Plavecká čiapka Black - ZONE3

Výrobca: Zone3

Plavecká čiapka je vyrobená z vysokokvalitného materiálu, ktorý zaručuje spoľahlivú ochranu vašich vlasov a zároveň ich udržiava bezpečne suché. Je pohodlná, ľahko sa nasadzuje aj vyzlieka, vďaka čomu je ideálnym spoločníkom pri vašich vodných športoch, ako sú tréningy plávania a triatlon.

Plavecká čiapka je pohodlná, ľahká a udrží vaše vlasy v suchu a bezpečí počas tréningov plávania alebo triatlonu

Plavecká čiapka je určená pre všetkých nadšencov vodných športov vrátane tréningov plávania a triatlonu. Udrží vaše vlasy suché, zabráni nasiaknutiu chemikálií z bazéna a minimalizuje zápach chlóru. Navyše, pri plávaní v bazéne, jazere alebo rybníku si ženy môžu užiť rýchlejšiu starostlivosť po plávaní bez potreby namáhavého česania vlasov. Je vyrobená zo silikónu a váži iba 48 gramov takže je pohodlná aj počas dlhšieho nosenia. Okrem toho sa ľahko nasadzuje a vyzlieka, dokonale sa prispôsobí, pretože nie je ani príliš tesná ani príliš voľná. V neposlednom rade je plavecká čiapka vybavená jednoduchým dizajnom so žiarivou farbou, ktorá zvyšuje vašu viditeľnosť vo vode pre viac bezpečnosti.

Plavecká čiapka a jej výhody

• vyrobená zo silikónu
  • váži len 48 gramov
  • pohodlná a ľahká