Vitamín Omega 3 K2 + D3 30 kaps - All Nutrition

Výrobca: All Nutrition

Vitamín Omega 3 K2 + D3 obsahuje rybí olej - omega 3, vitamín K2 a vitamín D3. Omega 3 sú nenasýtené mastné kyseliny, 18% EPA a 12% DHA, ktoré podporujú zdravie celého kardiovaskulárneho systému. Vitamín D3 a K2 sú dôležité pre správne fungovanie kostí, svalov a krvného obehu. Táto kombinácia sa odporúča najmä ľuďom, ktorí sú fyzicky aktívni a všetkým, ktorí si chcú udržať zdravé a silné kosti. Navyše, produkt je obohatený o vitamín E.

Dlhodobo nedostupný

Omega 3 K2 D3 - kombinácia esenciálnych mastných kyselín omega 3, vitamínu K2 a D3 pre podporu celkového zdravia

Omega 3 K2 D3 je vysoko kvalitný doplnok výživy, ktorý obsahuje rybí olej - omega 3, vitamín K2 a vitamín D3. Omega 3 sú esenciálne nenastýtené mastné kyseliny, ktoré si organizmus nie je schopný sám vytvoriť. Práve z toho dôvodu sú nepostrádateľné a nenahraditeľné pre správne fungovanie tela. Produkt obsahuje 18% EPA a 12% DHA mastné kyseliny, ktoré podporujú a udržiavajú zdravie celého kardiovaskulárneho systému. Omega 3 sú zdravé tuky, dôležité pre bunkové, srdcové a metabolické zdravie. Navyše, sú obohatené o vitamín E.

Vitamín Omega 3 K2 + D3 30 kaps - All Nutrition

Vitamín D3 + K2 je kombinácia vitamínu D3 (cholekalciferol) a K2 (menachinón), ktoré sú dôležité pre správne fungovanie kostí, svalov a krvného obehu. Vitamín K prispieva k udržaniu dobrého zdravia kostí a pomáha organizmu k správnej zrážanlivosti krvi. Vitamín D je dôležitý pre správne vstrebávanie vápnika a fosforu, ktoré sú nevyhnutné pre kosti a svaly. Pomáha organizmu udržiavať hladinu vápnika v normále a podporuje zdravie kostí a zubov. Je pomocníkom k správnemu fungovaniu svalov. Vitamín D3 + K2 sa odporúča najmä pre ľudí, ktorí sú fyzicky aktívni a všetkým, ktorí si chcú udržať zdravé a silné kosti.

Omega 3 K2 D3 a jeho výhody

• podporuje správne fungovanie kardiovaskulárneho systému
  • zlepšuje náladu
  • podporuje správne zrážanie krvi
  • udržiava zdravie kostí
  • podporuje správne fungovanie imunitného systému

Rybí olej štandardizovaný na 18% EPA (eikosapentaenová kyselina) a 12% DHA (kyselina dokosahexaenová), kapsula: želatína, zvlhčovadlo - glycerín, vitamín K (menachinón), vitamín D (cholekalciferol).

Užívajte 1 kapsulu denne s vodou.

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Rybí tuk 1000 mg
   z toho EPA 180 mg
   z toho DHA 120 mg
Vitamín K 100 µg
Vitamín D 50 µg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Tento produkt nemôže byť použitý ako náhrada pestrej stravy. Odporúča sa skladovať pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí. Tento výrobok nie je určený pre malé deti, tehotné a dojčiace ženy, ktoré plánujú tehotenstvo.

Hlavná kategória Omega-3
Vegetariánsky nie