Proteín Platinum Hydrowhey 1590 g - Optimum Nutrition

Platinum Hydrowhey je najrýchlejší, najčistejší, najpokročilejší 73%-ný srvátkový bezlaktózový proteín. Kvôli väčšej účinnosti bol pridaný aj tráviaci enzým a mikronizované rozvetvené aminokyseliny (BCAA), ktorých obsahuje skoro 9g. Obsahuje  bielkoviny výhradne z izolátov hydrolyzovaných srvátkových bielkovín.

Platinum Hydrowhey: 73%-ný bezlaktózový proteín

Platinum Hydrowhey je najrýchlejší, najčistejší, najpokročilejší srvátkový proteín aký Optimum Nutrition vyvinulo. Jedným slovom: dokonalosť. Hydrolyzovaním bielkoviny v tomto produkte bol vyvinutý doteraz najrýchlejšie pôsobiaci proteín. Hydrolyzovaním sa štiepia väčšie bielkoviny na menšie, čo im umožňuje rýchlejšie sa dostať do vášho systému a hneď začať opravovať vašu svalovú hmotu. Kvôli väčšej účinnosti bol pridaný aj tráviaci enzým a mikronizované rozvetvené aminokyseliny (BCAA). Okrem toho, že Platimum Hydrowhey je rýchly je tiež ultra-čistý. To preto, lebo je vyrobený výhradne z izolátov hydrolyzovaných srvátkových bielkovín. Neobsahuje laktózu.

Platinum Hydrowhey

Platinum HydroWhey a jeho výhody

• 30 gramov proteínu v každej dávke
  • obsahuje najrýchlejší proteín
  • takmer 9 gramov BCAA: Leucín, Izoleucín a Valín
  • obsahuje patent ACTITOR™ Peptidy
  • obsahuje tráviace enzýmy
  • obsahuje len 5mg cholesterolu
  • neobsahuje cukry
  • bezlaktózový proteín

Platinum Hydrowhey

Izolát hydrolyzovanej srvátkovej bielkoviny ako Actitor (86%) emulgátor: sójový lecitín, mikronizované aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (L-Leucín, L-izoleucín, L-Valin, emulgátor: sójový lecitín), karagenan, arómy, fat-reduced cakao powder (2,1 %),chlorid sodný, sladidlá (sukralóza, acesulfam K), flavour enhancer (chlorid draselný), slnečnicový olej-prášok.

1 dávku (40 g) zmiešajte s 200-300ml vody alebo mlieka a užite ráno k raňajkám a po tréningu.

Nutričné hodnoty1 dávka (41 g)
Kalórie 140 kcal
   kalórie z tuku 10 kcal
Tuky 1 g
   z toho nasýtené 0,5 g
Sodík 180 mg
Sacharidy 2 g
Bielkoviny 30 g
Vitamín A
Vitamín C
Vápnik
Železo

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Informácie pre alergikov: Obsahuje sóju a mlieko. Môže obsahovať glutén, vajcia, orechy a arašidy.

Vyrobené v Spojené kráľovstvo
Bez umelých sladidiel nie
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Metóda spracovania proteínu hydrolyzát
Zdroj proteínov srvátka
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie
Vegetariánsky nie
Forma práškový
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
Hlavná kategória Hydrolyzované proteíny

Recenzie od zákazníkov Proteín Platinum Hydrowhey 1590 g - Optimum Nutrition

Prezeráte si:Proteín Platinum Hydrowhey 1590 g - Optimum Nutrition

velmi dobry protein, prichut turbo chocolate mierne horka zrejme preto ze ide o hydrolizovany co mne ale vyhovovalo o to viac pochvalil by som ale stravitelnost je naozaj super, ziadna zataz na zaludok ani travenie

Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
čokoláda
jahoda
vanilka
Dobrý deň. Či je vhodný k chudnutiu
Prosím vás, je tento proteín vhodný k chudnutiu, resp. rysovanie? Poprípade, ktorý by ste mi odporúčili. Ďakujem pekne.
Dobrý deň. Či je vhodný k chudnutiu
Dobrý deň, samozrejme tento protein je velmi kvalitny a vhodny aj do redukcnej diety.

Ladislav, tím GymBeam
Proteín, chudnutie
Dobrý deň, je vhodne používať tento proteín keď chcem schudnúť ?
Proteín, chudnutie
Dobry den, SSamozrejme, kazdy protein s vyssim obsahom bielkovin a nizkym obsahom sacharidov je vhodny do diety, tento obzvlast a ideal po treningu kedze je to hydrolyzovana srvatka s okamzitym vstrebavanim bielkovin.

Ladislav, tím GymBeam
laktóza
Kupujem si tento proteín, lebo mám intoleranciu laktózy. Nenašla som ale informáciu, koľko obsahuje laktózy. Ja môžem len také produkty, ktoré majú menej ako 0,01mg/100g. To mi tam chýba, inak nemám žiadne výhrady, lebo je vynikajúci. Ďakujem
laktóza
Dobrý deň, všetky údaje o produkte máme od oficiálneho distribútora, tento údaj sa detailne nešpecifikuje. Vo všeobecnosti majú najmenej laktózy izoláty, napríklad proteín Pure Iso Whey neobsahuje žiadnu laktózu ani cukor.