BIO Vegan Protein Bar - VanaVita

Výrobca: VanaVita

BIO Vegan Protein Bar je vegánska proteínová tyčinka, ktorá bola vyrobená výhradne z rastlinných ingrediencií v BIO kvalite. Obsahuje až 10 g bielkovín, ktoré pochádzajú z BIO hrachového proteínu, a sladkú chuť jej dodávajú BIO datle a BIO datľový sirup. Výborne sa hodí na doplnenie bielkovín vo forme zdravého snacku, ktorý si zamilujete na prvé zahryznutie. Vezmite ju so sebou do práce, do školy alebo na cesty a vychutnajte si túto lahodnú proteínovú maškrtu kedykoľvek vás prepadne chuť na sladké.

BIO Vegan Protein Bar - skvelá vegánska tyčinka plná bielkovín z BIO rastlinných ingrediencií

BIO Vegan Protein Bar je výnimočne chutná vegánska tyčinka plná proteínov. O jej prvotriednej kvalite svedčí aj minimálny počet ingrediencií, ktoré sú výhradne rastlinného pôvodu a pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva. Obsahuje až 10 g bielkovín z BIO hrachového proteínu, ktorý je bohatý na esenciálne aminokyseliny BCAA a železo. Sladkú chuť tyčinke dodávajú BIO datle a BIO datľový sirup spolu s ďalšími surovinami. V závislosti od príchute nájdete v jej zložení tiež BIO višne, mandle, kokos, kakaové bôby či kakaový prášok.

BIO Vegan Protein Bar si môžete bez výčitiek dopriať kedykoľvek vás prepadne chuť na sladké, pretože má maximálne 177 kcal. Je ideálna ako zdravý snack na cesty, do práce alebo do školy, kde vám poslúži na rýchle doplnenie bielkovín.

BIO Vegan Protein Bar - VanaVita

BIO Vegan Protein Bar a jej výhody

• obsahuje výhradne rastlinné ingrediencie v BIO kvalite
  • je plná bielkovín z hrachového proteínu
  • má maximálne 177 kcal, v závislosti od príchute
  • je sladená BIO datlami a BIO datľovým sirupom
  • jej lahodnú chuť si zamilujete na prvé zahryznutie

Príchuť kakao a kokos: bio datle, bio hrachový proteínový prášok 23 %, bio datľový sirup, bio kokos 5 % (bio kokos strúhaný, bio kokosové chipsy), bio kakaový prášok odtučnený 3 %, bio kakaové bôby drvené.

Príchuť višňa: bio datle, bio hrachový proteínový prášok 23 %, bio višne 20 %, bio datľový sirup, bio mandle.

BIO Vegan Protein Bar je vhodná ako desiata alebo olovrant v priebehu dňa, a to na doplnenie proteínov a posilnenie regenerácie po výkone.

Nutričné hodnoty (príchuť kakao a kokos)
50 g
Energetická hodnota 739 kJ / 177 kcal
Tuky 3,5 g
   z toho nasýtené 2,1 g
Sacharidy 24,2 g
   z toho cukry 15,2 g
Vláknina 2,8 g
Bielkoviny 10,1 g
Soľ 0,29 g
Nutričné hodnoty (príchuť višňa)50 g
Energetická hodnota 697 kJ / 167 kcal
Tuky 1,5 g
   z toho nasýtené 0,2 g
Sacharidy 27 g
   z toho cukry 17 g
Vláknina 1,4 g
Bielkoviny 10 g
Soľ 0,31 g

Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Alergény sú vyznačené v zložení tučne.

Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Právna kategória výrobku potraviny
BIO áno
Vegánsky áno
Forma potraviny
Hlavná kategória Proteínové tyčinky

Recenzie od zákazníkov BIO Vegan Protein Bar - VanaVita

Prezeráte si:BIO Vegan Protein Bar - VanaVita

Maličká vegánska tyčinka, ktorá sa skladá iba z čistých prírodných zdrojov. Základ tvorí ďatlová pasta, kakao a orechy. Na dotyk je celkom tvrdá a pevná, a po zahryznutí je aj dosť tuhá a trúsi sa. Chuť je ale príjemná ovocno kakaová a jemne sladká. Pre milovníkov zdravých bio vegan raw produktov je to ako stvorené, avšak pre mňa to nie je zaujímavý produkt, no oplatí sa ho mať v taške pre prípad núdze. Veľká výhoda je, že sa nerozpučí podobne ako proteínové alebo musli čokoládové tyčinky, nepokazí sa, a ani pri vysokej teplote nezmení chuť, skôr by som povedal, že trošku zmäkne a je tak o niečo chutnejšia.

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
50 g kakao a kokos