Set saténových gumičiek do vlasov Mix - BeastPink

Výrobca: VENUM

Set saténových gumičiek do vlasov Mix obsahuje tri gumičky z jemného a šetrného materiálu. Nepoškodia tak vaše vlasy a zároveň ich udržia v pevnom drdole alebo cope. Oceníte ich nielen pri bežnom nosení, ale aj počas športovania.

Set saténových gumičiek do vlasov Mix obsahuje tri gumičky, ktoré sú pevné a zároveň šetrné k vašim vlasom

Set saténových gumičiek do vlasov Mix obsahuje tri štýlové kúsky, ktoré spoľahlivo udržia vaše vlasy pohromade a pritom hravo doplnia váš outfit. Jemná saténová látka, z ktorej sú vyrobené, sa postará o to, že vlasy sa pri ich používaní nekrepatia ani nelámu. Aj preto ide o materiál obľúbený tiež pri CGM metóde (Curly Hair Method), ktorá je postavená na šetrnej starostlivosti o vlasy. Gumičky však pritom nezaostávajú ani svojou pevnosťou a spoľahlivo vám podržia cop alebo drdol na svojom mieste.

Nezáleží na tom, či sú vaše vlasy rovné, kučeravé alebo vlnité, tieto gumičky budú pre ne vždy tou správnou voľbou. Stačí si tak vybrať jednu z troch jedinečných farieb, ktorá vám práve ladí k outfitu. Oceníte ich pri bežnom nosení, ale rovnako doplnia aj vašu športovú výbavu. Podržia vám vlasy počas tréningu vo fitku, pri behaní aj ďalších obľúbených športových aktivitách. Nebudú vám tak padať do tváre a vy si viac užijete obľúbenú aktivitu. Gumičky vďaka svojmu štýlovému dizajnu vyzerajú skvele aj na zápästí. Môžete ich nosiť ako náramok a mať ich tak kedykoľvek po ruke.

Nezabudnite ich tiež udržiavať v čistote. Nie je vhodné dávať ich do práčky, ale prospeje im ručné pranie. Neváhajte a staňte sa súčasťou BeasPink komunity, ktorá vo vás prebudí sebavedomie a chuť na sebe pracovať.

Set saténových gumičiek do vlasov Mix - BeastPink

Set saténových gumičiek do vlasov Mix a jeho výhody

• obsahuje tri gumičky rôznych farieb
  • ide o štýlový módny doplnok