Plyometrická bedňa PlyoBox Wood - GymBeam

Hodnotenie:
77 % of 100
77 % (7)
Výrobca: GymBeam

Plyometrická bedňa PlyoBox Wood je praktická fitness pomôcka so širokým spektrom využitia, ktorú ocenia najmä nadšenci fitness či crossfitu. Okrem samotného plyometrického, teda dynamického výbušného tréningu spodnej časti tela, nájde svoje využitie aj pri cvikoch zameraných na rozvoj stability a sily. Plyometrická bedňa2 prakticky vykrojené úchopy po bočných stranách, ktoré vám poslúžia nielen na jej jednoduchý prenos, ale aj ako opora pri prevedení cvikov. Maximálna nosnosť plyometrickej bedne PlyoBox Wood je 200 kg.

Skladom
87,95 €

Plyometrická bedňa PlyoBox Wood - vyskúšajte cvičenie s jedinečnou fitness pomôckou pre rozvoj stability, sily a výbušný dynamický tréning 

Plyometrická bedňa PlyoBox Wood je skvelá fitness pomôcka pre každého športovca, ktorý chce posunúť tréning a cvičenie o level vyššie. Je vyrobená z odolného dreva, ktoré zaručí stabilitu a bezpečnosť aj počas tých najnáročnejších tréningov. Je vhodná na plyometrický tréning, ktorý je známy aj ako dynamický výbušný tréning spodnej časti tela, ktorý využíva cviky ako výskoky či zoskoky oboma nohami. Zároveň vám poslúži aj pri cvikoch zameraných na rozvoj stability a sily. Zamilujete si ju taktiež pri crossfite či HIIT tréningu. Na dvoch stranách plyometrickej bedne sa nachádzajú prakticky vykrojené úchopy, ktoré vám poslúžia na jej jednoduchý prenos, ale svoje využitie nájdu aj ako opora pri prevedení cvikov. Plyometrická bedňa PlyoBox Wood sa predáva v rozloženom stave. Súčasťou balenia sú všetky potrebné komponenty pre jej poskladanie. Maximálna nosnosť plyometrickej bedne je 200 kg. Inštrukcie pre poskladanie plyometrickej bedne sú súčasťou balenia. 

      

Ako poskladať plyometrickú bedňu PlyoBox Wood? 

  1. Vyberte vašu plyometrickú bedňu z kartónového obalu. Obsahovať by mala 9 drevených kusov (2x malý panel s vykrojeným otvorom, 2x veľký drevený panel, 2x stredne veľký panel , 3x drevená podpera) a set 37 drevených skrutiek. 
  2. Začnite tým, že spodnú časť plyometrickej bedne (použite 1 z 2 najväčších drevených panelov v balení) položíte smerom nadol. Následne ju pripojíte skrutkami na bočnú časť bedne, ktorú budete mať položenú na zemi. (Použite 1 zo stredne veľkých panelov bez výkroja). 
  3. Ďalšiu časť bedne (použite 1 z 2 menších panelov s výkrojom) zapasujte do medzier, ktoré vznikli spojením prvých dvoch častí. Drevenú časť s výkrojom uchyťte pomocou 2 drevených skrutiek. Jednou z nich pripevnite panel s výkrojom o ten, ktorý máte položený na zemi. Druhú umiestnite do strednej časti na kraji dreveného panelu s výkrojom, aby ste zaručili, že jednotlivé kusy budú držať pokope vertikálne. Zvyšné skrutky nainštalujete, keď budú všetky strany bedne zložené. 
  4. Pre inštaláciu druhého dreveného panelu s výkrojom zreplikujte krok číslo 3. 
  5. Nainštalujte druhý kus stredne veľkého panelu bez výkroja. Pre upevnenie využite 3 skrutky pre každý drevený panel. Zašrúbujte stredové skrutky na každej strane, aby ste zaistili spojenie všetkých panelov so spodnou časťou plyometrickej bedne. 
  6. Pokračujte tým, že spolu spojíte pomocou stredového výkroju 2 väčšie drevené podpery. Následne pomocou drevenej skrutky nainštalujte do stredu tejo drevenej opornej konštrukcie poslednú menšiu opornú časť. 
  7. Poskladanú opornú konštrukciu umiestnite na stred do vnútra plyometrickej bedne. 
  8. Následne umiestnite na poskladanú plyometrickú bednu vrchnú časť ( použite 2 z 2 veľkých drevených panelov) a pripevnite ju drevenými skrutkami. 
  9. Plyometrickú bedňu otočte a nainštalujte všetky zvyšné drevené skrutky tak, aby sme zaručili, že všetky časti do seba zapadnú.    

         Plyometrická bedňa PlyoBox Wood - GymBeam

     

Vlastnosti plyometrickej bedne PlyoBox Wood

Rozmery
Dĺžka 40 cm
Šírka 51 cm
Výška 61 cm
Detail produktu
EAN 8586022212741
HS kód 95069990: --- Ostatné
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Netto váha 17.00 kg
Počet kusov na palete 5 ks
Počet kusov v balení 40 ks
Brutto váha 17.00 kg
Dĺžka 52.00 cm
Šírka 63.00 cm
Výška 15.00 cm
Vyrobené v Čína
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Fitlopty a balančné podložky
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Pomôcky na cvičenie
Pomôcky na cvičenie doma
Domáci tréning ostatné

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Plyometrická bedňa PlyoBox Wood - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Plyometrická bedňa PlyoBox Wood - GymBeam
Vaše hodnotenie

Globálne hodnotenie produktu

77 %
77 %
Priemer z 7 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie overených nákupov

73 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

60 %
Je pevná a robustná.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Variants Cena Špeciálna cena Skladom
single_variant 89,95 € 87,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď