Recenzie - Sójový izolát - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Sójový izolát patrí medzi najpopulárnejšie rastlinné proteíny. Svojím aminokyselinovým spektrom sa totiž najviac podobá srvátkovému proteínu. Vďaka tomu je veľmi obľúbený najmä u vegánov. Nielen športovcom na rastlinnej strave tak pomáha s rastom a udržaním svalovej hmoty. Skvele chutí ako vo forme proteínového shaku, tak aj v dezertoch a ďalších sladkých pokrmoch.

10,95 €(10,95 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať streda 24. 6.
Popis
Zloženie
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Sójový izolát - GymBeam

4.2
Priemer z 1174 hodnotení
(773 hodnotení)
(178 hodnotení)
(80 hodnotení)
(48 hodnotení)
(93 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Recenzie na túto rastlinnú sójovú bielkovinu sú mimoriadne pozitívne. Väčšina zákazníkov chváli vysoký obsah bielkovín, dobrú stráviteľnosť a znášanlivosť a tiež spoľahlivé miešanie s vodou a rastlinnými nápojmi. Chuť je často opisovaná ako príjemná (najmä čokoládová), s jemnou textúrou a bez hrudiek, ak sa pripravuje správne. Menšia časť ju však považuje za príliš hustú, penivú alebo uvádza, že sladkosť a chuť môžu závisieť od preferencií.

  • Vysoký obsah bielkovín na porciu
    |
  • Dobrá miešateľnosť
    |
  • Príjemná čokoládová chuť
    |
  • Jednoduchá textúra bez hrudiek
    |
  • Funguje dobre s vodou
    |
  • Dobrá znášanlivosť laktózy

Vygenerované pomocou AI z 1174 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Juraj

Overený nákup
Nechápem čo furt riešite chuť..keď chcete chuť, tak si dajte tvaroh, mäso, sóju, skrátka čo vám chutí. Protein beriem aby som doplnil bielkoviny ktoré nemám v strave..prídem si prečítať recenzie a
Najprínosnejšia kritická recenzia

Евтимий

Overený nákup
Neberte to, pretože chuť vanilky aj čokolády je hrozná! Ak si ho z nejakého dôvodu vezmete, odporúčam vám ho zmiešať s banánom, jahodou, kiwi sa tiež stáva prijateľným.
Podľa príchute

Recenzie slovenské (180)
Overené nákupy (980)
Pozitívne (1027)
Negatívne (143)
Recenzie v ostatných krajinách (994)
  • Marjana

    Neoverený nákup

    25. 3. 2023

    Príchuť: čokoláda
    Prekvapilo ma, aky je tento protein dobry, je este lepsi ako Pink beast, rozpustny a chutny, skoda len dvoch prichuti, kupim si ho znova
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Selka

    Neoverený nákup

    24. 3. 2023

    Príchuť: čokoláda
    Obsah bielkovín je najdôležitejší. Kto nie je spokojný s chuťou, odporúčam kupovať kakao nie proteín. Za mňa - kúpila som čokoládovú príchuť - je vynikajúci. Chuť dosť pripomína detskú kašu od Hami alebo Nutrilonu, ak sa mieša s vodou. Čo sa ceny týka, veľa muziky za normálnu cenu. Už sa teším až budem kupovať vanilku :) :) :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Dia

    Overený nákup

    23. 3. 2023

    Príchuť: čokoláda
    Nie je to najlepšie proteín čo som mala.. ale čo sa týka ceny/kvalita tak supr :) Príde mi, že je dosť hutný.. takže riedim viac ako je napísané .. ale čokoláda v pohode
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Dragos

    Overený nákup

    15. 3. 2023

    Príchuť: čokoláda
    Chuť je veľmi príjemná (na čokoládovú príchuť vanilkovú som ešte neskúšala), obsah bielkovín vysoký a kvalitný. V porovnaní s inými rastlinnými proteínmi, ktoré som skúšal, sa celkom dobre homogenizuje. Odporúčam s najväčšou vrúcnosťou
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Alex

    Overený nákup

    14. 3. 2023

    Príchuť: vanilka
    Pomerne dobrý pomer ceny a kvality, v porovnaní so srvátkovým proteínom je textúra viac "piesočnatá", ale na sójový proteín celkom ok, ak to však rozpočet dovolí a nie ste vegán, odporúčam ostať pri srvátke ;)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Edy

    Overený nákup

    13. 3. 2023

    Príchuť: vanilka
    Chuť nie je výnimočná, ale je dobrá za svoju cenu.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Teemo

    Neoverený nákup

    8. 3. 2023

    Príchuť: vanilka
    Chutia otrasne, aspon tie vanilkove, je mi na zvracanie po pouziti niecoho takeho, skusala som to s jogurtom kombinovanym s kakaom/malinou atd a s vodou. Bez šance ich zasiahnuť. Za každú tašku bolo treba ponúknuť monštrum, aby ste ich mohli vrátiť. Strašné.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Francine

    Overený nákup

    5. 3. 2023

    Príchuť: vanilka
    Nie príliš sladké. Ľahko rozpustný a chuť sóje nie je príliš silná. Miloval som to
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • R

    Overený nákup

    14. 2. 2023

    Príchuť: čokoláda, vanilka
    Trochu ťažko sa rozpúšťa, ale za túto cenu je veľmi dobrý
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Anikó

    Overený nákup

    13. 2. 2023

    Príchuť: čokoláda, vanilka
    Dobre sa rozpúšťa vo vode a mlieku. S mliekom je to samozrejme chutnejšie, ale myslím, že obe príchute sa dajú zapiť aj vodou. Pridávam ho aj do tvarohového krému, robila som s ním aj piškóty, je úplne výborný.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili