Hemo Rage Black Ultra Concentrate 252 g - Nutrex

Výrobca: Nutrex

Hemo Rage Black Ultra Concentrate je ultra silný predtréningový stimulant, ktorý je vhodný pre profesionálov, pokročilých, ale aj bežných začínajúcich športovcov. Hemo Rage vás natoľko nabudí, že zabudnete na pocit únavy a slabosti. Maximalizuje silu a výkon natoľko, že posuniete svoje limity.

Dlhodobo nedostupný

Hemo Rage Black Ultra Concentrate - predtréningový stimulant pre intenzívny pocit čistej energie

Hemo Rage Black Ultra Concentrate je predtréningový stimulant, ktorého len jedna odmerka pripraví vašu myseľ na tréning, a vaše telo bude ako v ohni. Zažite na vlastnej koži intenzívny pocit čistej energie a maximálnej koncentrácioe. Navyše úplne nový Hemorage neobsahuje DMAA alebo iné dopingové látky.

Užite ho pred tréningom a posuniete svoje možnosti na maximum. Zabudnite na pocit únavy a slabostiŽiadna váha nie je taká ťažká, aby ste ju nezvládli. Pripravte sa na maximum krvi a živín vo vašich svaloch.  Po žiadnej inej pumpe sa takto cítiť nebudete. Ak ho užijete v netréningový deň, budete sa cítiť šťastnejšie, spokojnejšie a bez únavy. Účinky budete cítiť dlhé hodiny. Navyše nebudete cítiť pokles energie po užití, ako je to pri iných produktoch.

Hemo Rage Black Ultra Concentrate a jeho výhody

• ultra koncentrovaný predtréningový booster
  • podporuje vysokú energiu a zameranie
  • zvyšuje intenzitu tréningu
  • zvyšuje silu a výkon
  • zosilňuje efekt napumpovania
  • stačí jedna dávka a pocítite nával energie

Prírodné a umelé arómy, citrát sodný, kyselina citrónová, chlorid sodný, oxid kremičitý, Xanthan Gum, acesulfam-K, sukralóza, Allura Red (E129)

Zmiešajte jednu odmerku so 150-250 ml vody a užite 30 - 45 minút pred tréningom.

Nutričné hodnoty1 odmerka (8,4 g)
Sodík 20 mg
Taurín 1 400 mg
Acetyl-L-Tyrosín 750 mg
Bezvodý Kofeín 200 mg
Citrus Aurantium 60 mg
Bezvodý Betaín 1500 mg
Karnosin-Beta Alanín 1000 mg
L-Karnitín 750 mg
Cholín Bitartát 250 mg
Di-Kofeín Malát 137 mg
Theakrín 137 mg

Vysoký obsah kofeínu. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy, osoby citlivé na kofeín a osoby mladšie ako 18 rokov. Neužívajte ak trpíte problémami s vysokým krvným tlakom, srdcom, obličkami, štítnou žľazou, alebo psychickými ťažkosťami, ťažkosťami s močením, zväčšenou prostatou, úzkosťou, depresiou, záchvatmi alebo mŕtvicou. Konzultujte užívanie so svojim lekárom ak užívate antidepresíva, MAO inhibítor, alebo akékoľvek lieky na lekársky predpis. Obmedzte užívanie liekov, potravín a nápojov s obsahom kofeínu pri užívaní tohto produktu. Vysoké množstvo kofeínu môže vyvolať nervozitu, nespavosť, podráždenosť a rýchly srdcový tep. Prestaňte užívať ak sa objaví niektorý z príznakov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste pri teplote 15-25 °C.

Informácie pre alergikov: Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva výrobky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, pšenicu a orechy.

Forma práškový
Hlavná kategória Pre-workouty
Bez umelých sladidiel nie
HS kód 21069098: --- Ostatné
Vyrobené v Spojené štáty
Počet kusov na palete 1960 ks
Distribútor REVA - SPORT s.r.o., Stupkova 952/18, 77900 Olomouc 9, Czechia
Ostatné kategórie Anabolizéry a stimulanty

Recenzie od zákazníkov Hemo Rage Black Ultra Concentrate 252 g - Nutrex

Prezeráte si:Hemo Rage Black Ultra Concentrate 252 g - Nutrex

Vyskúšal som niečo nové , predtréningovka ako sa patrí, mal som NEUROCORE , SUPERPUMP3,0 tie boli slušné ale tento produkt je o dosť lepší :)

Nikdy viac...nezaznamenala som na sebe žiadne účinky, a to som aj zvýšila dávku, akurát mi z toho bolo ťažko na žalúdok, napumpovanie žiadne, energia rovnaká,ako ked cvičím bez toho, chuť otras...Ale možno niekomu inému to zaberie.

Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom