Veslovací trenažér - GymBeam

Hodnotenie:
60 % of 100
60 % (1)
Výrobca: GymBeam

Veslovací trenažér je jedným z nejefektívnejších kardio strojov, ktorý posunie váš kondičný tréning na novú úroveň. Pohyb na ňom simuluje veslovanie, pričom namiesto vody prekonávate odpor vzduchu. Záťaž si navyše môžete sami zmeniť, čo ocenia začiatočníci aj pokročilí športovci. Pri cvičení na tomto stroji zapojíte svaly celého tela, spálite veľa kalórií a zároveň budete budovať fyzickú kondíciu.

Dlhodobo nedostupný
Očakávame: 11. 7. 2024

Veslovací trenažér – efektívny kardio stroj, ktorý vám pomôže budovať kondíciu aj vytrvalosť, zároveň páliť kalórie a posilňovať chrbtové svaly

Veslovací trenažér je kardio stroj, na ktorom efektívne precvičíte celé telo, spálite kalórie a pomôže vám tiež zlepšiť fyzickú kondíciu. Pohyb na ňom simuluje veslovanie, pričom namiesto vody prekonávate odpor vzduchu. Ten vzniká v zabudovanom ventilátore, ktorý sa roztočí po pritiahnutí rukovätí a natiahnutí reťaze. Odpor, teda záťaž, si môžete znižovať alebo zvyšovať na škále od 1 do 10, čo ocenia začiatočníci aj pokročilí športovci.  

 

Cvičenie na tomto stroji zvládne každý. Stačí si sadnúť na pohyblivé sedadlo, chodidlá položiť na pedále a zaistiť ich popruhmi. Potom už s výdychom len zatlačíte do pedálov a postupne narovnávate nohy až do úplného natiahnutia, a zároveň pri tomto pohybe cez pokrčené lakte pritiahnete rukoväť až k trupu. V konečnej fáze zľahka zakloníte chrbát a vrátite sa do východiskovej polohy. Pri tomto pohybe zapojíte svaly paží, chrbta, brucha aj dolných končatín. Ide tak o komplexný tréning celého tela. 

 

Všetky dôležité informácie o svojom tréningu môžete sledovať na prehľadnom LCD displeji. Po zapnutí sa na ňom začne merať čas, prejdená vzdialenosť, množstvo spálených kalórií a počet príťahov za minútu. Ak použijete aj hrudný pás so snímačom tepovej frekvencie (nie je súčasťou balenia), prepojí sa s displejom a na ňom sa potom zobrazí aj aktuálna hodnota vášho pulzu. Na displeji si však môžete pomocou tlačidiel zvoliť aj jeden z prednastavených programov. Vyskúšajte napríklad interval 20/10, počas ktorého 20 sekúnd cvičíte a 10 sekúnd odpočívate. Môžete si nastaviť aj vlastný intervalový tréning alebo cvičiť na cielený čas, vzdialenosť alebo množstvo spálených kalórií. 

 

Veslovací trenažér - GymBeam

 

Veslovací trenažér je tak ideálny na krátky tréning s vysokou intenzitou (HIIT). Využijete ho však aj na klasické kardio, teda vytrvalostný tréning, pri ktorom cvičíte s nižšou intenzitou dlhší čas. V neposlednom rade sa hodí aj na zahrievaciu (warm-up) alebo upokojujúcu (cool-down) fázu v rámci silového tréningu. Tento stroj využívajú aj veslári počas príprav na preteky. Okrem toho je neoddeliteľnou súčasťou crossfitových workoutov a kondičnej prípravy množstva ďalších športovcov. Využijú ho však aj všetci ľudia, ktorí chcú schudnúť alebo dostať sa do lepšej formy. Má nosnosť 150 kg a zapadne do každej domácej posilňovne aj komerčného fitka.

 

Veslovací trenažér a jeho výhody

 • efektívny kardio stroj so vzduchovým odporom
 • má nastaviteľnú záťaž od 1 do 10
 • disponuje prehľadným LCD displejom
 • má nosnosť 150 kg
 • má transportné kolieska na pohodlné presúvanie
 • meria prejdenú vzdialenosť, čas i spálené kalórie
 • má prednastavené tréningové programy
 • ideálny na vytrvalostný aj kondičný tréning
 • hodí sa na zahriatie tela pred posilňovaním
 • pomôže efektívne spaľovať kalórie
 • precvičí celé telo
 • je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých športovcov
 • ideálny na HIIT
 • využijú ho veslári, crossfit športovci a ďalší výkonnostní športovci 
 • hodí sa do domácej posilňovne aj komerčného fitka

 

Vlastnosti veslovacieho trenažéra

Rozmery  
Dĺžka 235 cm
Šírka 63 cm
Výška 36 cm
Hmotnosť 29 kg
Nosnosť 150 kg
Ovládanie záťaže manuálne (1 – 10)
Funkcie displeja počet príťahov za minútu, čas, vzdialenosť, kalórie, watty, pulz (len pri použití hrudného pása)
Prednastavené programy manuálne nastavenie, interval 10/20, interval 20/10, používateľský interval, cielená vzdialenosť, kalórie, čas alebo počet príťahov
Zdroj napájania displeja 4 ks AA batérie (súčasť balenia)
Detail produktu
EAN 8586024621602
HS kód 95069110: --- Tréningové prístroje s mechanizmom prispôsobenia odporu
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Netto váha 29.00 kg
Brutto váha 34.00 kg
Dĺžka 42.00 cm
Šírka 143.00 cm
Výška 57.00 cm
Vyrobené v Čína
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Domáci tréning ostatné
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Pomôcky na cvičenie doma

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Veslovací trenažér - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Veslovací trenažér - GymBeam
Vaše hodnotenie
Variants Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď