J-cup hák na tyč - GymBeam

J-cup hák na tyč je praktická pomôcka umožňujúca bezpečné odloženie tyče na stojan pri cvičení. Jeho tvar zaistí stabilné a rýchle pripevnenie ku konštrukcii stojana či posilňovacej klietky bez nutnosti skrutkovania. Tento držiak je vyrobený z odolnej ocele a na povrchu má tlmiacu gumu, ktorá znižuje hluk a chráni tyč pred poškodením. Jeden pár držiakov má nosnosť až 300 kg.

J-cup hák na tyč - praktická pomôcka pre ľahké a bezpečné odloženie tyče na stojan

J-cup hák na tyč je praktická pomôcka pre stabilné uchytenie tyče na stojane pri cvičení. Má tvar, ktorý umožňuje rýchle zasunutie do príslušného otvoru v stojane či tréningovej klietke. Ľahko sa s ním manipuluje a nevyžaduje žiadne skrutkovanie. Jednoducho držiak upevníte do výšky, ktorá vyhovuje vašim potrebám a typu cviku. Je vyrobený z 6 mm odolnej oceľovej konštrukcie a na jeho povrchu navyše nájdete 8 mm tlmiacu gumovú podložku. Tá znižuje hluk pri odložení tyče a zároveň ju chráni pred poškodením.

Táto pomôcka je neoddeliteľnou súčasťou každého stojana na drepy či posilňovacie klietky. Hodí sa ideálne na odkladanie naloženej olympijskej tyče s kotúčmi. Ocenia ju tak všetci jedinci, ktorí si vybavujú fitko či domácu posilňovňu. V balení nájdete 2 kusy držiakov na tyč, ktoré majú celkovú nosnosť až 300 kg.

J-cup držiak na tyč a jeho výhody

• praktická pomôcka na odloženie tyče na stojan
  • je vyrobený z 6 mm odolnej oceľovej konštrukcie
  • má 8 mm tlmiacu gumovú podložku