Kreatín Tri-Creatine Malate - GymBeam

Tri-Creatine Malate je nová unikátna forma kreatínu, ktorá zvyšuje silu, vytrvalosť, objem svalovej hmoty, podporuje jej rast a urýchľuje regeneráciu. Kreatín doplnený o molekulu kyseliny jablčnej, ktorá zabezpečí lepšiu absorpciu, vstrebateľnosť a účinnosť kreatínu. Táto forma kreatínu nespôsobuje žalúdočné problémy a je ešte účinnejšia v ATP cykle. Pozor! Kreatín malát v neochutenej forme má horkastú chuť.

Dlhodobo nedostupný

100% Tri-Creatine Malate je unikátna forma kreatínu, ktorá účinne zvyšuje silu, objem svalovej hmoty a urýchľuje regeneráciu

Tri-Creatine Malate je nová unikátna forma kreatínu, ktorá je účinná pri zvyšovaní explozívnej sily, objemu svalovej hmoty a skracovaní doby zotavovania medzi tréningami, a to prostredníctvom obnobenej úrovne ATP; energie, ktorú telo využíva pre svalové kontrakcie. [1] Tri kreatín malát je tvorený väzbou troch molekúl kreatínu s jednou molekulou kyseliny jablčnej. V žalúdočnej kyseline sa táto väzba rozpadne a uvoľní sa čistý kreatín a kyselina jablčná, ktoré sa okamžite vstrebávajú skrz črevá. Kyselina jablčná podporuje tvorbu energie, ktorá je dôležitá pre normálny výkon svalov a podporuje účinnejšiu tvorbu ATP. Okrem toho, slúži na zlepšenie absorpčnej doby a účinnosti dávky.  To vedie k zvýšenie sily, vytrvalosti a objemu svalovej hmoty. [3] [4]

tri creatine malate kreatín malát gymbeam

Tri kreatín Malát je ideálnym variantom kreatínu pre kulturistov, silových a vytrvalostných športovcov. Kreatín sa prirodzene vyskytuje vo svaloch a jeho základný význam spočíva v energetických procesoch a chemických reakciách, ktoré vedú k bunkovej kontrakcii svalu. [5] Aj keď má ľudské telo schopnosť syntetizovať kreatín v procese reakcie glycínu a aginínu, pre športové účely môže byť toto množstvo nedostatočné.

Viac sa o kreatíne dočítate v článku Sprievodca kreatínom pre maximálny nárast svalovej hmoty.

V porovnaní s Kreatín monohydrátom, Tri-Creatine Malate zabraňuje žalúdočným problémom a v ATP cykle je účinnejší. Soľ kreatínu nezadržiava vodu ako kreatín monohydrát, keďže neobsahuje molekuly vody. Preto všetká hydratácia a objemový rast sa objavia vo svalových bunkách a nie v žalúdku, a tak sa odstráni aj nepríjemné nadúvanie. [2] Tí, ktorí už vyskúšali tri kreatín malát, potvrdzujú zvýšenie vytrvalosti a rýchlejšiu regeneráciu po intenzívnom tréningu.

tri creatine malate kreatín malát gymbeam

Tri-Creatine Malate a jeho výhody

• 100% Tri-Creatine Malate
  • zvyšuje silu a vytrvalosť
  • podporuje rast svalovej hmoty
  • urýchľuje regeneráciu
  • zvyšuje tvorbu ATP
  • veľmi rýchlo sa vstrebáva
  • nezadržiava vodu
  • nespôsobuje nadúvanie

100% Tri-Kreatín Malát

Užívajte základnú dávku 3 g rozmiešanú v 200 ml vody alebo džúsu, a to 1x denne.

Nutričné hodnotyv 100 g
Tri-Kreatín Malát 100 g

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chránte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Obsahuje mliečne výrobky.

Upozornenie pre alergikov: Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec a orechov

Vegánsky áno
Hlavná kategória Kreatín iné formy
Zmes číry
HS kód 01019000: - Ostatné
Forma práškový
Štítky produktu Vegan
Ostatné kategórie Kreatín

Recenzie od zákazníkov Kreatín Tri-Creatine Malate - GymBeam
Prezeráte si:Kreatín Tri-Creatine Malate - GymBeam

Chuť neni až tak zlá. Pribral som 2kg za mesiac a sila je väčšia, ale nie som si istý či je to z kreatinu... Odporúčam to brať po tréningu spolu s proteinom.

Neviem ci sa nieco zmenilo, kedze davnejsie tu pisali a super rozpustnosti. No nedavno som objednal tento kreatin a vo vode sa rozpusti mozno polovica, zvysok urobi hrudky ktore nerozpusti ani shaker ani mixer. Navyse chut je strasne kysla, aj ked je pisane, ze neochuteny ma horku prichut.

Balenie Príchuť Cena Špeciálna cena Skladom