Recenzie - Arašidové maslo - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Arašidové maslo zo 100 % arašidov si zamilujete vďaka jeho lahodnej orieškovej chuti a krémovej konzistencii. V zložení nenájdete žiadny pridaný cukor, soľ, palmový olej ani ďalšie zbytočné aditíva. Naopak, je skvelým zdrojom bielkovín, nenasýtených tukov a vlákniny. Pridajte si ho do obľúbenej kaše, dezertu alebo stavte na typické americké PB&J.

2,60 €(7,65 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať utorok 23. 6.
Popis
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Arašidové maslo - GymBeam

4.8
Priemer z 4860 hodnotení
(4265 hodnotení)
(336 hodnotení)
(120 hodnotení)
(53 hodnotení)
(69 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Recenzie na 100 % arašidové maslo sú prevažne veľmi pozitívne, pričom väčšina zákazníkov vyzdvihuje výraznú arašidovú chuť, čistý zoznam ingrediencií bez pridania cukru a uspokojivú krémovú konzistenciu. Mnohí spomínajú prirodzené oddelenie oleja a že po premiešaní je všetko dokonalé. Niektorí zákazníci uvádzajú, že hladké alebo crunchy verzie sa hodia na rôzne preferencie. Menší podiel zdôrazňuje, že novšie balenie sa používa ťažšie a že občasné šarže môžu chutiť alebo vyzerať inak.

  • Výnimočne výrazná chuť arašidov
    |
  • Bez pridania cukru
    |
  • Krémovo-hladká konzistencia
    |
  • Prirodzené oddelenie oleja
    |
  • Jednoduché použitie po premiešaní
    |
  • Chrumkavá verzia s kúskami

Vygenerované pomocou AI z 4860 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Catalin R.

Overený nákup
aj keď je v skutočnosti tekutejší, ako hovoria moji predchádzajúci rečníci, chutí 100% po arašidoch a neobsahuje cukor (môžete ho ochutnať). V tradičnom obchode nájdete maximálne 85% arašidov (cukor a
Najprínosnejšia kritická recenzia

Tereza

Overený nákup
Objednávala som toto maslo pravidelne. Teraz mi prišlo nové balenie a nestačím sa čudovať. Mala som ešte zvyšok z predchádzajúceho balenia a videla som neskutočný rozdiel. 1.farba - tmavá, asi
Podľa príchute

Recenzie slovenské (1111)
Overené nákupy (4247)
Pozitívne (4720)
Negatívne (139)
Recenzie v ostatných krajinách (3749)
  • RikerCZ

    Neoverený nákup

    9. 10. 2017

    Kúpil som si ho kvôli cene. Zháňal som aj z iných obchodov, aby som práve mohol porovnať, pretože ho baštím vo veľkom a chcem vybrať to najlepšie. Takže som mal doma naraz maslo od MyProtein, Vírus, Grizly a toto. A GymBeam bohužiaľ chuťovo najhoršie. Aj podľa vzhľadu to zrejme mixujú s tými slabými šupkami, čo sú na arašidoch a je to aj dosť cítiť na chuti, ktorá je skoro až horkastá a chuť po arašidoch veľmi výrazná nie je. Povedal by som, že arašidy boli až veľmi pražené, možno preto tá chuť. Inak konzistencia veľmi dobrá.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • nikola

    Neoverený nákup

    6. 10. 2017

    príchuť kokos a med je strašne dobrá kombinácia, chutí výborne :) ODPORÚČAM
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Dorota

    Neoverený nákup

    21. 9. 2017

    Maslo chutí neskutočne dobre, úžasná kombinácia kokosu a arašídov, veľmi vydarené gratulujem!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Joefitnessman

    Neoverený nákup

    21. 9. 2017

    Nova príchuť kokos a med je veľmi lahodna.Dobré zloženie, cena a konzistencia... Odporúčam toto arasidove maslo aj ostatným zákazníkom.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Martina

    Neoverený nákup

    12. 9. 2017

    Som na tomto masle zavisla, je najlepsie ake som doteraz vyskusala. A hadam ani dalsie skusat nebudem. Nemam dovod. Toto mi uplne vyhovuje aj chutovo aj cenovo. Dokazala by som ho zjest cele na jedno posedenie.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Lukáš

    Neoverený nákup

    3. 9. 2017

    Na základe recenzií som aj ja vyskúšal toto arašidové maslo od Gymbeam. Nebanujem, len vrelo odporúčam. Mal som ich už niekoľko no vždy je arašidové maslo iné toto mi asik najviac sadlo. Musím vyskúšať ešte crunchy, ale smooth je fajnotka. Používam ho skoro do všetkého, či uz ako nátierku, do vločiek, len tak na lyžicu do úst. Je trošku redšie, ale mne to takto vyhovuje. Opäť cena/pomer/kvalita možem vrelo odporúčať.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Filip

    Neoverený nákup

    25. 8. 2017

    Keď sa neskladuje v chladničke tak je riedke. Skúsil som to s kúskami - crunchy, tak tie kusky boli na môj vkus väčšie. Ale inak som spokojný, dá sa konzumovať stále, či varíte, či pečiete stále ho viete využiť. Chuťovo chutné a nutričné hodnoty skvelé, vidno že ide o stopercentné maslo bez veľkého množstva pridaných umelých sladidiel, konzervantov,
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Mihai

    Neoverený nákup

    22. 8. 2017

    Bolo to prvýkrát, čo som objednával na tejto stránke a nebol som sklamaný. Produkt je vynikajúci a má zvláštnu chuť. Doručenie bolo bez problémov. Určite si objednám znova!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Robert

    Neoverený nákup

    21. 8. 2017

    Ideálne na občerstvenie alebo dezert
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Jana

    Neoverený nákup

    12. 8. 2017

    maslo je výborné, možno sú arašidy upražené o čosi viac/dlhšie, ako som zvyknutá, ale je chutné. Po prečítaní recenzií som sa trošku bála konzistencie, ale ako priliš riedku ju asi vyhodnotili tí, ktorí sú zvyknutí na arašidové "akožemaslá". Takže konziestencia je úplne v poriadku, ja si zvyknem oddelený olej ešte zliať, pridať do celého balenia lyžicu kvalitného medu a uskladňujem v chladničke, tak mi najviac chutí. Pomer cena/kvalita na 5 z 5 :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili