Univerzálny držiak na mobil - GymBeam

Univerzálny držiak na mobil je praktické príslušenstvo pre bicykle, kolobežky alebo skútre. Jednoducho sa inštaluje a veľkosť sa dá prispôsobiť mobilným telefónom so šírkou 55–100 mm. Spoľahlivo drží mobil na riadidlách, a vy tak môžete počas jazdy pohodlne používať GPS navigáciu alebo športové aplikácie.

Univerzálny držiak na mobil - praktická pomôcka na upevnenie telefónu na riadidlá bicykla, kolobežky alebo skútra

Univerzálny držiak na mobil ponúka praktické riešenie, ako upevniť chytrý telefón na riadidlá bicykla, kolobežky, skútra alebo motocykla. Pri jazde tak budete mať displej stále na očiach, a vďaka tomu môžete sledovať napríklad GPS navigáciu alebo športovú aplikáciu. Spoľahlivo držia mobilné telefóny so šírkou 55–100 mm.

Inštaláciu tohto príslušenstva zvládne každý. Stačí postupovať podľa pribaleného užívateľského manuálu, kde je vysvetlené všetko krok za krokom. Súčasťou balenia je navyše všetko, čo na inštaláciu potrebujete, vrátane imbusového kľúča. Behom chvíľky je držiak namontovaný na riadidlách a mobil do neho zasuniete a upevníte pomocou nastaviteľnej skrutky. Vďaka spoľahlivému systému prichytenia dobre drží aj v náročnejšom teréne. Okrem toho sa môže pochváliť aj elegantným dizajnom. Nemusíte sa tak obávať, že by negatívne ovplyvnil vzhľad vášho bicykla či iného dopravného prostriedku.

Univerzálny držiak na mobil je ideálna pomôcka, ktorú ocenia všetci cyklisti, kolobežkári alebo vodiči skútrov. Už sa tak nikdy nestane, že si na výlete budete musieť stále vyťahovať mobil z vrecka alebo batohu, keď sa chcete pozrieť do mapy. Môžete ho však primontovať aj na rukoväť detského kočiara, čo mamičky na prechádzkach tiež určite využijú.

Univerzální držák na mobil - GymBeam

Univerzálny držiak na mobil a jeho výhody

• praktická pomôcka na upevnenie mobilu na riadidlá
  • hodí sa na mobilné telefóny so šírkou 55–100 mm