Essentials Calcium-Magnesium - Scitec Nutrition

Hodnotenie:
93 % of 100
93 % (6)

Essentials Calcium - Magnesium sú dôležité minerály vápnik a horčík v populárnom pomere 2:1. Sú nevyhnutné pre zachovanie a posilnenie zdravia kostí a zubov, pri prevencii svalových kŕčov a prispievajú aj k správnej činnosti nervového systému. Navyše, prispievajú k normálnej činnosti tráviacich enzýmov, k správnej bielkovinovej syntéze a normálnemu metabolizmu.

Dlhodobo nedostupný

Essentials Calcium - Magnesium: dôležité minerály vápnik a horčík v pomere 2:1, ktoré posilňujú zdravie kostí a zubov a sú tiež prevenciou svalových kŕčov

Essentials Calcium - Magnesium sú dôležité minerály vápnik a horčík v kapsulovej forme v populárnom pomere 2:1. Naše telo skladuje veľké množstvo vápnika a magnézia, ktorého rozhodujúca časť (v prípade kalcia) sa nachádza v kostiach, odkiaľ sa v prípade nutnosti môže odviazať. Každodenný prísun vápnika a magnézia je okrem iných funkcií nevyhnutný na zachovanie a posilnenie zdravia kostí a zubov, pri prevencii svalových kŕčov a prispieva k správnej činnosti nervového systému.


Essentials Calcium - Magnesium


Pravidelné športovanie zvyšuje potreby príjmu vápnika a magnézia. V prípade nesprávne zostaveného denného príjmu potravy, alebo ak z akýchkoľvek iných dôvodov ne je možné zabezpečiť ich zvýšený prísun, je vhodné aplikovanie niektorého vápnikovo-magnéziového doplnku výživy. Calcium Magnesium obsahuje tieto zložky v ideálnom pomere, zabezpečuje ich optimálny prísun do organizmu naraz a vo viacerých formách.

 

Essentials Calcium-Magnesium a jeho výhody

  • udržiava normálny stav kostí a zubov
  • podporuje činnosti nervového systému - prenos podnetov a sťahovanie svalov, týkajúce sa aj srdcového svalu
  • prispieva k normálnemu metabolizmu
  • prispieva k správnej bielkovinovej syntéze
  • prispieva k normálnej činnosti tráviacich enzýmov
  • prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi

 

Zloženie

Uhličitan vápenatý, glukonát vápenatý, oxid horečnatý, glukonát horečnatý, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín, mastenec), stabilizátor (polyvinylalkohol), zvlhčovadlo (polyetylénglykol), prášok svetlice farbiarskej, farbivo (oxid titaničitý), objemové činidlo (zosilnená sodná soľ karboxymetylcelulózy).

Tablety sú obalené filmom pre ľahšie prehltnutie.

 

Dávkovanie

Užite 1 tabletu denne, najlepšie s jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 tab)
Vápnik 500 mg
Horčík 250 mg

 

Upozornenie

Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodná pre športovcov. Skladujte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a tme pri teplote 5-25 stupňov C. Po otvorení spotrebujte do 120 dní. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom.

Alergénové upozornenie: Vyrobené v zariadení, ktoré môže tiež spracovávať vajcia, orechy, sezam, arašidy, ryby, kôrovce a pšeničné výrobky.

Detail produktu
EAN 5999100018013
Vegetariánsky áno
Hlavná kategória Multiminerály
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel áno
Bez GMO nie
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy áno
Vegánsky nie
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Zmes zmes
Forma tabletkovaný
Výška 13.00 cm
Šírka 6.50 cm
Dĺžka 6.50 cm
Brutto váha 0.27 kg
Právna kategória výrobku výživový doplnok
Distribútor Scitec Nutrition s.r.o, A.Sipossa 9, 93601 Šahy, Slovakia
Ostatné kategórie Minerály
Magnézium
Vápnik

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Essentials Calcium-Magnesium - Scitec Nutrition
Write Your Own Review
Prezeráte si:Essentials Calcium-Magnesium - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Tablety Cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď