Hemo Rage Black Ultra Concentrate 252 g - Nutrex

Výrobca: Nutrex
Hodnotenie:
65 %

Hemo Rage Black Ultra Concentrate je ultra silný predtréningový stimulant, ktorý je vhodný pre profesionálov, pokročilých, ale aj bežných začínajúcich športovcov. Hemo Rage vás natoľko nabudí, že zabudnete na pocit únavy a slabosti. Maximalizuje silu a výkon natoľko, že posuniete svoje limity.

Špeciálna cena   22,95 € Bežná cena:   39,90 € Poštovné od 1.90 € (poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)
Skladom
 

Hemo Rage Black Ultra Concentrate - predtréningový stimulant pre intenzívny pocit čistej energie

Hemo Rage Black Ultra Concentrate je predtréningový stimulant, ktorého len jedna odmerka pripraví vašu myseľ na tréning, a vaše telo bude ako v ohni. Zažite na vlastnej koži intenzívny pocit čistej energie a maximálnej koncentrácioe. Navyše úplne nový Hemorage neobsahuje DMAA alebo iné dopingové látky.

Hemo Rage predtréningový stimulant

Užite ho pred tréningom a posuniete svoje možnosti na maximum. Zabudnite na pocit únavy a slabostiŽiadna váha nie je taká ťažká, aby ste ju nezvládli. Pripravte sa na maximum krvi a živín vo vašich svaloch.  Po žiadnej inej pumpe sa takto cítiť nebudete. Ak ho užijete v netréningový deň, budete sa cítiť šťastnejšie, spokojnejšie a bez únavy. Účinky budete cítiť dlhé hodiny. Navyše nebudete cítiť pokles energie po užití, ako je to pri iných produktoch.

 

Hemo Rage Black Ultra Concentrate a jeho výhody

  • ultra koncentrovaný predtréningový booster
  • podporuje vysokú energiu a zameranie
  • zvyšuje intenzitu tréningu
  • zvyšuje silu a výkon
  • zosilňuje efekt napumpovania
  • stačí jedna dávka a pocítite nával energie
Predtréningový stimulant Hemo Rage

Zloženie

Prírodné a umelé arómy, citrát sodný, kyselina citrónová, chlorid sodný, oxid kremičitý, Xanthan Gum, acesulfam-K, sukralóza, Allura Red (E129)

 

Dávkovanie

Zmiešajte jednu odmerku so 150-250 ml vody a užite 30 - 45 minút pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 odmerka (8,4 g)
Sodík 239 mg
Chlorid 122 mg
BEYOND EXTREME UNDERGROUND PRE-WORKOUT DETONATOR
Creatine monohydrate 2 000 mg
Taurine 1 500 mg
L-Arginine Alpha Ketoglutarate 1 000 mg
Acetyl-L-Tyrosine 350 mg
Caffeine Anhydrous 300 g
Paullinia Cupana 100 g
Citrus Aurantium 40 g

 

Upozornenie

Vysoký obsah kofeínu. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy, osoby citlivé na kofeín a osoby mladšie ako 18 rokov. Neužívajte ak trpíte problémami s vysokým krvným tlakom, srdcom, obličkami, štítnou žľazou, alebo psychickými ťažkosťami, ťažkosťami s močením, zväčšenou prostatou, úzkosťou, depresiou, záchvatmi alebo mŕtvicou. Konzultujte užívanie so svojim lekárom ak užívate antidepresíva, MAO inhibítor, alebo akékoľvek lieky na lekársky predpis. Obmedzte užívanie liekov, potravín a nápojov s obsahom kofeínu pri užívaní tohto produktu. Vysoké množstvo kofeínu môže vyvolať nervozitu, nespavosť, podráždenosť a rýchly srdcový tep. Prestaňte užívať ak sa objaví niektorý z príznakov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste pri teplote 15-25 °C.

Informácie pre alergikov: Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva výrobky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, pšenicu a orechy.

Recenzie od zákazníkov

Hemo Rage Black Ultra Concentrate 252 g - Nutrex

Write Your Own Review
Prezeráte si:Hemo Rage Black Ultra Concentrate 252 g - Nutrex
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 39,90 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie Nie