Diet Whey - Applied Nutrition

Diet Whey je proteín tvorený srvátkovým koncentrátom a izolátom s 20 g bielkovín na jednu porciu. V zložení tiež nájdete CLA, l-karnitín a extrakt zo zeleného čaju, čo sú látky, ktoré bežne tvoria spaľovače tuku. Proteín obsahuje iba 1 g sacharidov, takže sa skvelo hodí aj pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť.

Odporúčaná maloobchodná cena: 0,00 €

Diet Whey - proteín s 20 g bielkovín a obsahom CLA, l-karnitínu a extraktu zo zeleného čaju

Diet Whey je proteín tvorený srvátkovým koncentrátom a izolátom. V jednej porcii má 20 g bielkovín, ktoré prispievajú k udržaniu a rastu svalovej hmoty a zdraviu kostí. Dávka obsahuje iba 1 g sacharidov, vďaka čomu sa proteín skvelo hodí pre ľudí, ktorí chcú schudnúť a strážia si každú kalóriu. Z tohto dôvodu sú v zložení aj spalovače tukov, konkrétne ide o l-karnitín, extrakt zo zeleného čaju či konjugovanú kyselinu linolovú (CLA), ktorá pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi, vďaka čomu môže mať vplyv aj na vašu hmotnosť. Aby ste dosiahli maximálne výsledky, je vhodné Diet Whey kombinovať so športom.

V zložení tiež nájdete AstraGin®, čo je prírodná zlúčenina, ktorá pomáha pri zlepšení absorpcie živín a podporu zdravia čriev.

Diet Whey a jeho výhody

• je tvorený srvátkovým koncentrátom a izolátom
  • porcia obsahuje 20 g bielkovín a 1 g sacharidov
  • obsahuje spaľovače tukov
  • prispieva k udržaniu a rastu svalov
  • obsahuje AstraGin®, ktorý zlepšuje absorpciu živín
  • skvelo sa hodí pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť

Príchuť Chocolate Dessert: srvátková bielkovinová zmes (mlieko) (89,9 %) (srvátkový proteínový koncentrát a srvátkový proteínový izolát), kakaový prášok, prírodná aróma, prášok CLA, acetyl L-karnitín, extrakt zo zeleného čaju, AstraGin® (Panax notoginseng, Astragalus membranaceus), sladidlá (sukralóza, stévia).

Príchuť Vanilla Ice Cream: srvátková bielkovinová zmes (mlieko) (95 %) (srvátkový proteínový koncentrát a srvátkový proteínový izolát), prírodná aróma, prášok CLA, acetyl L-karnitín, extrakt zo zeleného čaju, AstraGin® (Panax notoginseng, Astragalus membranaceus), sladidlá (sukralóza, stévia).

Príchuť Strawberry Milkshake: srvátková bielkovinová zmes (mlieko) (94,3 %) (srvátkový proteínový koncentrát a srvátkový proteínový izolát), prírodná aróma, prášok CLA, acetyl L-karnitín, extrakt zo zeleného čaju, prírodné farbivo (červená repa), AstraGin® (Panax notoginseng, Astragalus membranaceus), sladidlá (sukralóza, stévia).

Príchuť Banana Milkshake: srvátková bielkovinová zmes (mlieko) (94 %) (srvátkový proteínový koncentrát a srvátkový proteínový izolát), prírodná aróma, prášok CLA, acetyl L-karnitín, extrakt zo zeleného čaju, AstraGin® (Panax notoginseng, Astragalus membranaceus), sladidlá (sukralóza, stévia), extrakt z kurkumy, prírodné farby (skupina zázvoru).

Nasypte 1 odmerku (25 g) do 150-300 ml studené vody a dôkladne premiešajte. Konzumujte 3 porcie Diet Whey denne (ráno, popoludní a večer).

Nutričné hodnoty1 dávka 25 g
Energetická hodnota 340 kJ / 82 kcal
Tuky 1,84 g
z toho nasýtené tuky 0,48 g
Sacharidy 0,98 g
z toho cukry 0,95 g
Vláknina 0 g
Bielkoviny 20 g
Sodík 0,04 mg
Ekvivalent soli 0,09 g
Acetyl L-karnitín 300 mg
Extrakt zo zeleného čaju 200 mg
CLA 100 mg
AstraGin® 50 mg

Ak ste mladší ako 18 rokov, ste tehotná alebo dojčíte, trpíte akýmikoľvek zdravotnými problémami alebo užívate akékoľvek lieky na predpis, pred použitím tohoto produktu se poraďte s kvalifikovaným zdravotnickym pracovníkom. Skladujte tento výrobok na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Vyrobené v Spojené kráľovstvo
Bez umelých sladidiel nie
Skupina príchute ovocie
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Metóda spracovania proteínu rôzne spracovanie
Zdroj proteínov srvátka
Bez laktózy nie
Forma práškový
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
Hlavná kategória Srvátkový whey proteín

Recenzie od zákazníkov Diet Whey - Applied Nutrition

Prezeráte si:Diet Whey - Applied Nutrition
Príchuť Balenie (g) Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
jahodový milkshake 1000 g
jahodový milkshake 1800 g
vanilková zmrzlina 1000 g
vanilková zmrzlina 1800 g
banánový milkshake 1000 g
banánový milkshake 1800 g
čokoládový dezert 1000 g
čokoládový dezert 1800 g
dorast
Dobrý deň prajem , môžu to užívať aj 15 ročne dievčatá ?dakujem za odpoved.
dorast
Dobrý deň, v 15 rokoch je človek ešte vo vývine, preto odporúčame doplnky stravy až od 18. V opačnom prípade odporúčame poradiť sa s vašim lekárom alebo trénerom.

Soňa, team GymBeam