Recenzie - Pistáciové maslo - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Pistáciové maslo je lahodná orechová nátierka, ktorá si vás získa plnohodnotnou pistáciovou chuťou. Tú dosahuje vďaka tomu, že je vyrobené len z pražených pistácií. Neobsahuje tak palmový olej, pridaný cukor ani iné prídavné látky. Okrem toho poteší, že je zdrojom nenasýtených mastných kyselín či bielkovín a pýši sa vysokým obsahom vlákniny. Môžete si ho vychutnať samostatne, natrieť na toasty, ale hodí sa aj na palacinky, raňajkové kaše či rôzne ďalšie fitness recepty.

14,95 €(43,97 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať piatok 26. 6.
Popis
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Pistáciové maslo - GymBeam

4.7
Priemer z 384 hodnotení
(332 hodnotení)
(25 hodnotení)
(7 hodnotení)
(8 hodnotení)
(12 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Zákazníci túto 100% lieskovicovú nátierku (z pistáciových orechov) dôrazne chvália pre jej intenzívnu, autentickú chuť pistácií, prirodzenú sladkosť (alebo nesladenú chuť) a uspokojivú krémovú roztierateľnú konzistenciu s drobnými kúskami orechov. Mnohí ju tiež považujú za všestrannú na raňajkové misky, pečenie a dokonca aj na priamu konzumáciu priamo z pohára. Celkovo je sentiment mimoriadne pozitívny.

  • Autentická chuť pistácií
    |
  • Nie príliš sladká
    |
  • Krémová roztierateľná textúra
    |
  • Textúra kúskov orechov
    |
  • Všestranné na varenie
    |
  • Chutí priamo z pohára

Vygenerované pomocou AI z 384 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

József

Overený nákup
Produkt je lahodný, asi naozaj obsahuje 100% pistácií. Čo sa mi však nepáči, je cca. pol kila plastu použitého ako obalový/výstelkový materiál v krabici. Je príliš surovo zabalená, každá fľaša v
Najprínosnejšia kritická recenzia

Lenka

Overený nákup
v marci som si objednala pistaciové maslo - vaše letelo do koša - škrupiny - bolo to o zuby už nikdy viac, inak chutovo dobré
Recenzie slovenské (100)
Overené nákupy (334)
Pozitívne (360)
Negatívne (20)
Recenzie v ostatných krajinách (284)
  • Sam

    Overený nákup

    23. 6. 2019

    Chuťovo super, čisté pistácie. Je to dosť návykové :D
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Dave

    Overený nákup

    22. 6. 2019

    No a moja diéta oficiálne skončila. Za 2 dni som natlačil 1 fľašu a ďalšie dve sú na ceste :D
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Levi

    Overený nákup

    22. 6. 2019

    Je naozaj výborný, hneď je cítiť, že je to naozaj 100% pistácia. Textúra je akurát - nie príliš hrubá a nie príliš tekutá. Je výborný aj samostatne a ako prísada!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Cristina

    Overený nákup

    21. 6. 2019

    Je to najlepšie maslo! Nemôžem sa dočkať, kedy pridáte nové príchute
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Антон

    Overený nákup

    20. 6. 2019

    Vyskúšal som tento nový produkt od GymBeam a okamžite som si ho zamiloval. Toto som nikde neskúšal. Skvelý obchod!!!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Vika

    Overený nákup

    20. 6. 2019

    Z GymBeam objednavam kazde maslo. Aj teraz som musela vyskusat tuto novinku. Nelutujem! Uplne brutalna chut pistacii a taktiez sa velmi lahko roztiera. Pribudla mi dalsia zavislost. :)) Odporucam vsetkymi desiatimi palcami!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Jakub

    Overený nákup

    19. 6. 2019

    Nepoznam cloveka ktory nema rad pistacie. Chuti presne ako prazene pistacie, tak ako ich pozname, a nie ako deli alebo zmrzka ktora ma uplne inu chut. Toto maslo je u mna TOPka.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Ladislav

    Overený nákup

    15. 6. 2019

    Osobne orieškové maslá nemusím, ale spolu s kešu a mandľovým maslom je toto v mojich top 3 aké som kedy ochutnal...
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Dalibor

    Overený nákup

    15. 6. 2019

    U nás na firme sme na tom závislý :) skvelé zloženie, výborné spracovanie... mal som aj od iných značiek a toto je asi najvydarenejšie...
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Balázs

    Neoverený nákup

    14. 6. 2019

    Kto má rád pistácie, bude ho milovať. Hneď ako prišiel newsletter o novom produkte, hneď som si objednal fľašu. Vôbec som nebol sklamaný, naozaj má pistáciovú príchuť, nie nejakú zmiešanú mandľovú arómu, ktorú šúľame po ľuďoch. :D Je to trochu drahé, ale pistácie sú pistácie. :P Kúpte si, nebudete sklamaní :P
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili