Hyde Nightmare - Prosupps

Výrobca: ProSupps

Hyde Nightmare je komplexný pre-workout s obsahom funkčných látok, vrátane citrulínu, l-teanínu či kofeínu, ktorý patrí medzi najpoužívanejšie stimulanty. Jeho úlohou je nabudiť organizmus počas náročného dňa alebo tréningu. Tento nakopávač tak ocení každý, kto chce posúvať svoje tréningové ciele.

Hyde Nightmare - komplexný pre-workout s funkčným zložením pre každého, kto berie svoj tréning vážne

Hyde Nightmare je funkčná pre-workout zmes, ktorá ponúka komplexné zloženie pre každého, kto berie svoj tréning vážne. Aktívne zložky zastupuje l-citrulín ktorý funguje ako prekurzor arginínu. Ten sa v organizme využíva ako substrát pre produkciu oxidu dusnatého (NO), ktorého hlavnou úlohou je proces známy pod názvom vazodilatácia, teda roztiahnutie ciev. To sa spája s prenosom živín a kyslíka, čo je dôležité pre maximálny výkon a napumpovanie svalov. Okrem toho tu máme beta-alanín, ktorý sa hodí napríklad počas vysoko intenzívnych cvikov. Zloženie dopĺňa aj prítomný acetyl l-karnitín, ktorý patrí medzi obľúbené nootropiká pre starostlivosť o kognitívne funkcie. Ich optimálne fungovanie nám zas umožní napríklad lepšie sa sústrediť na náš tréning.

V tomto zmysle oceníte aj prítomný l-teanín, ktorý rovnako patrí medzi nootropiká a navyše si dobre rozumie s prítomným kofeínovým jadrom produktu. Tlmí totiž jeho rýchly nástup a dojazd. Samotný obsah kofeínu tu tvoria až tri zdroje, vrátane extraktu z čajovníka čínskeho (Camellia sinensis), bezvodého kofeínu a extraktu z kávových zŕn arabiky. Samotný kofeín patrí medzi najpoužívanejšie stimulanty a býva pravidelne v zložení energetických nápojov, spaľovačov tuku či rôznych predtréningoviek. Jeho úlohou je nabudiť organizmus počas náročného dňa alebo tréningu. Hyde Nightmare je tak ideálnym nakopávačom, ktorý ocení každý, kto chce posúvať svoje tréningové ciele a makať naplno. Navyše je vhodný aj pre vegánov a na rozdiel od rôznych iných pre-workoutov neobsahuje cukor.

Hyde Nightmare a jeho výhody

• je funkčná pre-workout zmes s komplexným zložením
  • obsahuje citrulín pre maximálnu svalovú pumpu
  • v zložení nechýbajú ani nootropiká pre starostlivosť o kognitívne funkcie
  • obsahuje kofeín, ktorý patrí medzi najpoužívanejšie stimulanty
  • v zložení nájdete aj l-teanín, ktorý pôsobí synergicky s kofeínom
  • nabudí organizmus počas náročného dňa alebo tréningu
  • je vhodný aj pre vegánov
  • neobsahuje cukor
  • ocení ho každý, kto chce trénovať na maximum

L-Citrulín, Beta-Alanín, kyseliny (kyselina vínna, kyselina citrónová, kyselina jablčná), rezistentný maltodextrín, Acetyl L-Karnitín HCL, himalájska kamenná soľ, Kofeín (extrakt z Camellia sinensis), Kofeín bezvodový, Kofeín (extrakt z Coffee arabica), L-teanín, prírodné a umelé arómy, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý, sukralóza.

Rozmiešajte 1/2 odmerky (5,1 g) v 125 ml vody, ideálne 15 – 30 minút pred tréningom. Konzumujte najneskôr 4 hodiny pred spaním. Počas užívania Hyde Nightmare neužívajte žiadne ďalšie produkty obsahujúce kofeín alebo iné stimulanty.

Nutričné hodnoty 1 odmerka (10,2 g)
L-Citrulín 4000 mg
Beta-Alanín 2500 mg
N-Acetyl L-Karnitín HCL 250 mg
L-teanín 100 mg
Extrakt z listov zeleného čaju 127.5 mg
(z toho kofeín) 125 mg
Extrakt zo zelených kávových zŕn 76.5 mg
(z toho kofeín) 75 mg
Kofeín bezvodový 100 mg
Himalájska kamenná soľ 250 mg

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých vo veku 18 rokov alebo starších. Pred použitím tohto alebo iného výživového doplnku sa poraďte so svojim lekárom. Produkt nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prekročenie odporúčaného dávkovania môže mať nepriaznivé účinky na zdravie. Tento produkt obsahuje 300 mg kofeínu, čo zodpovedá približne 3 šálkam kávy a nemusí byť vhodný pre jednotlivcov, ktorí sú citliví na účinky kofeínu. Príliš veľa kofeínu môže spôsobiť nervozitu, podráždenosť, nespavosť a zrýchlený tep. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Skladujte na chladnom a suchom mieste. Obsah produktu je predávaný podľa hmotnosti, nie objemu, môže dôjsť k usadzovaniu. Chráňte pred teplom, svetlom a vlhkosťou.

Alergény: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, mäkkýšov, orechov, arašidov, lepku a sóje.

Štítky produktu Vegan
Hlavná kategória Pre-workouty
Vegánsky áno
Forma práškový