Uterák do fitka zelený - GymBeam

Zelený uterák do fitka o rozmeroch 50x90 cm, vyrobený zo 100 % bavlny, ktorá je príjemná na dotyk. Je veľmi savý, má dlhú životnosť, antistatické a antibakteriálne vlastnosti, a navyše je šetrný k citlivej pokožke. Tento uterák na cvičenie vám neutrie len pot z tváre, ale aj využijete ho aj ako podložku pri cvičení.

Zelený uterák do fitka zo 100 % bavlny, vhodný aj pre citlivú pokožku

Uterák do fitka alebo na cvičenie v zelenej farbe vyrobený z jemnej 100 % bavlny, ktorá je hebká na dotyk. Prírodné bavlnené vlákno tohto uteráku vyniká svojou savosťou, vysokou životnosťou, antistatickými a antibakteriálnymi vlastnosťami. Tento uterák o rozmeroch 50x90 cm má vynikajúce vlastnosti, a to aj bez použitia akýchkoľvek chemických prísad. Ocenia ho aj alergici, pretože nespôsobuje žiadne alergické reakcie a je prívetivý k citlivej pokožke.

uterák na cvičenie do fitka

Asi netreba nikomu pripomínať, aký dôležitý je uterák na cvičenie. Je nevyhnutnou súčasťou príslušenstva každého športovca a v posilňovni to platí dvojnásobne. A ak vám steká pot po tvári, je to dobré znamenie, avšak je skvelé, ak si ho máte do čoho utrieť. Taktiež vám poslúži pri rôznych prevedeniach cvikov na brucho ako podložka pod nohy, alebo si ich položíte pod seba pri cvičení, aby ste neobťažovali ostatných. Nemať v dnešnej dobe uterák na cvičenie je riadne faux pas. Ale vy sa už nemusíte obávať trápnej situácie, že vás niekto vo fitko zastaví s otázkou: "Kde máš uterák?"

Uterák do fitka a jeho výhody

• vyrobený z kvalitnej 100 % bavlny
  • má antistatické vlastnosti
  • má antibakteriálne vlastnosti
  • rýchlo schne
  • je vysoko savý
  • jemný a príjemný na dotyk
  • má dlhú životnosť

uterák do fitka na cvičenie

Ako uterák udržiavať a prať?

Uterák perte na 40 °C s pracím prostriedkom na farebnú alebo bielu bielizeň, neodporúčame používať avivážne prostriedky, pretože znižujú savosť uteráku. Sušiť ho môžete v sušičke do 60 °C a v prípade, že by ste ho chceli žehliť, čo nie je potrebné, použite teplotu 150 °C. Nebielte ho a nečistite chemicky.

Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Športové uteráky

Recenzie od zákazníkov Uterák do fitka zelený - GymBeam
Prezeráte si:Uterák do fitka zelený - GymBeam