BIO Slnečnicový proteín - VanaVita

Výrobca: VanaVita

BIO Slnečnicový proteín je kvalitný zdroj rastlinných bielkovín, je populárny najmä medzi vegánmi a ľuďmi, ktorí majú problém s trávením laktózy. Navyše prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty, rovnako ako k udržaniu zdravých kostí. Vyrába sa zo starostlivo vybraných slnečnicových semienok. Vďaka tomu sa môže proteín pochváliť aj vysokým obsahom vlákniny, ktorá je dôležitá pre správne trávenie.

BIO Slnečnicový proteín - rastlinný zdroj bielkovín s vysokým obsahom vlákniny, prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty

BIO Slnečnicový proteín je skvelým zdrojom rastlinných bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty, rovnako ako k udržaniu zdravých kostí. Je preto obľúbený najmä medzi silovo cvičiacimi športovcami, ale aj menej aktívnymi ľuďmi, ktorí majú problém prijať dostatok bielkovín zo stravy. Najviac si ho však obľúbili najmä vegáni. Je vyrobený zo starostlivo vybraných slnečnicových semienok a pýši sa vysokým obsahom vlákniny, ktorá je dôležitá pre správne trávenie. Vďaka nízkemu podielu cukru si na proteíne bez výčitiek môžu pochutnať aj ľudia, ktorí sa snažia schudnúť a cukru sa vyhýbajú.

Vybrať si môžete ochutenú alebo neochutenú verziu. V zložení ochutenej varianty nájdete napríklad aj BIO odtučnený kakaový prášok či BIO nektár z kokosových kvetov, ktorý sa postará o lahodnú sladkastú chuť. Neobsahuje lepok, a tak je vhodný aj pre celiatikov a ďalších ľudí, ktorí sa mu vyhýbajú.

Pre slnečnicový proteín nájdete v kuchyni iste mnoho využití. Staviť môžete na klasiku, kedy instantnú zmes rozmiešate s vodou alebo mliekom. Ak si chcete dopriať čisto rastlinný nápoj, jednoducho použite rastlinné mlieko. Rovnako tak môžete proteín pridať do raňajkových kaší či dezertov, aby ste zvýšili podiel bielkovín.

BIO Slnečnicový proteín - VanaVita

BIO Slnečnicový proteín a jeho výhody

• rastlinný zdroj kvalitných bielkovín
  • vyrába sa zo slnečnicových semienok
  • má vysoký obsah vlákniny
  • prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty
  • má vplyv na udržanie zdravých kostí
  • dá sa zmiešať s vodou, mliekom alebo pridať do kaší či dezertov
  • je ideálny pre doplnenie bielkovín kedykoľvek počas dňa

Bez príchute: BIO slnečnicový proteínový prášok.

Príchuť čokoláda karamel: BIO slnečnicový proteínový prášok, BIO nektár z kokosových kvetov, BIO odtučnený kakaový prášok, prírodná aróma, nerafinovaná morská soľ.

Zmiešajte 1 odmerku (30 g) s 200 ml vody. Užívajte 1 až 2krát denne.

Nutričné hodnoty (bez príchute)
30 g
Energetická hodnota 446 kJ / 107 kcal
Tuky 2,7 g
   z toho nasýtené 0,4 g
Sacharidy 2,7 g
   z toho cukry 0,9 g
Vláknina 5,7 g
Bielkoviny 15 g
Soľ 0,00 g

Nutričné hodnoty (čokoláda karamel)
30 g
Energetická hodnota 463 kJ / 110 kcal
Tuky 2,3 g
   z toho nasýtené 0,5 g
Sacharidy 7,8 g
   z toho cukry 5,8 g
Vláknina 5,1 g
Bielkoviny 12 g
Soľ 0,27 g

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo slnečného žiarenia a v suchu. Skladujte mimo dosahu detí.

Skupina príchute čokoláda
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
BIO áno
Vegánsky áno