Dámske legíny MERINO I Black - STRIX

Výrobca: STRIX

Dámske legíny MERINO I sú funkčná termobielizeň vyrobená z prémiovej vlny merino. Tá vyniká svojou hrejivosťou, hebkosťou a prirodzenými antibakteriálnymi vlastnosťami. Vďaka prímesi elastanu sa tieto legíny navyše dokonale prispôsobia vašej postave. Skvele sa tak hodia ako spodná vrstva pri horskej turistike, lyžovaní, skialpinizme alebo behu v chladnejšom počasí.

Dámske legíny MERINO I – prémiová funkčná termobielizeň z hebkej merino vlny, ktorú využijete ako hrejivú spodnú vrstvu pri horskej turistike alebo lyžovaní

Dámske legíny MERINO I funkčná termobielizeň, ktorá by nemala chýbať v šatníku žiadnej outdoorovej športovkyne. Hneď pri prvom vyskúšaní si vás získajú hebkým materiálom, ktorý výborne hreje, pomáha udržiavať telesnú teplotu a skvele odvádza pot. Za týmito výhodami stojí prémiová vlna merino. Môžete sa tak spoľahnúť, že má všetky vlastnosti, vďaka ktorým je merino jeden z najkvalitnejších športových materiálov

Vlna merino je známa svojou mäkkosťou a jemnými vláknami. Počas športových aktivít oceníte aj jej priedušnosť a schopnosť absorbovať pot či inú vlhkosť do vlákien, ktorú zároveň účinne odvádza preč od pokožky. Pri športovaní vonku uvítate aj to, že vďaka vyššej gramáži tkaniny (230 gsm) je tento funkčný kúsok vhodný do chladnejšieho počasia v jarnom či jesennom období. Ďalším dôvodom popularity tejto látky sú jej prirodzené antibakteriálne vlastnosti. Tie obmedzujú množenie baktérií, a tak lepšie odoláva vzniku zápachu. Preto tieto legíny skvele využijete aj na niekoľkodňovom turistickom výlete.

Aby sa dámske legíny MERINO I maximálne prispôsobili vašej postave, obsahujú prímes elastanu. Navyše majú v páse elastickú gumu, ktorá zabraňuje posúvaniu a vyhŕňaniu legín. Vďaka týmto vlastnostiam ich využijete na množstvo športových aktivít. Najlepšie poslúžia ako funkčná spodná vrstva na lyžovanie, bežky, skialpy alebo horskú turistiku. V chladnom počasí sa však môžu hodiť napríklad v kombinácii so šortkami aj na beh, cyklistiku alebo cvičenie na workoutovom ihrisku. Doma ich však nezabudnite ani v prípade, že sa na jar či v jeseni chystáte nocovať pod holým nebom alebo v stane. Vďaka nadčasovému, jednoduchému dizajnu s decentným logom STRIX sa dobre kombinujú s inými športovými kúskami.

Zaraďte sa medzi elitu značky STRIX a prejavte naplno svoju lásku k aktívnemu životnému štýlu.

Dámske legíny MERINO I a ich výhody

• prémiová funkčná termobielizeň
  • zahrejú a udržia telesnú teplotu
  • materiál tvorí merino vlna s prímesou elastanu
  • pýšia sa priedušnosťou
  • spoľahlivo odvádzajú pot
  • sú odolné voči zápachu
  • prispôsobia sa každej postave
  • v páse majú elastickú gumu
  • doprajú vám maximálny komfort pri nosení
  • hodia sa na aktivity vonku, v chladnejšom počasí
  • ideálna funkčná spodná vrstva na lyžovanie, bežky alebo skialpy
  • vhodné aj na bivakovanie alebo spanie v stane

Materiál

97 % vlna merino, 3 % elastan

Hustota merino vlny: 230 gsm

Tabuľka veľkostí

Veľkosť XS S M L XL
Obvod pása 58 cm 62 cm 66 cm 70 cm 74 cm
Bočná dĺžka 85 cm 86,5 cm 88 cm 89,5 cm 91 cm
Obvod cez bedrá 68 cm 72 cm 76 cm 80 cm 84 cm
Obvod manžety 17,5 cm 18,5 cm 19,5 cm 20.5 cm 21,5 cm
Predný klin 20,4 cm 21 cm 21,6 cm 22,2 cm 22,8 cm
Zadný klin 33,4 cm 34 cm 34,6 cm 35,2 cm 35,8 cm

Všeobecné parametre človeka

Veľkosť XS S M L XL
Pás 58 – 63 cm 64 – 71 cm 71 – 77 cm 78 – 86 cm 86 – 96 cm
Boky 81 – 86 cm 86 – 94 cm 94 – 104 cm 104 – 112 cm 112 – 120 cm
Vnútorný šev 75 cm 76 cm 77 cm 78 cm 79 cm

Ako sa o merino oblečenie starať?

Prať na veľmi jemný cyklus do 30 °C. Nečistiť chemicky. Nebieliť. Nežehliť. Nesušiť v sušičke. Nežmýkať. Sušiť na rovnej ploche.

HS kód 61046100: -- Z vlny alebo jemných chlpov zvierat
Vyrobené v Čína