Šejker Fusion 700 ml - STRIX

Výrobca: STRIX

Šejker Fusion 700 ml je prémiový kovový šejker s objemom 700 ml, ktorý dokonale zapadne do vašej športovej výbavy. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s dizajnom rodiny STRIX. Vďaka použitému materiálu je nie len odolnejší, ale nezadržiava ani zbytočný pach, ktorý sa zvykne objaviť pri plastových šejkorch. Je BPA-free, dobre tesní a rozmiešať v ňom vaše doplnky stravy bude hračka.

Šejker Fusion 700 ml - prémiový kovový šejker, ktorý nezadržiava zbytočné pachy s objemom 700 ml

Šejker Fusion 700 ml je prémiový kovový šejker so štýlovým dizajnom rodiny STRIX. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, čo z neho robí odolné a praktické riešenie do každej športovej výbavy. Navyše je BPA-free. Vďaka kovový materiálom má dlhšiu životnosť a dobre sa umýva.

Zároveň nezadržiava zbytočný pach, čo patrí k tradičným neduhom plastových šejkrov. Je dostatočne odolný a príjemný na používanie. Ponúka kvalitné tesnenie, takže sa nemusíte obávať úniku nápoja. Rozmiešať v ňom vašu suplementáciu bude naozaj hračka. Jej množstvo v šejkri budete mať navyše stále pod kontrolou, vďaka priehľadnému okienku.

Šejker Fusion 700 ml a jeho výhody

• prémiový kovový šejker s objemom 700 ml
  • je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele
  • je BPA-free
  • nezadržiava zbytočné pachy
  • je veľmi odolný a dobre tesní
HS kód 39249000: - Ostatné
Vyrobené v Čína
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Šejkre
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Pomôcky na cvičenie
Darčeky
Vybavenie na cvičenie

Recenzie od zákazníkov Šejker Fusion 700 ml - STRIX
Prezeráte si:Šejker Fusion 700 ml - STRIX

Spodná časť je z nerezu so zvláštnou vonkajšou povrchovou úpravou. Teší ma, že pohár má aj priehľadnú časť podľa ktorej viem presne odmerať objem nápoja. Najviac potešujúcim detailom je, že zatváranie otvoru na pitie má gumené tesnenie, takže sa vám nemôže stať, že sa svojvoľne otvori. Dobre sa umýva, nevšimla som si, že by sa v ňom vytváral zápach. Odporúčam!

Dneska mi došiel tento shaker, s tým, že som sa naňho naozaj tešil. Išiel som si v ňom pripraviť kreatín a pred tréningovku a to ako neskutočne tečie len pri ľahkom trasení je katastrofálne. Shaker za 2€ tesní lepšie. Naozaj nechápem, ako môžu toto vydať na trh.

Variants Cena Špeciálna cena Skladom
single_variant 19,95 € 16,50 €