Samoohrevná kapsula - Adventure Menu

0%
0% (0)

Samoohrevná kapsula je unikátny pomocník, vďaka ktorému si môžete vychutnať teplé jedlo pokojne aj vysoko v horách. Na prípravu nebudete potrebovať dokonca ani varič či oheň. Stačí len jednorazová samoohrevná kapsula, zipper-bag a pokrm, ktorý chcete ohriať. Samoohrevná kapsula by nemala chýbať vo výbave správneho turistu či kempára, ktorý si chce pochutnať na teplom jedle z dielne Adventure Menu, a tak dodať telu kvalitné živiny.

Skladom
2,20 €

Samoohrevná kapsula - praktický pomocník na dlhšie výlety, vďaka ktorému si môžete ohriať svoj pokrm aj v tých najväčších mrazoch

Samoohrevná kapsula je praktická pomôcka, vďaka ktorej si v priebehu chvíle pripravíte teplý pokrm bez použitia ohňa alebo variča. Toto špeciálne 60 g vrecko dokáže už za 12 minút ohriať v zipper-bag až dva sterilizované pokrmy z dielne Adventure Menu. Príprava sušeného pokrmu potom trvá približne 20 minút, a to pre nevyhnutnú rehydratáciu jedla. Nebojte sa, o svoj teplý pokrm neprídete ani v mrazoch. Táto jednorazová samoohrevná kapsula funguje vždy a všade. Ak bude veľká zima, odporúčame pod zipper-bag umiestniť batoh alebo kus oblečenia, aby ste zamedzili unikaniu tepla do zeme. 

      

Samoohrevná kapsula funguje na princípe exotermickej reakcie za účasti oxidu vápenatého a vody. Všetko sa odohráva v uzavretom zipper-bag, takže nemusíte mať strach o svoje bezpečie. Pokiaľ si užívate niekoľkodňové treky, alebo si chcete aj v kempe pochutiť na teplých pokrmoch z dielne Adventure Menu, samoohrevné kapsuly by vám určite nemali chýbať vo výbave. 

      

Samoohrevná kapsula a jej výhody

 • jednorazová pomôcka na ohriatie pokrmu
 • váži len 60 g
 • dokáže ohriať zároveň 2 pokrmy značky Adventure Menu
 • funguje na princípe exotermickej reakcie
 • ohrev jedla trvá 12, alebo 20 minút podľa druhu pokrmu
 • k ohriatiu jedla nie je potrebný varič ani oheň
 • vďaka nej si aj v mrazoch pochutíte na teplom pokrme

      

Použitie

60 g samoohrevná kapsula na ohriatie 2 x 400 g porcie hlavného jedla. Je možné použiť ju len so špeciálnym vreckom zipper-bag slúžiacim ako rúra, v ktorej sa celý ohrev odohráva.

       

Ako funguje samoohrevná kapsula?

 1. Prichystajte si samoohrevnú kapsulu, ohrevné vrecko (zipper-bag) a pokrm Adventure Menu. 
 2. Samoohrevnú kapsulu vybaľte z vrecka a umiestnite ju na dno zipper-bag. Vrecko nevyhadzujte, budete ho ešte potrebovať. 
 3. Ak pripravujete sterilizovaný pokrm, do zipper-bag ho umiestnite zabalený. Do sušenej zmesi je potrebné najprv naliať vyznačené množstvo vody, uzavrieť ju a až potom umiestniť do zipper-bag. 
 4. Vrecko z ohrevnej kapsuly použite ako odmerku. Nalejte vodu po rysku a odmerané množstvo prelejte do zipper-bag. Starostlivo ho uzatvorte, aby mohla prebehnúť exotermická reakcia. 
 5. Ak ohrievate sterilizované jedlo, počkajte 12 minút. Pri sušenej zmesi trvá ohrev 20 minút pre nevyhnutnú rehydratáciu. 
 6. Hneď ako uplynie stanovený čas, otvorte zipper-bag a vytiahnite svoj pokrm. V spodnej časti bude pravdepodobne teplejší, dôkladne ho preto zamiešajte.
 7. Hotovo. Môžete si pochutiť na výslednom teplom pokrme. 
Detail produktu
EAN 8809069390334
HS kód 28259019: --- Ostatné
Distribútor Koubkova 399/10, 120 00 Praha 2, Česká republika
Počet kusov v balení 20 ks
Brutto váha 0.56 kg
Dĺžka 11.50 cm
Šírka 0.50 cm
Výška 17.00 cm
Vyrobené v EU
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Ostatné populárne kategórie
Ostatné kategórie Ostatné kategórie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Samoohrevná kapsula - Adventure Menu
Write Your Own Review
Prezeráte si:Samoohrevná kapsula - Adventure Menu
Vaše hodnotenie
Balenie (g) Cena Špeciálna cena Skladom
50 g 3,50 € 2,20 €
Nie je skladom
Očakávame
60 g 3,50 € 2,20 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď