Chiba Domáci tréning ostatné

Domáci tréning ostatné od výrobcu Chiba je kategória, ktorá obsahuje rozličné príslušenstvo na cvičenie v pohodlí domova. V prípade, že vo vašej výbave nechýba základ ako posilňovacie gumy, činky, podložky, hrazda, pás či rukavice, v tejto ponuke nájdete šikovné možnosti, ako svoju domácu posilňovňu ešte rozšíriť. Vybrané pomôcky môžu oceniť začiatočníci so smelými cieľmi, ale aj aj pokročilý športovec, ktorý chce mať po ruke všetky nástroje na komplexné precvičenie celého tela.

 Zobraziť viac

V kategórii domáci tréning ostatné nájdete:

  • Stroje do domácej posilňovne, ktorú posunie na nový level napríklad veslovací trenažér, air bike alebo trampolína, ideálna na efektívny kardio tréning. Pomôžu vám budovať kondíciu a vytrvalosť, ale sú ideálne aj ako stroje na chudnutie, vďaka ktorým môžete spaľovať kalórie.
  • Pomôcky na cvičenie, ktoré ideálne doplnia vašu výbavu domáceho gymu. Príkladom sú šmykové podložky patriace medzi inovatívne fitness príslušenstvo pre vypracovanie a spevnenie celého core. S tým nám pomôže aj posilňovacie koliesko, ideálne aj ako antistresová pomôcka. Zaujímavým spestrením dynamického tréningu môže byť aj plyometrická bedňa, ktorá dokáže pomôcť s rozvojom výbušnosti.
  • Vybavenie na tréning rýchlosti, ktoré ocenia profesionálni, tímoví aj amatérski bežci s cieľom boostnuť svoje tempo. Ak medzi nich patríte, nemal by vám chýbať kondičný rebrík okrem iného vhodný aj na cvičenie koordinácie. To ocenia aj futbalisti, MMA zápasníci, hokejisti a iný kolektívni športovci. Skvelým pomocníkom môže byť aj odporový padák, ktorý dokáže zvýšiť intenzitu bežeckého tréningu. Zároveň dokáže pomôcť so zlepšením výbušnosti, dynamiky a rýchlosti.

V prípade, že si neviete rady, s vhodným výberom vám pomôže náš článok Vybavenie domácej posilňovne: ktoré pomôcky a príslušenstvo nesmie chýbať?

 Zobraziť menej

1 Položka

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
  1. GymBeam (24)
  2. CHIBA (1)
  3. Climaqx (1)
Farba
  1. čierna (1)
Právna kategória výrobku
Filtrovať podľa
  1. Návlek na vzpieračskú tyč - Chiba

1 Položka