Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Animal Test 21 sáčkov - Universal Nutrition

Hodnotenie:
20 %

Animal Test je silný hypertrofický pro-testosteronový doplnok, ktorý zvyšuje hladinu voľného i celkového testosterónu. To vedie k väčším a rýchlejším prírastkom svalovej hmoty a zväčšeniu reálnej sily. Animal Test je kombináciou dokázateľne účinných komponentov a najúčinnejších naturálnych výťažkov.

Animal Test - pro-testosteronový doplnok, ktorý zvyšuje hladinu testosterónu, a to vedie k rýchlejším prírastkom svalovej hmoty a zväčšeniu sily

Animal Test je silný hypertrofický pro-testosteronový doplnok, ktorý zvyšuje hladinu voľného i celkového testosterónu. Vyššia hladina testosterónu vedie k väčším a rýchlejším prírastkom svalovej hmoty a zväčšeniu reálnej sily. Animal Test je kombináciou dokázateľne účinných komponentov a najúčinnejších naturálnych výťažkov, a jeho účinné antiestrogénne komponenty prispievajú k maximalizácii prirodzenej anabolickej reakcie.

  Animal Test 21 sáčkov - Universal Nutrition

 

Animal Test a jeho účinné látky

Kyselina arachidonová

Zlúčenina nevyhnutná pre správny chod ľudského organizmu, je nevyhnutná pre produkciu medzi inými prostaglandínov, dôležitých činiteľov v procese rastu svalovej hmoty a spaľovaní tukového tkaniva. 

 

Divanillyl tetrahydrofuran

Je to extrakt zo žihľavy, ktorý spôsobuje zvýšenie hladiny voľného testosterónu podstatne výraznejšie, ako výtažok z avena sativa, ktorý bol doposiaľ rozšíreným komponentom diétnych doplnkov. Naviac, divanillyl tetrahydrofuran má silné antiestrogénne pôsobenie, čo zabraňuje aromatizácii, a pôsobenie testosterónu je vďaka tomu výraznejšie.

  Animal test - universal

 

Výtažok z cissus quadrangularis

Dodáva organizmu anabolické ketosteroidy, tie zväčšujú silu svalov a ich hmotu, spôsobujú zrýchlenie regenerácie a znižujú hladinu kortizolu (hormón, ktorý stupňuje rozpad svalov pri tréningu). Naviac, okrem anabolických vlastností, je cissus quadrangularis taktiež antioxidant a zlepšuje funkčnosť kĺbov.

 

Trans resveratrol, agaricus bisporus a hesperetin

Ide o komponenty so silnými antiestrogénnymi účinkami. Hesperetín pôsobí ako inhibítor aromatázy, a preto nedochádza k nadmernej produkcii estrogénov.


 
Bioperine a dihydroxibergamotin

Posledné dva komponenty významne zlepšujú vstrebávanie obsiahnutých komponentov v doplnku, sú všeobecne využívané v rôznych doplnkoch. Zabraňujú predbežnému rozpadu komponentov v pečeni, čo uľahčuje ich vstrebávanie do krvného obehu.

  Animal test - universal

 

Animal Test a jeho výhody

  • zvyšuje hladinu testosterónu
  • buduje čisté svaly
  • podporuje nárast sily
  • zlepšuje kvalitu svalov

 

Dávkovanie

Užívajte 1 pak denne spolu s jedlom. V tréningové dni užite 1 pak spolu s predtréningovým jedlom. Je tiež nutné dodržiavať správny pitný režim počas užívania Animal Testu. Pre najlepšie výsledky užite 2 balenia po sebe počas 42 dní bez pauzy. Potom prerušte užívanie na 4 týždne. 

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 sáčok)
Pro-Androgen komplex2500 mg
Urtica Dioica (3,4-divanillyl tetrahydrofurán) (koreň) 
Cissus quadrangularis (ketosterón) (koreň) 
Polygonum cuspidatum (trans-3,5,4-trihydroxystilbon (trans resveratrol)) (koreň) 
Agaricus bisporus (polysacharidy) (pečiarka dvojvýtrusová) 
3,5,7-Trihydroxy-4-Methoxyflavone (hesperetin) 
Hypertrophic Response komplex1500 mg
Kyselina arachidónová (40% vo vlastnej zmesi mastných kyselín a olejov) 
Grapefruit (6,7-Dihydroxybergamottin) (semeno) 
Extrakt Piper Nigrum (ovocie) 

 

Ostatné zložky

Želatína (siričitany), glycerín, stearát horečnatý, voda, karamelové farbivo, rohovník, oxid titaničitý, FD&C Red #40, FD&C Blue #1.

 

Upozornenie

Prípravok určený pre mužov. Potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov, nie je vhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy.

Recenzie od zákazníkov

Animal Test 21 sáčkov - Universal Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Animal Test 21 sáčkov - Universal Nutrition
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Animal Test 21 sáčkov - Universal Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď