Recenzie - Sójový izolát - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Sójový izolát patrí medzi najpopulárnejšie rastlinné proteíny. Svojím aminokyselinovým spektrom sa totiž najviac podobá srvátkovému proteínu. Vďaka tomu je veľmi obľúbený najmä u vegánov. Nielen športovcom na rastlinnej strave tak pomáha s rastom a udržaním svalovej hmoty. Skvele chutí ako vo forme proteínového shaku, tak aj v dezertoch a ďalších sladkých pokrmoch.

10,95 €(10,95 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať pondelok 29. 6.
Popis
Zloženie
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Sójový izolát - GymBeam

4.2
Priemer z 1193 hodnotení
(783 hodnotení)
(180 hodnotení)
(83 hodnotení)
(50 hodnotení)
(95 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Recenzie na túto rastlinnú sójovú bielkovinu sú mimoriadne pozitívne. Väčšina zákazníkov chváli vysoký obsah bielkovín, dobrú stráviteľnosť a znášanlivosť a tiež spoľahlivé miešanie s vodou a rastlinnými nápojmi. Chuť je často opisovaná ako príjemná (najmä čokoládová), s jemnou textúrou a bez hrudiek, ak sa pripravuje správne. Menšia časť ju však považuje za príliš hustú, penivú alebo uvádza, že sladkosť a chuť môžu závisieť od preferencií.

  • Vysoký obsah bielkovín na porciu
    |
  • Dobrá miešateľnosť
    |
  • Príjemná čokoládová chuť
    |
  • Jednoduchá textúra bez hrudiek
    |
  • Funguje dobre s vodou
    |
  • Dobrá znášanlivosť laktózy

Vygenerované pomocou AI z 1193 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Juraj

Overený nákup
Nechápem čo furt riešite chuť..keď chcete chuť, tak si dajte tvaroh, mäso, sóju, skrátka čo vám chutí. Protein beriem aby som doplnil bielkoviny ktoré nemám v strave..prídem si prečítať recenzie a
Najprínosnejšia kritická recenzia

Евтимий

Overený nákup
Neberte to, pretože chuť vanilky aj čokolády je hrozná! Ak si ho z nejakého dôvodu vezmete, odporúčam vám ho zmiešať s banánom, jahodou, kiwi sa tiež stáva prijateľným.
Podľa príchute

Recenzie slovenské (182)
Overené nákupy (982)
Pozitívne (1029)
Negatívne (143)
Recenzie v ostatných krajinách (1011)
  • Алина

    Neoverený nákup

    14. 7. 2023

    Príchuť: čokoláda
    Po ženskom proteíne na chudnutie Yum Yum Whey sa tento izolát nedá piť, mám pocit, že pijem cement, chuťou aj farbou. Pijem ho už druhý deň a nepijem, ale dusím sa a o výsledkoch nemôžem nič povedať. Možno zmením hodnotenie, ak bude výsledok dobrý, ale zatiaľ je to tak.. Ale zatiaľ viem, ako to skončí, kúpim si predchádzajúci proteín, zrejme Yum Yum je moja van love. Špeciálne ďakujem obchodu za vašu prácu
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Protein do nepohody

    Overený nákup

    10. 7. 2023

    Príchuť: čokoláda, vanilka
    proteín je solídny, ale vanilková príchuť o dosť lepší :). K čokoládovej verzii tohto produktu sa nedá pomaly ani pričuchnúť.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Nikoletta

    Overený nákup

    5. 7. 2023

    Vonia veľmi dobre, sladko, ale vanilka má príšernú pachuť. Sotva to môžem piť. :-(
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Стамат

    Neoverený nákup

    30. 6. 2023

    Príchuť: čokoláda
    Bielkoviny sa vôbec nerozpúšťajú dobre. Mimoriadne nepríjemná chuť. Neodporúčam to
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Mateusz

    Overený nákup

    29. 6. 2023

    Príchuť: čokoláda
    Veľmi dobrá sladká chuť, prijateľná cena a zloženie
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Levente

    Overený nákup

    27. 6. 2023

    Príchuť: čokoláda
    Doteraz fungoval perfektne, vybrala som si ho hlavne kvôli vysokému obsahu bielkovín. Čokoládová príchuť je úplne v poriadku, bežne ju pijem s mliekom, má takú zeleninovú dochuť, ale vôbec mi neprekáža. Nezaťažuje žalúdok ani ho nenafukuje, ale dá sa s ním namiešať taký hustý shake, že cca. môže nahradiť jedlo.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Mihai

    Overený nákup

    13. 6. 2023

    Príchuť: čokoláda
    Je to dobrý proteín za cenu, za ktorú sa predáva, ale chuť nie je žiaduca. Prvýkrát som to skúšala s vodou a nechutilo mi to, chutilo to ako tofu. Pridala som trochu mlieka a bolo to prijateľnejšie. Šálku proteínu s mliekom si dám až po tréningu a vrátim sa s recenziou
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Adrian

    Neoverený nákup

    12. 6. 2023

    Objednal som si čokoládovú aj vanilkovú príchuť. Som sklamaný z toho, koľko sladidiel obsahujú.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Kouba

    Overený nákup

    12. 6. 2023

    Príchuť: čokoláda, vanilka
    Šľape ako má. Super pomocník do výživy. Chutí super aj v kaši
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Csilla

    Neoverený nákup

    7. 6. 2023

    Príchuť: vanilka
    S chuťou problém nemám. Odvážil som množstvo jednej odmerky a podľa stupnice je jedna lyžica 20 g a nie 30. Mám sa držať množstva jednej odmerky alebo to vypiť jeden a pol lyžicou, aby som mal 30 g na porciu ? Odpoveď: Milá Csilla, odporúčame použiť vrchovatú odmerku produktu. S pozdravom GymBeam Team
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili