Recenzie - Sójový izolát - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Sójový izolát patrí medzi najpopulárnejšie rastlinné proteíny. Svojím aminokyselinovým spektrom sa totiž najviac podobá srvátkovému proteínu. Vďaka tomu je veľmi obľúbený najmä u vegánov. Nielen športovcom na rastlinnej strave tak pomáha s rastom a udržaním svalovej hmoty. Skvele chutí ako vo forme proteínového shaku, tak aj v dezertoch a ďalších sladkých pokrmoch.

10,95 €(10,95 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať štvrtok 25. 6.
Popis
Zloženie
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Sójový izolát - GymBeam

4.2
Priemer z 1181 hodnotení
(777 hodnotení)
(179 hodnotení)
(81 hodnotení)
(49 hodnotení)
(93 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Recenzie na túto rastlinnú sójovú bielkovinu sú mimoriadne pozitívne. Väčšina zákazníkov chváli vysoký obsah bielkovín, dobrú stráviteľnosť a znášanlivosť a tiež spoľahlivé miešanie s vodou a rastlinnými nápojmi. Chuť je často opisovaná ako príjemná (najmä čokoládová), s jemnou textúrou a bez hrudiek, ak sa pripravuje správne. Menšia časť ju však považuje za príliš hustú, penivú alebo uvádza, že sladkosť a chuť môžu závisieť od preferencií.

  • Vysoký obsah bielkovín na porciu
    |
  • Dobrá miešateľnosť
    |
  • Príjemná čokoládová chuť
    |
  • Jednoduchá textúra bez hrudiek
    |
  • Funguje dobre s vodou
    |
  • Dobrá znášanlivosť laktózy

Vygenerované pomocou AI z 1181 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Juraj

Overený nákup
Nechápem čo furt riešite chuť..keď chcete chuť, tak si dajte tvaroh, mäso, sóju, skrátka čo vám chutí. Protein beriem aby som doplnil bielkoviny ktoré nemám v strave..prídem si prečítať recenzie a
Najprínosnejšia kritická recenzia

Евтимий

Overený nákup
Neberte to, pretože chuť vanilky aj čokolády je hrozná! Ak si ho z nejakého dôvodu vezmete, odporúčam vám ho zmiešať s banánom, jahodou, kiwi sa tiež stáva prijateľným.
Podľa príchute

Recenzie slovenské (181)
Overené nákupy (981)
Pozitívne (1028)
Negatívne (143)
Recenzie v ostatných krajinách (1000)
  • Nikolairosenov

    Neoverený nákup

    19. 1. 2024

    Produkt by som povedal, že je celkom dobrý, dokonale sa mieša s vodou/mliekom! Viete, že rastlinné bielkoviny sa radikálne líšia od mliečnych a živočíšnych bielkovín na trhu. Áno, mnohým ľuďom nebude chutiť, pretože v porovnaní s ostatnými druhmi, ktoré sa predávajú, nemá dostatočnú sladkosť. Pomer ceny a kvality je určite na úrovni, o tom niet sporu.
    BGPreložil Google
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Gym

    Neoverený nákup

    19. 1. 2024

    Príchuť: čokoláda, vanilka
    Čokoládová príchuť je úplne príšerná, vôbec neodporúčam. Nepredstavujte si, že z toho vytečie mliečna čokoláda, chutí hnilo. Lepšia je tá s vanilkou, no trochu zvláštna dochuť, ale ak ju vypijete tak rýchlo, ako sa dá. Na trhu sú určite aj iné lepšie proteíny a tento stojí za to za cenu minulosti, ale teraz sa to už naozaj neoplatí
    ROPreložil Google
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • giulio

    Overený nákup

    13. 1. 2024

    Príchuť: čokoláda
    Nie sú zlé, vhodná alternatíva
    ITPreložil Google
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Віталій

    Overený nákup

    11. 1. 2024

    Príchuť: čokoláda, vanilka
    Hrozný granulovaný proteín so slabou rozpustnosťou
    UAPreložil Google
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • L

    Overený nákup

    19. 12. 2023

    Príchuť: čokoláda
    Nepáči sa mi textúra, je to ako jesť piesok. Chuť je príliš sladká a málo čokoládová.
    SIPreložil Google
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Attila

    Overený nákup

    15. 12. 2023

    Príchuť: čokoláda, vanilka
    Primárne som začal jesť bielkoviny počas covidu, pretože som čítal, že to má účinok na posilnenie imunity. Zatiaľ je to najlepší pomer ceny a kvality. Poriadne sa rozpúšťa, vhodná je aj čokoládová chuť (aj keď ja ju pijem zmiešanú s mliekom a kakaovým práškom). Tá vanilková mi nechutila, už si ju nekúpim. Myslím, že to pomáha môjmu imunitnému systému. Cvičím nie kvôli kulturistike, odkedy som sa stal pravidelnejším, nabral som všetky svaly, možno prispel aj tento prášok. Isté je, že ak začnem deň týmto, budem neskôr hladná a unavená.
    HUPreložil Google
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Valentin

    Overený nákup

    7. 12. 2023

    Príchuť: čokoláda
    Pochybovala som o čokoládovej chuti a áno je veľmi silná, potom v ústach pretrváva, ale ak máte radi čokoládu je pitná a dobre sa rozpúšťa vo vode. Proteín sa rozkladá pomaly, ako kazeín, dokonca niektoré zdroje ho dávajú pomalšie, 4g za hodinu, ale jeho cena je neskutočne dobrá, ja som ho kúpil za 23l. , má 85g bielkovín na 100, v priemere 96,5% z nich je strávených a z toho okolo 74% dokáže telo efektívne využiť a dá mi 37,9L. využiteľných bielkovín, ideálne pre ľudí s obmedzeným rozpočtom, ako som ja, alebo vegánov/intolerantných na laktózu.
    BGPreložil Google
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Alin N.

    Overený nákup

    4. 12. 2023

    Príchuť: vanilka
    Pre tých, ktorí nikdy nevyskúšali rastlinné bielkoviny, má o niečo pieskovejšiu štruktúru ako srvátka. Objednal som si verziu s vanilkou, bohužiaľ v kombinácii s vodou robí nevoľnú penu a veľmi ťažko sa pije. Bežne kombinujem pohár s 300ml mlieka a je to slušné, cena je v poriadku, systém uzatvárania rovnaký ako pri podobných vrecúškach.
    ROPreložil Google
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Стефан

    Neoverený nákup

    2. 12. 2023

    Príchuť: čokoláda
    Som rád, že nenaleteli na názory ľudí. V skutočnosti s mliekom tento proteín potrebuje trochu viac na dávku, pretože absorbuje veľa. Možno okolo 300-350 míľ, ale s vodou nie je problém a len 150-200 míľ. Sladkosť je tiež dobrá. Ani príliš veľa, ani príliš málo. Rozpustnosť som už spomínal, takže ak ste človek, ktorý chce tento proteín vyskúšať, pokojne ho vyskúšajte. Ja osobne som spokojný. Rozmýšľam, že si čoskoro kúpim vanilkovú príchuť. Pretože táto recenzia je špeciálne pre čokoládovú príchuť.
    BGPreložil Google
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Ovidiu

    Neoverený nákup

    28. 11. 2023

    Produkt je príliš sladký. neodporúčam.
    ROPreložil Google
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili