Animal Test 21 sáčkov - Universal Nutrition

Animal Test je dopnok stravy, ktorý zvyšuje hladinu testosterónu. Animal test vyvíja priamy tlak na rast svalov, zlepšuje kondíciu.

74,95 €

63,95

Nie je na sklade

 

Animal Test

Animal Test je legálny základný doplnok zvyšujúci testosterón. Je kombináciou dokázateľne účinných komponentov a najúčinnejších naturálnych výťažkov, ktoré boli objavené na základe výsledkov najnovších výskumov, ktoré v posledných rokoch otriasli priemyslom na výrobu výživových doplnkov v základoch. Úplne obnovený Animal Test znovudefinoval možnosti výživových doplnkov, voľne prítomných v obchodnej sieti.

V kulturistike otvára novú bránu na ceste k rastu. Zabezpečuje zodpovedajúcu hladinu testosterónu a vyvíja priamy tlak na rast svalov. Animal Test prispieva k vytváraniu lepšej kondície a masívnejšieho svalstva.
Pro-androgénna dávka, ktorá sa nachádza v Animal Test, spojená s dynamickými rastlinnými výťažkami napomáha zvýšeniu hladiny voľného a celkového testosterónu, a jej účinné antiestrogénne komponenty prispievajú k maximalizácii prirodzenej anabolickej reakcie. Čo to znamená? Prudký nárast sily a rozmerov.

Pre možnosť skutočne využiť zvýšenú hladinu testosterónu, Animal Test obsahuje ultra antioxidanty a polysacharidy, využívajúc ich antiestrogénny účinok. Tieto komponenty zabraňujú, aby sa prúdiaci estrogén dostal k receptorom, ako aj pomocou vysokej produkcie testosterónu neutralizujú nevyhnutné zvyšovanie estrogénu, ba čo viac priamo a nepriamo majú za následok vyššiu hladinu testosterónu. Obidva komponenty komplexu Pro-Androgen pomocou 6´-7´Dihydroxybergamottin a patentovaného Bioperine zabezpečujú najvyššiu účinnosť a príjem výživných látok – najúčinnejší komponent na podporu trávenia, ktorý je dnes dosiahnuteľný.
Taktiež Animal test obsahuje komponent najdramatickejšej sily v novej formule Animal Test, rozhlásený, dokázaný a patentovaný hypertrofický komponent, kyselina arachidónová. Tá dokáže zvýšiť citlivosť androgénnych receptorov a zvyšuje krvný obeh svalov zaťažených tréningom, čím spôsobuje magické nabitie. Tento stav, ktorý funguje ako anabolický katalyzátor, postavil kyselinu arachidónovú do pozície dokonalej kostry novej formuly Animal Test – ktorá sama o sebe a zosilňovaním účinku ostatných komponentov zabezpečuje svaly dokonalej kvality.

Dávkovanie

Užívajte 1 dávku každý deň, po dobu 21 dní. V tréningové dni užite 1 dávku s posledným jedlom pred tréningom. V netréningové dni užite s hocijakým jedlom. Užívajte 2 cykly teda 42 dní v kuse bez pauzy. Po 42 dňoch vynechajte Animal Test na 4 týždne.

Nutričné informácie

Pro-Androgen Complex 2500mg (3,4-Divanillyl Tetrahydrofuran, Cissus Quadrangularis Extract (Ketosterones), Trans-3,5,4´-trihydroxystibene, Agaricus Bisporus (Polysaccharides), 3´,5,7-Trihydroxy-4´-Methoxyflavone, Yohimbe Bark Extract), Hypertrophic Response Complex 1500mg (Arachidonic Acid (40% in a Proprietary Fatty Acid/Oil Blend), 6´,7´-Dihydroxybergamottin, Bioperine®), ďalšie zložky: Nettle root extract, polygonum cuspidatum, white button mushroom extract, grapefruit extract, palmitic acid, stearic acid, linoleic acid, g-linoleic acid, dihomo-g-linoleic acid, myristic acid, arachidic acid, behenic acid, lignoceric acid, gelatin, glycerine, water, caramel color, carob, titanium dioxide, steric acid, magnesium stearate, FD&C Blue #1, FD&C Red #40.

Zloženie

Extrakt koreňa žihľavy, rdesna kopinatého, šampiňóna záhradného, grapefruitu, kyselina palmitová, stearová, linolenová, gama linolenová, dihomo-gama-linolenová, myristová, arachidonová, behenová, lignocerová, želatína, glycerín, voda, karamelová farba, karob (rohovník), oxid titaničitý, stearát horečnatý, FD&C modra #1, FD&C červená #40
Upozornenie: Prípravok určený pre mužov. Potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov, nie je vhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy.

Recenzie od zákazníkov

Drahe overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Dalibor dňa 28.6.2017
Predrazene ako prase to sa viac oplati ZMA plus tribulus ;-)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Animal Test 21 sáčkov - Universal Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Animal Test 21 sáčkov - Universal Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
1.
unflavored
1
1 x
//Asynchronous click tracking code