Recenzie - Arašidové maslo - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Arašidové maslo zo 100 % arašidov si zamilujete vďaka jeho lahodnej orieškovej chuti a krémovej konzistencii. V zložení nenájdete žiadny pridaný cukor, soľ, palmový olej ani ďalšie zbytočné aditíva. Naopak, je skvelým zdrojom bielkovín, nenasýtených tukov a vlákniny. Pridajte si ho do obľúbenej kaše, dezertu alebo stavte na typické americké PB&J.

2,60 €(7,65 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať piatok 26. 6.
Popis
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Arašidové maslo - GymBeam

4.8
Priemer z 4884 hodnotení
(4284 hodnotení)
(337 hodnotení)
(121 hodnotení)
(55 hodnotení)
(70 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Recenzie na 100 % arašidové maslo sú prevažne veľmi pozitívne, pričom väčšina zákazníkov vyzdvihuje výraznú arašidovú chuť, čistý zoznam ingrediencií bez pridania cukru a uspokojivú krémovú konzistenciu. Mnohí spomínajú prirodzené oddelenie oleja a že po premiešaní je všetko dokonalé. Niektorí zákazníci uvádzajú, že hladké alebo crunchy verzie sa hodia na rôzne preferencie. Menší podiel zdôrazňuje, že novšie balenie sa používa ťažšie a že občasné šarže môžu chutiť alebo vyzerať inak.

  • Výnimočne výrazná chuť arašidov
    |
  • Bez pridania cukru
    |
  • Krémovo-hladká konzistencia
    |
  • Prirodzené oddelenie oleja
    |
  • Jednoduché použitie po premiešaní
    |
  • Chrumkavá verzia s kúskami

Vygenerované pomocou AI z 4884 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Catalin R.

Overený nákup
aj keď je v skutočnosti tekutejší, ako hovoria moji predchádzajúci rečníci, chutí 100% po arašidoch a neobsahuje cukor (môžete ho ochutnať). V tradičnom obchode nájdete maximálne 85% arašidov (cukor a
Najprínosnejšia kritická recenzia

Tereza

Overený nákup
Objednávala som toto maslo pravidelne. Teraz mi prišlo nové balenie a nestačím sa čudovať. Mala som ešte zvyšok z predchádzajúceho balenia a videla som neskutočný rozdiel. 1.farba - tmavá, asi
Podľa príchute

Recenzie slovenské (1118)
Overené nákupy (4253)
Pozitívne (4726)
Negatívne (140)
Recenzie v ostatných krajinách (3766)
  • Anička

    Neoverený nákup

    14. 5. 2018

    Najlepšie arašidové maslo, aké som kedy jedla :-) Objednávam stále dookola, vždy ho zožeriem za dva týždne :-D
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Enci

    Neoverený nákup

    12. 5. 2018

    Arašidové maslo je vždy GymBeam - objednávam. Má veľmi dobré zloženie a chuť. Používam ho aj na pečenie. Môžeš to len milovať :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Natalia

    Neoverený nákup

    11. 5. 2018

    Arasidove maslo vzdy objednavam z gymbeam, toto maslo je proste nutricne,konzistenciou a chutou uplne skvele. Pouzivam ho do pecenia, ovsenej kase, smoothie alebo len tak s bananom ako snack. Jedina nevyhoda ale to je asi pri kazdom arasidovom masle je ze je tazie na stravenie ak ho zjete naraz vela ale mozno to je len moj pripad. Inak super!!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Domi

    Neoverený nákup

    10. 5. 2018

    Práve jem to najlepšie jedlo na svete, arašidové maslo a grécky jogurt ❤ to maslo je prosto TOP ❤ dávam 12 bodov z 10
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Aniko

    Neoverený nákup

    7. 5. 2018

    Je to také chutné, neviem sa toho nabažiť. Smieš zjesť 2 lyžice denne, ja som minule zjedol viac a trochu ma bolelo brucho. To bola moja chyba. Ale určite odporúčam každému :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Hanka

    Neoverený nákup

    5. 5. 2018

    Asi som si našla novú závislosť namiesto čokolády. Občas to preženiem a je mi zle, ale všetkého veľa škodí. Objednávam jemné a je krásne krémové. Odporúčam nezačať jesť pred televíziou :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Noémi

    Neoverený nákup

    1. 5. 2018

    zloženie je veľmi dobré, chuť fajn a cena super
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Aneta

    Neoverený nákup

    1. 5. 2018

    Maslo je absolútne božské. Výborná konzistencia, taká americká klasika s lyžičkou je top. Skúšala som aj s kokosom a tiež bolo výborné.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Gabi

    Neoverený nákup

    27. 4. 2018

    Arašidové maslo milujem, jem ho pomaly ku všetkému :D Obe príchute sú veľmi lahodné. Ale ak by som si mal naozaj vybrať, možno je chrumkavý trochu lahodný. Určite odporúčam každému
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Markéta

    Neoverený nákup

    26. 4. 2018

    Maslo je totálne skvele, kupujem ho pravidelne. V zime je trochu tuhšia a oddeľuje sa jeho olejová časť. Stačí však zamiešať a je božské či už do koláčov, alebo len tak s lyžičkou. Kupujem si väčšie balenie nakoľko malé dám dole na posedenie. Odporúčam s kúskami
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili