Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatín 3-Creatine Malate - All Nutrition

Výrobca: All Nutrition
Hodnotenie:
70 %

3-Creatine Malate je vysoko kvalitný 3-kreatín malát s prídavkom aminokyseliny Taurín a vitamínu B6. Táto zlepšená forma kreatínu má lepšiu rozpustnosť a stabilitu. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť a podporuje rast svalovej hmoty. Vitamín B6 znižuje pocit únavy a podporuje správny metabolizmus bielkovín a glykogénu.

Na sklade
Špeciálna cena   6,95 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

Tri-Creatine Malate je kvalitný 3-kreatín malát s prídavkom aminokyseliny Taurín a vitamín B6 pre ešte lepšiu výkonnosť a správny metabolizmus

Tri-Creatine Malate je vysoko kvalitný 3-kreatín malát s prídavkom aminokyseliny Taurín a vitamínu B6. Kreatín malát je zlepšená forma kreatínu - na 3 molekuly kreatínu je naviazana kyselina jablčná, vďaka čomu má táto forma kreatínu lepšiu rozpustnosť a stabilitu. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v po sebe nasledujúcich opakovaniach cvičenia s krátkym trvaním a vysokou intenzitou. Vitamín B6 znižuje pocit únavy a podporuje správny metabolizmus bielkovín a glykogénu.

  3-Creatine Malate all nutrition


3-Creatine Malate a jeho výhody

  • vysoko kvalitný kreatín
  • obohatený o aminokyselinu Taurín a vitamín B6
  • zvyšuje svalovú silu a vytrvalosť
  • stimuluje rast svalovej hmoty
  • urýchľuje regeneráciu po tréningu
  • má anabolické a anti-katabolické účinky

 

Zloženie

Tri-kreatín malát, taurín, vitamín B6, stabilizátor: E414, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, sladidlo: sukralóza.

 

Dávkovanie

Užívajte 1 dávku (3 g) denne rozmiešanú v 300 ml vody alebo džusu. V tréningové dni užite jednu porciu hneď pred tréningom a v netréningové dni porciu ráno po prebudení.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (3 g)
Tri-kreatín malát2400 mg
 z toho kreatín1800 mg
Taurín300 mg
Vitamín B61,5 mg

 

Upozornenie

Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodná pre športovcov. Skladujte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a mimo slnečného žiarenia pri teplote 5-25 °C. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom.

Alergénové upozornenie: Vyrobené v zariadení, ktoré môže tiež spracovávať vajcia, orechy, sezam, arašidy, ryby, kôrovce a pšeničné výrobky.

Recenzie od zákazníkov

Kreatín 3-Creatine Malate - All Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Kreatín 3-Creatine Malate - All Nutrition
Vaše hodnotenie

Príchuť

Otázky od zákazníkov

Kreatín 3-Creatine Malate - All Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď