Lipo 6 Black Ultra Concentrate 60 kaps - Nutrex

Výrobca: Nutrex

Lipo 6 Black Ultra je revolučný spaľovač tuku, ktorý napomáha k rapídnemu a rýchlemu odburávaniu tukov. Obsahuje unikátnu látku, ktorá zosilňuje jeho účinky, a okrem toho tento spaľovač nestráca účinky ani po dlhšom užívaní. Jeho efektívnosť a výkonnosť zabezpečuje rýchle spaľovanie tukov v tele.

Odporúčaná maloobchodná cena: 0,00 €

Lipo 6 Black Ultra Concentrate pozdvihol spaľovanie tuku na novú uroveň

Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate je super silný spaľovač tuku, navrhnutý tak, aby rýchlo zničil nadbytočné tukové bunky. Potláča chuť do jedla, dodáva energiu a budete tak schopný trénovať dlhšie a efektívnejšie. V priebehu niekoľkých posledných rokov sa mnoho produktov určených na spálenie tukov objavilo a zase zmizlo, o všetkých sa tvrdilo, že sú EXTRÉMNE účinné. Kategórie tzv. Extrémnych zmesí už teda nikoho príliš nezaujme, Nutrex však pozdvihol spaľovanie tukov na úplne novú úroveň. Za hranice dokonalosti, ďaleko za maximálnu účinnosť, celkom mimo akúkoľvek skúsenosť, ktorú ste kedy s odbúravaním tukov mali. Prinášame vám Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate.

Spaľovač tukov Lipo 6 black ultra concentrate

Toto je zďaleka najsilneší spaľovač, aký kedy v Nutrexe vyvynuli. Je tak silný, že si nikdy nemôžte dať viac ako jednu kapsulu. Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate je ultra koncetrovaný super silný spaľovač tuku, ktorý zaútočí na váš tuk. Potláča chuť do jedla a zároveň vám dodá energiu na niekoľko hodín. Pravidelné používanie produktov vedie k zníženiu účinnosti. Lipo-6 Black Ultra Koncentrát je však prvý spaľovač tukov s obsahom látky, ktorá tomu zabráni, takže pôsobí účinne počas celého obdobia užívania doplnku. Vďaka tomu, že receptory sú čistené, stačí iba 1 kapsula pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate a jeho výhody

• rapidné a rýchle odbúravanie tukov
  • vysoko efektívny a výkonný vďaka rýchlemu ničeniu tukov v tele
  • znižuje chuť k jedlu
  • Inhibuje katabolizmus
  • jedna kapsula zabezpečí maximálny účinok
  • dodáva energiu na niekoľko hodín

glycerin (E422), rastlinná kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza (E464)), chlorofylin (E141), čistená voda.

Nutričné hodnoty1 kapsula
Bezvodý kofeín 175 mg
N-Acetyl-L-Tyrozín 118 mg
Paullinia Cupana (semeno) 100 mg
Citrus Aurantium (plod) 10 mg
Capsicum Annuum (plod) 5 mg
Piper Nigrum (plod) (ako Bioperine) 5 mg
Chróm (ako Chromium pikolinát) 100 mcg

Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Uložte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Spotrebujte do dátaumu uvedeného na obale. Lipo-6 Black nieje určený pre osoby mladšie ako 21 rokov. Neužívajte počas tehotenstva alebo kojenia. Nikdy neprekračujte maximálne doporučené dávkovanie. Neužívajte Synephrin, kofein z iných zdrojov, vrátane kávy, čaja, sódy a dalších doplnkov stravy alebo liekov. Tento produkt obsahuje kofeín. Poraďte se so svvojim lekárom pred užitím, ak užívate iné lieky, vrátane inhibitorov MAO, antidepresíva, aspirin, drogy alebo výrobky obsahujúce fenylefrin, efedrin, pseudoefedrin, alebo iné. Poraďte se so svojim lekárom pred užitím, pokiaľ máte choré srdce, pečienku, ladviny alebo onemocnenie štítnej žlazy, duševné poruchy, obťiaže pri močení, diabetes, vysoký krvní tlak, srdečnú arytmiu, časté bolesti hlavy, zväčšenú prostatu alebo cukrovku. Skladujte mimo dosahu detí.

Vyrobené v Spojené štáty
Distribútor REVA - SPORT s.r.o., Stupkova 952/18, 77900 Olomouc 9, Czechia
Skupina príchute prírodná chuť
Počet kusov na palete 1960 ks
Kapsule 60 kaps.
Bez GMO nie
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
Hlavná kategória Komplexné spaľovače
Ostatné kategórie Spaľovače tuku
Na chudnutie
Bezlepkové produkty
Bezlaktózové produkty

Recenzie od zákazníkov Lipo 6 Black Ultra Concentrate 60 kaps - Nutrex
Prezeráte si:Lipo 6 Black Ultra Concentrate 60 kaps - Nutrex

Tento prípravok je naozaj úžasný a skvele funuje !! Už len čo sa zloženia týka,z pohľadu farmaceutky, možem potvrdiť že sa nejedná o žiadnu škodlivú chémiu a obsiahnuté látky v tomto zložení dávajú naozaj zmyseľ. Vrelo odporúčam každému kto potrebuje naštartovať metabolizmus a celkovo aj spalovanie. Moje osobné skúsenosti v kombinácii so zdravou stravou, cvičením a týmto prípravkom---> 10 kg dole behom mesiaca :)

Možno je to dobrý produkt no mne nesadol. Páli ma z neho záha a je mi ťažko. Takže pred tréningom ma nenakopol, ale zrušil. Dávala som mu šancu, vybrala som takmer celé balenie, no nič. Stále tie isté ťažkosti. Nabudúce zvolím niečo iné.

Kapsule Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
60 kaps.
Dobrý deň omylom som si pozrela dávkovanie zo slabšieho lipa a teraz čítam že 1tableta ráno a 1 poobede.lenze na tých ostatných bolo 3rano a 3 poobede.tak som išla podľa toho.nakolko mi bolo včera zle už viem z čoho že som si pozrela iný popis mám teraz pár dní vynechať?mohlo sa niečo stať?
Dobrý deň, odporúčame prejsť na dávku 1 tab ráno a večer. V prípade, že Vám bude robiť užívanie ťažkosti, odporúčame prestať užívať.

Saja
Ahoj, môžem Lipo 6 kombinovať so spaľovačom tukov Night Burn? Ďakujem
Saja
Dobrý deň, nakoľko sú oba produkty spaľovače tukov, nie je dôvod ich kombinovať.

Soňa, team GymBeam
Dobry den, v popise máte najprv že neuzivajte viac ako jednu tabletku a c dávkovani, že jednu ráno a jednu poobede.....už mi to od vás prišlo a chcem začať s užívaním a neviem teda ako....Ďakujem
Dobrý deň, dávkovanie je: Dospelí užívajú 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu poobede. Neužívajte spolu s jedlom, ale najmenej 1 hodinu pred jedlom. Poslednú dávku užite viac ako šesť hodín pred spánkom.
V popise uvádzame: Vďaka tomu, že receptory sú čistené, stačí iba 1 kapsula pre dosiahnutie najlepších výsledkov.
Môžete teda užívať aj jednu, najviac však dve na deň.

Položky 6 až 8 z celkového počtu 8