Manuka Health

Manuka Health je certifikovaná novozélandská značka tých najkvalitnejších medov a medových produktov založená v roku 2006. Tento med je vyrábaný z lokálnej rastliny s názvom Manuka, ktorá je výnimočná obsahom prirodzenej zlúčeniny MGO (metylglyoxal), kvôli ktorej je populárna a používaná aj v medicínskych kruhoch. Vyskytuje sa iba na Novom Zélande a výroba medu je z nej možná iba pár týždňov do roka, keď kvitne.

Zobraziť viac

Spoločnosť Manuka Health v roku 2008 prvýkrát predstavila rozdelenie medov podľa obsahu MGO ako presnejšiu a spoľahlivejšiu metódu určovania akosti Manuka medu. Systém označenia MGO Manuka medu je dôležitý, pretože:

• Je založený na vede a výskume - Presný a spoľahlivý systém certifikácie Manuka medov na hladinu metylglyoxalu, ktorý sa dá overiť v akomkoľvek laboratóriu.

• Je overený - Každá šarža medov Manuka je testovaná a certifikovaná, čo zaručuje minimálnu hladinu MGO, ktorá je jasne uvedená na obale.

• Je zrozumiteľný a jasný - Manuka med MGO™ 400+ znamená garanciu minimálneho obsahu 400 mg metylglyoxalu na kilogram Manuka medu.

Manuka Health testuje každú jednu šaržu medu pre zaistenie najvyššej možnej kvality a čistoty medu. Spoločnosť zastrešuje celý výrobný proces, od chovu včiel až po výsledný produkt, pričom každý med musí spĺňať prísne normy kvality a bezpečnosti pre udržiavanie vlastností bioaktívnych zlučenín. Vyskúšajte aj vy mimoriadne zdravé a výživné Manuka medy!

Manuka Health

Zdroje

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.