RunCollg Mag - GymBeam

RunCollg Mag je funkčný doplnok pre maximálnu starostlivosť o pohybový aparát. Má vysoký obsah kolagénu, ktorý je bežnou súčasťou chrupavky a súvisí s jej pružnosťou, napr. Okrem toho obsahuje aj vitamín C, ktorý podporuje normálnu tvorbu kolagénu a horčík, ktorý pomáha pri normálnej činnosti kostí a svalov.

RunCollg Mag je funkčný doplnok pre starostlivosť o pohybový aparát, obsahuje aj horčík a vitamín C, ktorý podporuje normálnu tvorbu kolagénu

RunCollg Mag je účinný doplnok pre starostlivosť o pohybový aparát. Hlavnou funkčnou zložkou sú hydrolyzované kolagénové peptidy. Ide o už rozloženú, a teda dobre vstrebateľnú formu kolagénu, ktorá sa rýchlo dostane tam, kam potrebuje. Kolagén je štrukturálna bielkovina, ktorá sa nachádza v telových spojivových tkanivách. Rôzne typy kolagénu sa tak nachádzajú napríklad v šľachách, chrupavkách, ako aj v koži a kostiach. Aj preto je dôležité zabezpečiť, aby telo malo optimálnu hladinu kolagénu.

Výrobok obsahuje aj vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre optimálnu funkciu kostí, chrupaviek, ciev, kože, ďasien a zubov. Okrem toho prispieva aj k normálnejfunkcii imunitného systému počas fyzickej záťaže a po nej. To ocenia najmä aktívni športovci, ktorí sa snažia postarať o svoje celkové zdravie a vitalitu. Okrem toho vitamín C podporuje aj normálne fungovanie nervového systému, psychiky, pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom a prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Oceníte to počas náročných dní, keď musíte naplno čeliť všetkým výzvam.

Pre celkovú funkčnosť sme pridali aj horčík do komplexu, ktorý prispieva k normálnej funkcii kostí a svalov. Okrem toho je dôležitý aj prerovnováhu elektrolytov, normálny stav zubov, duševné zdravie a pomáha znižovať únavu a vyčerpanie. Je tiež dôležitý pre energetický metabolizmus.

Ak hľadáte účinný doplnok pre športovcov, starších ľudí a všetkých, ktorí sa chcú starať o svoj pohybový aparát, celkové zdravie a vitalitu, RunCollg Mag je ideálnou voľbou. Navyše si zamilujete jeho skvelú chuť.

RunCollg Mag & jeho výhody

• funkčný doplnok pre starostlivosť o pohybový aparát
  • prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre optimálnu funkciu kostí a chrupaviek
  • podporuje normálnu funkciu imunitného systému
  • prispieva k správnej funkcii nervového systému a psychiky
  • pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • prispieva k normálnej činnosti svalov
  • prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí
  • pomáha udržiavať normálny stav zubov
  • má príjemne osviežujúcu chuť
  • dobre sa rozpúšťa

Mango Maracuja: Hydrolyzované kolagénové peptidy, horečnaté soli kyseliny citrónovej, laktát horečnatý, vitamín C (kyselina L-askorbová), aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), farbivo (beta-karotén), koncentrát z červenej repy.

Zelené jablko: Hydrolyzované kolagénové peptidy, horečnaté soli kyseliny citrónovej, laktát horečnatý, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), vitamín C (kyselina L-askorbová), aróma, farbivo (meďnaté komplexy chlorofylínov), sladidlo (sukralóza).

Citrónová limetka: Hydrolyzované kolagénové peptidy, horečnaté soli kyseliny citrónovej, laktát horečnatý, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), vitamín C (kyselina L-askorbová), aróma, farbivo (komplexy medi s chlorofylínmi), sladidlo (sukralóza).

Odporúčané použitie

Zmiešajte 1 odmerku (12,3 g) s 300 ml vody. Užívajte raz denne.

Nutričné údaje

*Referenčná hodnota živín.

Detský doplnok so sladidlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Nutričné hodnoty  100 g 12.3 g *NRV na 12,3 g
Hydrolyzované kolagénové peptidy 81.3 g 10 000 mg -
Vitamín C  2602 g 320 mg 400 %
Horčík  1220 mg 150 mg 40 %