Spaľovač tukov Black Burn STIM-Free - Stacker2

Výrobca: Stacker2

Spaľovač tukov Black Burn STIM-Free je spaľovač tukov, ktorý neobsahuje žiadny kofeín ani stimulantyJe založený len na 100% prírodných olejov. Obsahuje najčistejšiu formu EPA, ALA, GLA, DHA a CLA. Doplnok stravy je vhodné užívať, ak sa snažíte schudnúť, pretože má pozitívny vplyv na znižovanie telesnej hmotnosti.

Spaľovač tukov Black Burn STIM-Free - len z prírodných olejov a bez obsahu akýchkoľvek stimulantov

Spaľovač tukov Black Burn STIM-Free je spaľovač tukov, ktorý je založený na tom, že neobsahuje kofeín ani žiadne iné stimulanty. Vďaka tomu si ho môžete dať pokojne aj pred večerným tréningom a nebudete mať problém večer zaspať. Skladá sa zo 100% prírodných olejov, teda mastných kyselin, ako je EPA, ALA, GLA a DHA, či konjugovanú kyselinu linolovú (CLA), ktorá je častou súčasťou spaľovačov tukov.

CLA má pozitívny vplyv na znižovanie telesnej hmotnosti, pretože pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi. Aby ste dosiahli maximálne výsledky, je vhodné spaľovač kombinovať so športom

Prípravok je vhodné užívať, ak sa snažíte schudnúť. Jeho výhodou je, že sa nemusíte báť vziať si ho ani pred spaním. Vďaka absencii kofeínu nebude mať negatívny vplyv na zaspávanie a kvalitu spánku.

Spaľovač tukov Black Burn STIM-Free a jeho výhody

• skladá sa zo 100% prírodných olejov
  • neobsahuje kofeín ani stimulanty
  • má pozitívny vplyv na znižovanie hmotnosti
  • nemá negatívny vplyv na zaspávanie a spánok

Rybí olej (kyselina eikosapentaénová) (EPA), (kyselina dokosahexaénová) (DHA), ľanový olej (kyselina alfa-lipoová) (ALA), pupalkový olej (kyselina gama-linolenová) (GLA), konjugovaná kyselina linolová (CLA), kapsula: želatína, glycerín, čistená voda.

Užite 1 kapsulu 3 krát denne.

Nutričné hodnotyna 1 kapsulu

Patentovaná zmes STIM - Free

Rybí olej (kyselina eikosapentaénová) (EPA), (kyselina dokosahexaénová) (DHA), ľanový olej (kyselina alfa-lipoová)(ALA), pupalkový olej (kyselina gama-linolenová)(GLA), konjugovaná kyselina linolová (CLA)

1180 mg

Tento výrobok je doplnok výživy. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej stravy. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak tento výrobok použijete v spojení s rozumnou diétou a cvičebným programom. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste a mimo dosahu detí. Tento produkt nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Tento produkt nie je určení na diagnostiku, ošetrenie, liečenie alebo prevenciu ochorení. Nikdy neprekračujte odporučenú dávku.

Kapsule 90 kaps.
EAN 8717472072399