Wallmount konštrukcia - rozšírenie - GymBeam

0%
0% (0)
Výrobca: GymBeam

Wallmount konštrukcia - rozšírenie je ďalšia funkčná časť k našej Wallmount konštrukcii, ktorá vytvorí väčší priestor pre silový tréning celého tela. Je ideálne na cvičenie s voľnými činkami, ale aj na zhybovanie a zavesenie posilňovacích systémov. Vyniká svojim pevným oceľovým materiálom, odolným náterom a vysokou stabilitou.

Skladom
244,95 €

Wallmount konštrukcia - rozšírenie ponúka ďalší priestor pre športovcov, ktorí chcú precvičiť telo s voľnými váhami alebo vlastnou hmotnosťou

Wallmount konštrukcia - rozšírenie je ďalším dielom, ktorý by vám nemal chýbať vo výbave domáceho fitka. Jednoducho ho pripojíte k Wallmount konštrukcii, a tým ľahko vytvoríte priestor na cvičenie ďalším ľuďom, ktorí na sebe chcú zamakať. Rozšírenie je nevyhnutné v prípade, že si na klietke vytvárate vlastný kruhový tréning, pri ktorom striedate cviky, chcete trénovať s vašou drahou polovičkou alebo si dať crosffitový WOD s partiou kamarátov.

             

Rozšírenie je rovnako ako posilovacia klietka vyrobené z kvalitnej pevnej ocele a hrúbka každej steny stĺpika konštrukcie je 3 mm. Vďaka tomu dokáže zaistiť vysokú stabilitu pri cvičení. Aby bola klietka čo najviac univerzálna, má stĺpec po celej dĺžke dierovania, rovnako ako je to pri Wallmount konštrukcii. V strednej časti sú dierky dokonca ešte hustejšie pri sebe, a to len 25 mm (Westside hole spacing). Lepšie sa tak prispôsobí výške každého človeka.

              

Vďaka svojmu prevedeniu je rozšírenie ideálne pre všetkých, ktorí radi cvičia s voľnými váhami. Stačí ho pripevniť k základnej Wallmount konštrukcii, umiestniť naň J-cup háky, pridať olympijskú tyč s kotúčmi a môžete ho používať napríklad na drepovanie. Pokiaľ sa rozhodnete rozšírenie skombinovať aj s nastaviteľnou lavicou, môžete na ňom robiť bench-press a ďalšie cviky na vrchnú časť tela. Rozšírenie však využijú aj športovci, ktorí pri cvičení používajú ako záťaž predovšetkým hmotnosť vlastného tela.

          

Konštrukcia má v sebe zabudované aj 2 hrazdy, ktoré môžete použiť pri zhyboch, priťahovaní kolien vo vise a ďalších cvikoch. Rovnako tak na ňu môžete upevniť aj závesný posilňovací systém a rôzne posilňovacie gumy či expandéry, ktoré vám uľahčia cvičenie zhybov či ponúknu nové možnosti tréningu celého tela. Rozšírenie na Wallmount konštrukcii má čiernu farbu nanášanú práškovým vypaľovaním, vďaka čomu má náter vysokú kvalitu. Aj pri častom používaní tak rozšírenie bude vyzerať ako nové. Ide o ideálneho pomocníka, ktorého využijete pri domácom cvičení aj tréningu celého tela vo fitku. Rovnako je ale aj nevyhnutnou súčasťou crossfitových gymov.

          

Wallmount konštrukcia - rozšírenie a jeho výhody

  • multifunkčná tréningová pomôcka
  • rozšíri Wallmount konštrukciu o ďalší cvičebný priestor
  • precvičíte s ním celé telo
  • je ideálne pre tréning doma aj vo fitku
  • má pevnú oceľovú konštrukciu s 1 nosným stĺpikom
  • je maximálne stabilné
  • má nosnosť 300 kg
  • vďaka dierovaniu umožňuje prispôsobenie vašej výške
  • ideálne pre tréning s vlastnou váhou aj voľnými činkami
  • farba na povrchu je nanesená práškovým vypaľovaním

             

Obsah balenia

Balenie obsahuje aj spojovací materiál na zloženie danej konštrukcie (6 hranné skrutky, matice a podložky).

     

Materiál

Oceľ

            

Vlastnosti Wallmount konštrukcie - rozšírenie

Vlastnosti  
Šírka 113 cm
Hĺbka 113 cm
Výška 230 cm
Nosnosť 300 kg

 

Detail produktu
EAN 8586022216879
HS kód 95069190: --- Ostatné
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Brutto váha 40.00 kg
Dĺžka 20.00 cm
Šírka 20.00 cm
Výška 200.00 cm
Vyrobené v Čína
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Posilňovacie klietky a stojany
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Pomôcky na cvičenie doma

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Wallmount konštrukcia - rozšírenie - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Wallmount konštrukcia - rozšírenie - GymBeam
Vaše hodnotenie
Variants Cena Špeciálna cena Skladom
single_variant 303,95 € 244,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď