Probio Pink - BeastPink

Výrobca: BeastPink

Probio Pink obsahuje unikátny komplex probiotík, prebiotickej vlákniny a výťažkov z bylín vo forme kapsúl. Je navrhnutý špeciálne pre ženy, ktoré chcú maximálne podporiť svoje trávenie. To je dôležité pre správne vstrebávanie živín, ale ovplyvňuje aj imunitu a ženské intímne zdravie. Narušiť ho môže nevhodná strava, stres, užívanie antibiotík alebo cestovanie.

Probio Pink - účinný komplex pre ženy s obsahom probiotík, prebiotickej vlákniny, kurkumínu a výťažkov z bylín na podporu trávenia

Probio Pink obsahuje jedinečný komplex probiotík, prebiotickej vlákniny, výťažkov z bylín a kurkumínu v praktickej forme kapsúl. Bol navrhnutý špeciálne pre ženy, ktoré venujú maximálnu starostlivosť svojmu tráveniu. V zložení nájdete 9 druhov probiotických kmeňov, ktoré celkovo obsahujú funkčné množstvo 10 miliárd CFU (kolónie tvoriacich jednotiek). Starajú sa o zdravie črevnej mikroflóry (mikrobiomu), ktorá je dôležitá nielen pre správne vstrebávanie živín, ale má vplyv aj na celkovú obranyschopnosť organizmu a udržanie ženského intímneho zdravia.

Probiotiká v tomto produkte skvelo dopĺňa prebiotická vláknina vo forme inulínu a galaktooligosacharidov. Tie slúžia ako potrava pre spriatelené probiotické baktérie, medzi ktoré patrí napríklad rod Lactobacillus alebo Bifidobacterium. Podporuje tak ich rast aj aktivitu a podieľa sa na udržaní rovnováhy črevného prostredia, ktoré môže narušiť napríklad stres, nevhodná strava alebo užívanie antibiotík.

Probio Pink je obohatený aj o výťažky zo známych bylín, ktoré sú tiež spájané s možným vplyvom na trávenie. Patrí medzi nich harmanček pravý (Matricaria chamomilla), fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare) a zázvor lekársky (Zingiber officinale). Doplnky stravy alebo čaje z týchto rastlín sa najčastejšie užívajú pri ľahkých tráviacich problémoch, ako je nadúvanie, nevoľnosť a nafúknuté brucho, alebo po konzumácii ťažkých jedál.

Celý komplex je doplnený aj extraktom štandardizovaným na obsah kurkumínu, čo zaručuje jeho vysoké množstvo v produkte. Táto látka patrí medzi najúčinnejšie antioxidanty, ktoré chránia bunky pred oxidačným stresom. Vďaka svojim účinkom sa kurkuma používa aj ako korenie, ktoré je nevyhnutnou súčasťou indickej kuchyne.

Pre lepšiu využiteľnosť kurkumínu a ďalších aktívnych látok je zloženie obohatené o výťažok z čierneho korenia - bioperín. Ten tlmí aktivitu enzýmov, ktoré by mohli znížiť vstrebateľnosť týchto látok.

Probio Pink je vďaka svojmu komplexnému zloženiu ideálny na optimalizáciu trávenia. To oceníte nielen pri každodennej starostlivosti o vaše zdravie, ale aj pri cestovaní, užívaní antibiotík, počas stresového obdobia či v prípade častého pocitu nafúknutého brucha.

Probio Pink - BeastPink

Probio Pink a jeho výhody

• obsahuje komplex látok na optimálne trávenie
  • je navrhnutý špeciálne pre ženy
  • obsahuje 9 probiotických kmeňov v celkovom množstve 10 miliárd živých kultúr
  • je zdrojom prebiotík v podobe inulínu a galaktooligosacharidov
  • obsahuje extrakt z harmančeka pravého, feniklu obyčajného, zázvoru lekárskeho a kurkumy
  • vďaka kurkumínu má antioxidačné účinky
  • obsahuje bioperín pre podporu vstrebateľnosti
  • je vo forme praktických kapsúl
  • hodí sa pri cestovaní, užívaní antibiotík a počas stresového obdobia

Inulín, prebiotické galaktooligosacharidy, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), prášok z harmančeka pravého (Matricaria chamomilla), prášok z fenikla obyčajného (Foeniculum vulgare), extrakt zo zázvoru lekárskeho (Zingiber officinale) (5 % gingeroly), extrakt z kurkumy (95 % kurkumín), probiotické bakteriálne kmene (Bifidobacterium animalis lactis, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Lactobacillus brevis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), bioperín, želatínová kapsula (želatína, Allura červená AC-FD&C červená 40*, oxid titaničitý).

*Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Užívajte 3 kapsuly 1x denne s jedlom.

Nutričné hodnoty3 kapsuly
Inulín 420 mg
Prebiotické galaktooligosacharidy 420 mg
Prášok z harmančeku pravého 250 mg
Prášok z fenyklu obyčajného 250 mg
Extrakt zo zázvoru lekárskeho 200 mg
- Gingeroly 10 mg
Extrakt z kurkumy 180 mg
- Kurkumín 171 mg
Probiotické bakteriálne kmene 10x10CFU *
Bioperín 5 mg

*kolónie tvoriaca jednotka

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Kapsule 90 kaps.
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Forma kapsulovaný
Hlavná kategória Probiotiká a tráviace enzýmy

Recenzie od zákazníkov Probio Pink - BeastPink
Prezeráte si:Probio Pink - BeastPink

Osobne vidim uz upravu travenia po tyzdni. Nakolko nemozem jest mliecne produkty, probiotika su pre mna nevyhnutne. Nie je mi z nich tazko a ucinkuju

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
90 kaps. 25,95 € 19,95 €
Obsahuje produkt laktózu?
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či tento produkt môžu užívať aj ľudia s intoleranciou na laktózu. Ďakujem.
Obsahuje produkt laktózu?
Dobrý deň, áno produkt je bezlaktózový, môžu ho teda užívať aj ľudia s intoleranciou na laktózu.
Ladislav, GymBeam Team