jej textúre, je, že bola hrubšia v spodnej časti krabice ako v hornej časti. Vyskúšala som hladkú, ale zvolila by som chrumkavú.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Katarina

    Overený nákup

    1. 2. 2018

    Urcite chod do toho! mam doma crunchy a neviem sa dockat dalsich ranajok! konecne dobra konzistencia! nie je trdy ako beton! super! tato vec vam vysla :-)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Dena

    Neoverený nákup

    24. 1. 2018

    Po prečítaní recenzií som sa obávala kúpiť si u Vás arašidové maslo, no za tú cenu som to riskla. A dobre som urobila. Maslo je chutné, prišli kvalitne zabalené, takže nehrozilo jeho vyliatie počas prepravy. Dokonca som hl aj odvážila, lebo tu niekto písal skúsenosť s podstatne nižšou hmotnosťou akú si objednal. Všetko však bolo v poriadku. S nákupom som spokojná a toto arašidové maslo odporúčam.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Naštvatí ujo

    Neoverený nákup

    23. 1. 2018

    Bože idioti načo to takto hodnotia jeden píše že pojem maslo sa nemôže používať lebo podla zákona ma zloženie 75 % mliečneho tuku ach,druhý že je strašne riedke,tretia že logicky by to také riedke nemalo byť ,ďalší že to z lídlu bolo lepšie/hej je lepšie o 100%/ :D toť vše podla mňa je dobré
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Patrik

    Neoverený nákup

    22. 1. 2018

    Chutí skvelo , vynikajúca náhrada sladkého. Cenovo je to vyhodné , ale 340g balenie mi príde malé.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Tome

    Overený nákup

    21. 1. 2018

    Objednal som si kilove balenie a bol som veľmi spokojný bola perfektná chuť kvalita je kvalita
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Adam

    Overený nákup

    13. 1. 2018

    Maslo je naozaj to najlepšie, čo som zatiaľ mal. Nemusí sa rozmiešavať, má príjemnú čerstvú vôňu a krásnu farbu. Je naozaj bez kúskov, zjavne aj bez šupiek. Nemá prepraženú ani žltú chuť, jednoducho pecka! Rozhodne budem kupovať ďalej.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili